اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش محافظت از کارتهای عابربانک (کارتهای مغناطیس) در برابر امواج تلفن همراه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش محافظت از کارتهای عابربانک (کارتهای مغناطیس) در برابر امواج تلفن همراه

برای محافطت از کارتهای عابربانک و دیگر کارتهای مغناطیس در برابر امواج موبایل باید کارت را داخل یک جداره آلومینیومی قرار داد به طوری که دو طرف کارت توسط ورقه های آلومینومی پوشیده شود.

برای اینکه ضرر امواج تلفن برای کارت عابر بانک برایتان ملموس شود، می توانید کارت عابربانک را یکبار (بدون محفظه آلومینومی) در کنار تلفن همراه قرار دهید و با گوشی خود یک تماس برقرار کنید و .... :-O X_X
    البته صرفا جهت مزاح گفتم :biggrin:
    برای درک عمیق این مطلب می توانید برعکس عمل کنید، به این صورت که تلفن همراه خود را داخل یک محفظه آلومینومی کرده و کامل اطراف آن را بپوشانید و سپس با گوشی خود یک تماس برقرار کنید، در نهایت متوجه خواهید شد که گوشی آنتن نمی دهد.
    اما ما جای گوشی، کارت را داخل محفظه آلومینومی می گذاریم.

این هم نمونه ای که خودم درست کردم فقط جای ورقه ی آلومینیومی دو لایه از جعبه آبمیوه *-گذاشتم.

محافظت از کارت عابربانک در برابر گوشی، کارت عابربانک، کیف ضدامواج موبایل،ضرر امواج موبایل برای کارت عابربانک، کیف عابربانک

پاسخ : آموزش محافظت از کارتهای عابربانک (کارتهای مغناطیس) در برابر امواج تلفن همراه

جالبه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X