اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برنامه محاسبه حلقه تاخیر برای avr در اندروید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برنامه محاسبه حلقه تاخیر برای avr در اندروید

عرض سلام و احترام
    داشتم برنامه های مربوط به الکترونیک و میکرو و موارد مشابه برای اندروید رو نگاه میکردم یک برنامه دیدم که برای برنامه نویسان اسمبلی مناسب هست در این برنامه فرکانس کلاک رو مشخص میکنید و مقدار تاخیر مورد نظر رو نیز مینویسید، این برنامه کد اسمبلی حلقه با مقدار دهی مناسب برای ایجاد تاخیر با آن زمان خاص رو به شما میده. البته برنامه نویسان بیسیک و سی هم میتونند با قرار دادن این کد به عنوان کد اسمبلی بین برنامشون تاخیر ایجا کنند.
    استفاذه ازش راحت هست و حلقه هاش هم نسبتا با دقت خوبی هست معمولا. اسم این برنامه AVR DELAY هست که من از play store دانلودش کردم و ظاهرا اینجا هم برای دانلود هست:
    http://play.p30download.com/app/com.suhel.avrdelay/
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید
لطفا صبر کنید...
X