اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی کتاب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی کتاب

سلام
    اگه میشه یه کتاب ترجمه شده و یه کتاب اصلی در مورد DSP و مخابرات 1 که خیلی عالی مطالب رو گفتن بهم معرفی کنید
    ممنون

پاسخ : معرفی کتاب

قطعه ای از بهشت :smile: :

www.dspguide.com

There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا سپاس یار
      قطعه ای از بهشت :smile: :

www.dspguide.com
      :agree: :nice:
      سلام
      اگه در مورد تئوری DSP بخواید ،کتاب پردازش زمان گسسته سیگنال ها نوشته اپنهایم و ترجمه ی دکتر مجتبی لطفی زاد انتشارات نو پردازان.
      اولین چاپش هست(پاییز86) قیمت:16000تومان
      کتابی هم که استاد بزرگوار آقای سپاس یار معرفی کردند خیلی عالیه.

دیدگاه

دوستان عزیز از توجهتون ممنون اگه میشه واسه مخابرات 1 هم یه منبع معرفی کنید
        در ضمن می خواستم بدونم این کتابایی رو که خود mathwork برای پردازش سیگنال و پردازش تصویر تو mathlab داده چجوریه یعنی با خوندنش میشه پردازش سیگنال و پردازش تصویر رو یادگرفت یا اینکه از قبل باید با این مباحث آشنایی داشت بعد رفت سراغ این کتاب؟؟ا
        دوست عزیز آقای حسینی من کتاب اپنهایم با ترجمه مجید ملکان رو دارم بااینیکه شما میگید خیلی فرق میکنه

دیدگاه

در مورد کتاب مخابرات 1 :سیستم های مخابراتی کارلسون خوبه

نوشته اصلی توسط elec love
          دوست عزیز آقای حسینی من کتاب اپنهایم با ترجمه مجید ملکان رو دارم بااینیکه شما میگید خیلی فرق میکنه
          بله.فرق میکنه. منظور شما کتاب سیگنال ها و سیستم هاست.
          ولی این کتابی که خدمتتون معرفی کردم اگه اشتباه نکنم اولین باره ترجمه شده.

دیدگاه

بله حق با شماست آقای حسنی من تا اسم اپنهایم رو دیدم به اسم کتابی که شما گفتید خوب دقت نکردم حالا خودتون این کتابو خوندید ؟؟؟

آقای سپاس یار از سایت جالبی که معرفی کردید خیلی ممنون :applause: آیا نسخه رایگان این کتاب تو اینترنت هست؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط elec love
              بله حق با شماست آقای حسنی من تا اسم اپنهایم رو دیدم به اسم کتابی که شما گفتید خوب دقت نکردم حالا خودتون این کتابو خوندید ؟؟؟
              شنبه آینده امتحانش رو دارم :sad:
              ای یه چیزاییش رو خوندم. کتاب خوبیه.ولی وقتی بخوای واسه امتحان بخونی :angry:

در مورد نسخه رایگان کتاب بله هست.ای کاش یه نگاهی به لینکش میکردید!!

دیدگاه

راستش به این لینک سر زدم ولی ظاهرا فقط دوتا از فصلهای کتابو گذاشته بود که به نظرم جالب امد و بقیه فصلهای کتاب غیر فعال بود به هر حال از وقتی که گذاشتید ممنون

دیدگاه

http://www.dspguide.com/CH1.PDF الی http://www.dspguide.com/CH27.PDF
                  There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X