ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    2012/11/24
    145
    4

باز و بست شير آب ، چگونه ؟؟

درود بر شما
    بنده توسط يک ميکرو برنامه اي نوشتم که سطح آب را کنترل کند و... و همه چيز درسته . تنها مشکبم اين هست که چگونه بتوانم شير آب را ببيندم يا باز کنم ؟؟
    آيا قطعي خاصي براي اين کار تعبيه شده است ؟ اميدوارم منظورم را متوجه شده ابشيد . ممنون
    2011/09/13
    458
    196

پاسخ : باز و بست شير آب ، چگونه ؟؟

بادرود

شیرآب برقی موجود میباشد و نمونه هایی که من دیده ام با 220 ولت شهری کار میکرد..........
    2007/06/28
    721
    15

نمونه 12 ولت و 24 ولت هم موجود هست، بعضي ها هم از شير ماشين لباسشويي استفاده ميکنند. از فروشگاه هاي صنعتي نمونه هاي 24 ولت رو ميتوانيد تهيه کنيد فکر ميکنم اين فروشگاه هايي که از اين آبسرد کن خانگي ها دارند و لوازمش رو ميفروشند هم 12 ولتش رو داشته باشند چون قبلا از يکيشون خريده بودم.
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید
    2012/11/24
    145
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Study
    نمونه 12 ولت و 24 ولت هم موجود هست، بعضي ها هم از شير ماشين لباسشويي استفاده ميکنند. از فروشگاه هاي صنعتي نمونه هاي 24 ولت رو ميتوانيد تهيه کنيد فکر ميکنم اين فروشگاه هايي که از اين آبسرد کن خانگي ها دارند و لوازمش رو ميفروشند هم 12 ولتش رو داشته باشند چون قبلا از يکيشون خريده بودم.
    ممنون

ميشه لينک فروش يا عکس از محول بدهيد ؟
    من که سرچ زدم چيز خوبي پيدا نکردم . (شير ظرفشويي همراه سنسور فقط مياره !) تنها اون شير مکانيزم قطع و وصل را ميخوام . مرسي
    2007/06/28
    721
    15

در صفحه گوگل بنويسيد فروش شير برقي، از بين نتيجي که مياد مثلا ميتونيد نمونه هاش رو در سايت آراد کنترلز ببينيد. يک نمونه سلونوئيد 24 ولت klod رو من قبلا استفاده کردم و راضي بودم.
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید
    2012/10/25
    تهران
    797
    9

اگه بتونید از این شیرهای برقی که توی این شیر آب چشمی ها هست استفاده کنید خیلی بهتره.
    در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
    2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
    3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!
    2012/11/24
    145
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط siyavash2k
    اگه بتونيد از اين شيرهاي برقي که توي اين شير آب چشمي ها هست استفاده کنيد خيلي بهتره.
    ممنون
    احيانا لينک از فروش اش داريد ؟
    2012/10/25
    تهران
    797
    9

جایی که این شیرها را میفروشن یا تعمیر میکنن می تونن راهنمایی کنن.
    در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
    2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
    2012/11/24
    145
    4

ممنون

و اما در مورد گاز (شير گاز که با برق قطع و وصل کند) چه قطعه اي معرفي ميکنيد ؟
    2012/10/25
    تهران
    797
    9

تو گوگل یک سرچ بکنید. بای گاز هم دیدم ولی فوق العاده گرون هستند.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14