اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تشخیص کابل VGA

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تشخیص کابل VGA

سلام دوستان .
    مانیتور ها چه طوری تشخیص میدن که کابل VGA به ورودیشون متصل شده؟ و پیغام Check Signal Cable رو نشون نمیده؟
    اگر شما فقط یک سره کابل رو به ورودی مانیتور وصل کنید و سر دیگش رو آزاد بزارید (یعنی به جایی وصل نکنید) این پیغام رو نمیده (یعنی کابل وصله) پس تبادل سیگنالی در کار نیست . تک تک پایه هاشم چک کردم ببینم به GND شاسی سوکت(یعنی GND کل مدار بافر مانیتور) راه میده یانه ولی خبری نبود فک کنم با امپدانس 75 اهم RGB میفهمه . دوستان کسی نظری نداره؟؟؟ تو نت سرچ کردم چیزی دست گیرم نشد.خیلی ضروری لطفا کمک کنید.
    خدایا لحظه ای ما را به حال خود وا مگذار....الهی آمین

پاسخ : تشخیص کابل VGA

نوشته اصلی توسط AMIR FARAHANI
    سلام دوستان .
    مانیتور ها چه طوری تشخیص میدن که کابل VGA به ورودیشون متصل شده؟ و پیغام Check Signal Cable رو نشون نمیده؟
    اگر شما فقط یک سره کابل رو به ورودی مانیتور وصل کنید و سر دیگش رو آزاد بزارید (یعنی به جایی وصل نکنید) این پیغام رو نمیده (یعنی کابل وصله) پس تبادل سیگنالی در کار نیست . تک تک پایه هاشم چک کردم ببینم به GND شاسی سوکت(یعنی GND کل مدار بافر مانیتور) راه میده یانه ولی خبری نبود فک کنم با امپدانس 75 اهم RGB میفهمه . دوستان کسی نظری نداره؟؟؟ تو نت سرچ کردم چیزی دست گیرم نشد.خیلی ضروری لطفا کمک کنید.
    سلام
    در پاور کامپیوتر برای اینکه روشن بشه حتما باید به مادر برد وصل بشه پاور وقتی به مادر برد وصل میشه سیم سبز
    و سیاهش اتصال کوتاه میشه و پاور روشن میشه حالا شاید در کابل RGB هم همین اتفاق می اقته که میفهمه کابل به هش وصل شده

[img width=176 height=100]http://s6.picofile.com/file/8219555100/y1n8mde2ggfr.gif[/img]

http://s6.picofile.com/file/8249184400/yas_and_aligator.mp3.html
    -----------------------------------------------------------------------

دیدگاه

پاسخ : تشخیص کابل VGA

پیدا کردم . خود کارت گرافیک پین های 10 و 11 رو بهم اتصال کوتاه میکنه . بعضی از کابل های RGB خودشون به صورت دیفالت این حالت رو دارن (اتصال کوتاه ) پس نشان ندادن پیامCheck Signal Cable دلیلی بر سالم بودن کابل نیست . اینو تست کردم جواب داد با یه سیم 10 و 11 رو اتصال کوتاه کردم دیگه پیغام نیومد :job:.خدا پدر این سایت های چینی رو بیامرزه :biggrin: به هر حال نظر دوستمون آقای جواهری درست بود . متشکرم .
      خدایا لحظه ای ما را به حال خود وا مگذار....الهی آمین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X