اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

این قطعه الکترونیکی چیه و از کجا تهیه اش کنم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

این قطعه الکترونیکی چیه و از کجا تهیه اش کنم؟

سلام .
    دستگاه های جوش پلاستیک آلتراسونیک (که این مدلی که بنده تعمیرش رو گرفتم روی 15khz کار می کنه!) که بازش کردم برای تعمیر روی برد اسیلاتورش چند تا المان از جمله دوتا زنر 12 ولت چند تا مقاومت 1/2 وات و یک قطعه با بسته بندی TO-92 داشت که داغون شده بودن.
    روی این که قطعه که عرض کردم بسته بندی TO-92 (مثل 2SC945) نوشته
    CR02A
    8
    A1507
    که مشخصه که A1507 شماره قطعه هست.مدل سالم این قطعه رفتارش شبیه BJT ها نیست.فقط در حالت تست دیود بین دوتا پایه کناری و تنها در یک پلاریته عدد 0.618 رو نشون میده.
    دیتا شیت 2SA1507 و گیر آوردم اما نه نوع بسته بندیش به این می خوره نه این که قطعه من مثل BJT رفتار می کنه؟
    کسی از دوستان هست راهنایی کنه این قطعه چیه و دیتاشیتی ازش ارئه کنه؟
    در جهان رازهایی هست که جز به بهای ریختن خون فاش نمی شود . شهید مرتضی آوینی

پاسخ : این قطعه الکترونیکی چیه ؟

احتمال زیاد scrاست و اینم پارت نامبرش برای دانلود دیتا شیتCR02AM
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

پاسخ : این قطعه الکترونیکی چیه ؟

راه نمایی خوبی کردین.با اون مشخصات و پایه های گیت آند کاتد و روش تست تریستور هم جور درمیاد.بسته بندیش هم همون TO-92 هست.فقط خیلی سریع باید تهیه اش کنم.آرا و پایا که تو سایتشون سرچ زدم نداشتن.اگه ایران پیداش نکنم سریع باید بدم یکی از دوستان از اون ور DHL کنه.
      امیدی هست سریع و همین فردا از یکی بخرم و تموم بشه بره ؟
      باز هم ممنوم از محمد عزیز

دیدگاه

پاسخ : این قطعه الکترونیکی چیه و از کجا تهیه &#15

تریستور رو بر حسب جریان خریداری کنید .پارت نامبر و شکل وپایه هاش انقدری مهم نیست .

توی این فلاشرهای لامپ معمولی این تریستور بکار رفته اگه اشتباه نکنم .ک همه الکتریکی های محلی هم دارن

دیدگاه

پاسخ : این قطعه الکترونیکی چیه و از کجا تهیه اش کنم؟

ممنونم از پاسخ شما.کارم راه افتاد.تجربیات خوبی در مورد مورد دستگاه های جوش آلتراسونیک دارم.هم قسمت های پنوماتیک هم برق قدرت هم الکترونیک.هم plc هاش.دوستان کسی سوالی داشت پیغام خصوصی بده یا تماس بگیره
          09389495347-حمزه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X