ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    2012/08/01
    تهران
    108
    1

تشخيص کابل VGA

سلام دوستان .
    مانيتور ها چه طوري تشخيص ميدن که کابل VGA به وروديشون متصل شده؟ و پيغام Check Signal Cable رو نشون نميده؟
    اگر شما فقط يک سره کابل رو به ورودي مانيتور وصل کنيد و سر ديگش رو آزاد بزاريد (يعني به جايي وصل نکنيد) اين پيغام رو نميده (يعني کابل وصله) پس تبادل سيگنالي در کار نيست . تک تک پايه هاشم چک کردم ببينم به GND شاسي سوکت(يعني GND کل مدار بافر مانيتور) راه ميده يانه ولي خبري نبود فک کنم با امپدانس 75 اهم RGB ميفهمه . دوستان کسي نظري نداره؟؟؟ تو نت سرچ کردم چيزي دست گيرم نشد.خيلي ضروري لطفا کمک کنيد.
    خدایا لحظه ای ما را به حال خود وا مگذار....الهی آمین
    2014/12/26
    پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد. شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازندهآ‌اش!
    388
    7

پاسخ : تشخيص کابل VGA

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR FARAHANI
    سلام دوستان .
    مانيتور ها چه طوري تشخيص ميدن که کابل VGA به وروديشون متصل شده؟ و پيغام Check Signal Cable رو نشون نميده؟
    اگر شما فقط يک سره کابل رو به ورودي مانيتور وصل کنيد و سر ديگش رو آزاد بزاريد (يعني به جايي وصل نکنيد) اين پيغام رو نميده (يعني کابل وصله) پس تبادل سيگنالي در کار نيست . تک تک پايه هاشم چک کردم ببينم به GND شاسي سوکت(يعني GND کل مدار بافر مانيتور) راه ميده يانه ولي خبري نبود فک کنم با امپدانس 75 اهم RGB ميفهمه . دوستان کسي نظري نداره؟؟؟ تو نت سرچ کردم چيزي دست گيرم نشد.خيلي ضروري لطفا کمک کنيد.
    سلام
    در پاور کامپيوتر براي اينکه روشن بشه حتما بايد به مادر برد وصل بشه پاور وقتي به مادر برد وصل ميشه سيم سبز
    و سياهش اتصال کوتاه ميشه و پاور روشن ميشه حالا شايد در کابل RGB هم همين اتفاق مي اقته که ميفهمه کابل به هش وصل شده

[img width=176 height=100]http://s6.picofile.com/file/8219555100/y1n8mde2ggfr.gif[/img]

http://s6.picofile.com/file/8249184400/yas_and_aligator.mp3.html
    -----------------------------------------------------------------------
    2012/08/01
    تهران
    108
    1

پاسخ : تشخيص کابل VGA

پيدا کردم . خود کارت گرافيک پين هاي 10 و 11 رو بهم اتصال کوتاه ميکنه . بعضي از کابل هاي RGB خودشون به صورت ديفالت اين حالت رو دارن (اتصال کوتاه ) پس نشان ندادن پيامCheck Signal Cable دليلي بر سالم بودن کابل نيست . اينو تست کردم جواب داد با يه سيم 10 و 11 رو اتصال کوتاه کردم ديگه پيغام نيومد :job:.خدا پدر اين سايت هاي چيني رو بيامرزه :biggrin: به هر حال نظر دوستمون آقاي جواهري درست بود . متشکرم .
    خدایا لحظه ای ما را به حال خود وا مگذار....الهی آمین
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3