اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

360MB+500MB پروژه با میکرو کنترلرهای PIC و AVR + لینک دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

360MB+500MB پروژه با میکرو کنترلرهای PIC و AVR + لینک دانلود

با سلام و خسته نباشید به دوستان
    برا من که جالب و مفید بودن، امیدوارم برا شما هم قابل قبول باشن. :nice:

***لیست پروژه ها با لینک دانلود فایلها در لینک زیر موجود است***

http://www.uploadbaz.com/users/saeidjabbari/163947/PIC_Microcontroller_Projects_Archive

http://www.uploadbaz.com/users/saeidjabbari/163948/AVR_Microcontroller_Projects_Archive

اینم چند تا عکس از پروژه های:

موفق باشید

پاسخ : 360MB+500MB پروژه با میکرو کنترلرهای PIC و AVR + لینک دانلود

سلام
    با تشکر از زحمتی که کشیدید .
    این عکس ها هم توش هست ؟
    توضیح چطور ؟
    إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
    کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

دیدگاه

چطور دانلود کنم؟
      گیج شدم اصلا
      من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی
      ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سیدِِِِِ محمد
        سلام
        با تشکر از زحمتی که کشیدید .
        این عکس ها هم توش هست ؟
        توضیح چطور ؟
        شش هفت مورد از این عکسها رو بینه پوشه ها دیدم ولی متاسفانه وقت نکردم که همشون رو بررسی کنم! البته ناگفته نمونه که عکسهای موجود بخشی مربوط به PIC هست و بخشی مربوط به AVR.

نوشته اصلی توسط azadmard
        چطور دانلود کنم؟
        گیج شدم اصلا
        دوست عزیز وقتی بر روی لینکی که گذاشتم کیلیک کنی وارد صفحه ای میشی که فایلها بصورت پارت پارت موجوده، بعد بترتیب روشون کیلیک میکنی و وارد صفحه ای میشی که در اون صفحه گزینه ی Free Download رو میزنی، بعد میری صفحه ی بعد که از اونجا در قسمت Enter Code Below کد 4 رقمی رو داخل کارد مینویسی بعد گزینه Create Download Link رو میزنی بعد لینک دانلود رو ایجاد میکنه که اگه بر روی اون کلیلک کنی میتونی به راحتی دانلود کنی. فقط سعی کن از IDM برای دانلود استفاده کنی که سرعت دانلودت رو میبره بالا.

موفق باشید

دیدگاه

دوست عزیز ما دانلود کردیم .
          بینش پروژه های جالبی بود .
          توضیحات همه انگلیسیه .
          فقط من موندم شما چطوری این حجم رو پلود کردی ؟ ما که دانلود کردیم 4 سات طول کشید . اینترنت ایرانه
          إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
          کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X