ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    2012/11/26
    9
    0

ساخت فلو سوئيچ

با سلام
    از كاربران محترم تقاضا دارم بنده را براي ساخت فلو سوئيچ براي لوله هاي سايز1 اينچ به بالا كمك كنن سيال داخل لوله روغن هستش وبنده ميخواهم فقط يك كنتاكت به من بده(وقتي داخل لوله روغن جريان داره) نوع روغن روغن موتور هستش
    با تشكر
    2007/06/06
    تهران
    351
    3

پاسخ : ساخت فلو سوئيچ

چقدر ميخواهيد هزينه کنيد؟ دقت چقدر مهمه؟
    کاربراني که از اين پست تشکر کرده اند:

من،تو،او،ما،شما،ايشان و چند نفر از دوستان و همشهريان محترم،الاالخصوص کسبه محل

براي اين ارسال, 99999999 کاربر تشکر اهداء کرده است.
    2012/11/26
    9
    0

فلو سوئيچ هاي تو بازار قيمتي بين 180 تا 250 هزار تومنه من 30 تا نياز دارم و ميخوام قيمت تمام شده برام كمتر باشه
    2012/11/26
    9
    0

در مورد دقت هم همين كه پمپاژ درون لوله انجام بشه و روغن جريان داشته باشه ميخوام كنتاكت بگيرم البته ممكنه روغن درون لوله وجود داشته باشه ولي من ميخوام وقتي روغن جريان پيدا كرد كنتاكت بگيرم
    2007/05/02
    1,756
    93

سلام
    یک سری تجهیزاتی تو بازار هست بنام ست کنترل شامل یک فلو سویچ یک سنسور فشار و یک مدار الکترونیکیه
    این وسیله جایگزین پنج راهی و مخزن و اتوماتیک پمپ آب میشه .بنابر این برای آب ساخته شده . قیمت زیادی نداره

باید تستش کنین ببینین میتونین با دستکاری بعنوان فلومتر روغن ازش استفاده کنین یا نه
    پانوشت : فلومتر این وسیله با استفاده از یک ساچمه که یک آهنربا بهش وصله کار میکنه ( این آهنربا یک ریدرله رو راه میندازه ) و برگشت ساچمه به حالت اول وقتی فلویی وجود نداره بوسیله وزن خود ساچمه انجام میشه بنابراین این وسیله رو نمیشه در هر وضعیتی استفاده کرد
    2007/06/06
    تهران
    351
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen++
    سلام
    يک سري تجهيزاتي تو بازار هست بنام ست کنترل شامل يک فلو سويچ يک سنسور فشار و يک مدار الکترونيکيه
    اين وسيله جايگزين پنج راهي و مخزن و اتوماتيک پمپ آب ميشه .بنابر اين براي آب ساخته شده . قيمت زيادي نداره

بايد تستش کنين ببينين ميتونين با دستکاري بعنوان فلومتر روغن ازش استفاده کنين يا نه
    پانوشت : فلومتر اين وسيله با استفاده از يک ساچمه که يک آهنربا بهش وصله کار ميکنه ( اين آهنربا يک ريدرله رو راه ميندازه ) و برگشت ساچمه به حالت اول وقتي فلويي وجود نداره بوسيله وزن خود ساچمه انجام ميشه بنابراين اين وسيله رو نميشه در هر وضعيتي استفاده کرد
    من متوجه شدم چيو ميگيد.اونا براي آب هستن و روغن چون ويسکوزيته بالايي داره باعث ميشه ساچمه دير عمل کنه يا بچسبه

2014/05/26
    سرپلذهاب
    37
    2

سلام نمیدونم شاید اینی که من میگم بدردت بخوره

یه مدت داشتم یه چیزایی میساختم که اینقدر اون موقع اوضاع درهم و برهم شد که نشد تمومش کنم

اما به نظرم یه سنسور مغناطیس+شیر یه طرفه+ یه تیکه آهنربای قوی مثلا اهنربای سی رام یا هارد
    اهنربا رو میچسبونی به دریچه بعدم سنسور رو هم میچسبونی بالاش به همین سادگی
    فکر کنم اینطوری میتونی کارت رو راه بندازی
    2007/06/06
    تهران
    351
    3

حرفتون درسته و براي يک نمونه واسه تست عملکرد خوبه.ولي ايشون 30تا ميخوان.سنسور مغناطيس و شير يکطرفه ميشه 100تومن

2012/11/26
    9
    0

اساس كار فلو سوئيچ هاي تو بازار كه از سايز 1/2 اينچ تا 1اينچ داره به اين صورته كه يك كانكشن روي لوله ميزنيم و فلو سوئيچ رو ميبنديم فلو سوئيچ يك صفحه داره كه متناسب با قطر لوله قابل تنظيمه وقتي جريان در لوله هست صفحه حركت ميكنه و انتهاي صفحه كه وصله به يك ميكرو سوئيچ كنتاكت رو برقرار ميكنه اين وسيله رو ميشه سااخت فقط مشكل آبندي بين صفحه و ميكرو سوئيچ هستش كه كمي مشكله دوستان نظري ندارند؟
    اگر روش هاي ديگه مثل فلو سوئيچ مغناطيسي رو ميشه اجرا كرد كه خارج از لوله اين آشكار سازي رو بشه انجام داد(تشخيص جريان درون لوله)هست و تجربه اش رو داريد لطفا كمك كنيد.و
    2013/04/24
    2,690
    2,516

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد خان
    حرفتون درسته و براي يک نمونه واسه تست عملکرد خوبه.ولي ايشون 30تا ميخوان.سنسور مغناطيس و شير يکطرفه ميشه 100تومن
    چجوري حساب کردي شد صد هزار تومن؟؟؟؟؟؟

شير يک طرفه دو اينچ : 8000تومن
    ريد سوئيچ مغناطيسي : 1000تومن
    آهن رباي قوي 2500تومن
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15