ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2007/06/28
    721
    16

يک نسخه صوتي از قوانين انجمن؟!

عرض سلام و احترام
    متاسفانه عليرغم اينکه درست بعد از ورود به انجمن قوانين نمايش داده ميشه و قبل از ثبت نام هم خواندن قوانين الزامي هست و حتي تذکرهايي هم داده ميشه همچنان موارد بسياري ديده ميشه که قوانين رعايت نشده. به نظر بنده يک دليل اين هست که اکثريت ما متاسفانه حوصله مطالعه نداريم يا حداقل اگر داريم خيلي موارد فکر ميکنيم مطالعه اين قسمت ها مهم نيست و سريع عبور ميکنيم. اين يک مورد!!
    مورد دوم اينکه انجمن امکاناتي براي قرار دادن عکس، قرار دادن کد و امثال آنها داره اما با اين وجود به ندرت ديده ميشه زماني که کسي ميخواد کدي رو بنويسه از بخش نوشتن کد استفاده کنه و معمولا کدهايي که قرار ميدهند به صورت نامنظم و ناخوانا هست، در مورد قرار دادن عکس و امکانات مشابه هم اين موارد ديده ميشه.
    حالا به نظر من براي مورد اول قوانين اصلي را به صورت يک فايل صوتي با حجم کم اما کيفيت کافي در بياوريم که افرادي که حوصله خواندن ندارند حداقل يکبار يا هر از گاهي چند دقيقه اين فايل را فقط گوش کنند.
    براي مورد دوم هم به نظرم آموزش مالتي مديا مختصري ساخته بشه مفيد باشه، به عنوان مثال به صورت يک فايل انيميشن کوتاه طريق قرار دادن عکس يا کد يا لينک و ... نمايش داده بشه.
    درسته که باز هم مشکل رعايت نکردن قوانين کامل حل نميشه اما ممکن هست افرار بيشتري از اين طريق حداقل يکبار قوانين را بشناسند،
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید
    2013/01/28
    174
    4

پاسخ : يک نسخه صوتي از قوانين انجمن؟!

در مورد قوانین می توان هر چند وقت یکی از قوانین که بسته به شرایط تاکید بیشتری روی آن هست به صورت جمله ای کوتاه در بالای صفحه سایت قرار داده شود چیزی شبیه به "اخبار : استخدام نیرو برای شهر تهران" و خود جمله هم لینکی به صفحه قوانین باشد. به این ترتیب همیشه جلوی دید و در دسترس هست. هرچند لینک قوانین در قسمت منوی سایت هست و همچنین برخی دوستان و مدیران در امضای خود این کار را انجام داده اند اما نیاز هست که این جملات بیشتر جلوی دید باشد.

در مورد کار با امکانات هم با توجه به اینکه تاپیکش موجود هست می تواند به همین صورت لینکش در بالای صفحه باشد تا فرضا من تازه وارد که در حال ارسال مطلب هستم آموزش نحوه کار با گزینه های موجود راحت تر در دسترسم باشد.
    گاهی افرادی به موفقیت های بزرگ می رسند، تنها به این دلیل ساده که نمی دانند کاری که به آن دست زده اند بسیار دشوار، بلکه غیر ممکن است.
    2007/06/28
    721
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed Gh
    در مورد کار با امکانات هم با توجه به اينکه تاپيکش موجود هست مي تواند به همين صورت لينکش در بالاي صفحه باشد تا فرضا من تازه وارد که در حال ارسال مطلب هستم آموزش نحوه کار با گزينه هاي موجود راحت تر در دسترسم باشد.
    بله من شخصا اين تاپيک رو تا چند وقت پيش نديده بودم، کسي که تازه بياد عضو بشه شايد اصلا به ذهنش هم نرسه که جايي همچين چيزايي توضيح داده باشه، رک بگم هيچکس حوصله جستجو برا اين چيزا هم نداره، مطالب معمولي که هر شخص ميخواد عمدتا کسي حوصله نميکنه جستجو کنه چه برسه به اينکه بياد بگرده ببينه حالا چطور کد قرار بده، تو بهترين حالت طرف يک پست جديد ميزنه که چطور مثلا عکس قرار بدم!
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید
    2012/10/25
    تهران
    797
    9

هر چند وقت یکبار امتحان ورودی برگزار بشه.

شوخی کردم. ولی با زیر نویس کردن قوانین به صورت تصادفی خیلی موافق هستم.
    در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
    2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
    3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!
    2014/12/26
    پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد. شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازندهآ‌اش!
    388
    7

سلام
    بد نيست ولي انجام نميدن
    [img width=176 height=100]http://s6.picofile.com/file/8219555100/y1n8mde2ggfr.gif[/img]

http://s6.picofile.com/file/8249184400/yas_and_aligator.mp3.html
    -----------------------------------------------------------------------
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5