اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

LabVIEW Web Services

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

LabVIEW Web Services

سلام به اساتید محترم
    کسی با LabVIEW Web Services کار کرده.اگر امکان داره توضیحی در این مورد بده.
    من باید دمای یک محیط تو سایت نمایش بدم.امکان داره راهنماییم کنید :sad:

پاسخ : LabVIEW Web Services

سلام.. در خصوص استفاده از اینترنت جهت نمایش پانل کنترل لب ویو چندین روش وجود داره.. یکی از این روشها که خوب ساده تر هم هست استفاده از گزینه Web publishing tool هست.. به راحتی با این ابزار محیط پانل کنترل خود را میتونید در محیط وب منتشر کنید. در محیط لب ویو و از گزینه Tools این گزینه را انتخاب کنید. بعد به راحتی موارد خواسته شده را انتخاب و در نهایت یک آدرس با پسوند .html مثلا http://Hamidrza:8002/Temp.html به شما میده که میتونید این آدرس رو در یک Browser وارد کنید و محیط چانل کنترل رو مشاهده کنید.. فقط یه نکته اینکه آدرسی که به شما داده میشه بر طبق اسم کامپیوتر شما هست.. و اگر قراره در یک جای دیگه این محیط زو ببینید باید ابتدا یک IP استاتیک برای خود تهیه کنید و در نهایت به جای اسم کامپیوتر اون IP رو وارد کنید..

دیدگاه

درود بر شما
      آقا میشه با تصویر توضیح بدید ، من یکم توی این تولکیتها گیج شدم از بس زیادن :cry2:

سوال: این قضیه 8002 که بعد از اسم قرار دادید چیه؟
      Reveng will surely come... Your hard time are ahead
      // - - - - - - - - - -
      برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
      // - - - - - - - - - -
      اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
      // - - - - - - - - - -

دیدگاه

8002 شماره پورت هست که نرم افزار براساس تنظیمات web server بهت میده.. در شاخه tools گزینه web publishing tools ... کاملا مشخصه..

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید رضا حسین وردی
          8002 شماره پورت هست که نرم افزار براساس تنظیمات web server بهت میده.. در شاخه tools گزینه web publishing tools ... کاملا مشخصه..
          ایولا درست شد :wow:

ببخشید خیلی سوال میپرسم :icon_razz:
          وقتی Valid IP را که تهیه کردم در همون قسمتی که اسم PC را نوشته باید وارد کنم؟ دیگه هیچ تنظیمات دیگه ای نیاز نداره؟
          Reveng will surely come... Your hard time are ahead
          // - - - - - - - - - -
          برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
          // - - - - - - - - - -
          اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
          // - - - - - - - - - -

دیدگاه

بله کافیه.
            زندگي يعني لذت ياد گرفتن و ياد دادن

دیدگاه

آقااایون دادااااشام خدا خیرتون بده اگه کسی به وب سرویس مسلطه یه آموزش خیلی خووب از مبتدی تا پیشرفته بذاره !!! :angry: :surprised: :rolleyes:

راستش من تازه پروتکل اترنت رو راه اندازی کردم و جواب گرفتم واسه همین حالا خیلی علاقه مند شدم وب سرویس رو هم یاد بگیرم.
              سپااااس گذار از همه ی دوستان :nice:

دیدگاه

کسی نیست توضیح بده

دیدگاه

Ip static هم نمیخواد شما میتونی از سرویس ddns استفاده کنی
                  مدت زمانی که صرف ایجاد تاپیک و منتظر پاسخ هستید را صرف سرچ کنید...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X