اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت فلو سوئیچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت فلو سوئیچ

با سلام
    از کاربران محترم تقاضا دارم بنده را برای ساخت فلو سوئیچ برای لوله های سایز1 اینچ به بالا کمک کنن سیال داخل لوله روغن هستش وبنده میخواهم فقط یک کنتاکت به من بده(وقتی داخل لوله روغن جریان داره) نوع روغن روغن موتور هستش
    با تشکر

پاسخ : ساخت فلو سوئیچ

چقدر میخواهید هزینه کنید؟ دقت چقدر مهمه؟
    کاربراني که از اين پست تشکر کرده اند:

من،تو،او،ما،شما،ايشان و چند نفر از دوستان و همشهريان محترم،الاالخصوص کسبه محل

براي اين ارسال, 99999999 کاربر تشکر اهداء کرده است.

دیدگاه

فلو سوئیچ های تو بازار قیمتی بین 180 تا 250 هزار تومنه من 30 تا نیاز دارم و میخوام قیمت تمام شده برام کمتر باشه

دیدگاه

در مورد دقت هم همین که پمپاژ درون لوله انجام بشه و روغن جریان داشته باشه میخوام کنتاکت بگیرم البته ممکنه روغن درون لوله وجود داشته باشه ولی من میخوام وقتی روغن جریان پیدا کرد کنتاکت بگیرم

دیدگاه

سلام
          یک سری تجهیزاتی تو بازار هست بنام ست کنترل شامل یک فلو سویچ یک سنسور فشار و یک مدار الکترونیکیه
          این وسیله جایگزین پنج راهی و مخزن و اتوماتیک پمپ آب میشه .بنابر این برای آب ساخته شده . قیمت زیادی نداره

باید تستش کنین ببینین میتونین با دستکاری بعنوان فلومتر روغن ازش استفاده کنین یا نه
          پانوشت : فلومتر این وسیله با استفاده از یک ساچمه که یک آهنربا بهش وصله کار میکنه ( این آهنربا یک ریدرله رو راه میندازه ) و برگشت ساچمه به حالت اول وقتی فلویی وجود نداره بوسیله وزن خود ساچمه انجام میشه بنابراین این وسیله رو نمیشه در هر وضعیتی استفاده کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
            سلام
            یک سری تجهیزاتی تو بازار هست بنام ست کنترل شامل یک فلو سویچ یک سنسور فشار و یک مدار الکترونیکیه
            این وسیله جایگزین پنج راهی و مخزن و اتوماتیک پمپ آب میشه .بنابر این برای آب ساخته شده . قیمت زیادی نداره

باید تستش کنین ببینین میتونین با دستکاری بعنوان فلومتر روغن ازش استفاده کنین یا نه
            پانوشت : فلومتر این وسیله با استفاده از یک ساچمه که یک آهنربا بهش وصله کار میکنه ( این آهنربا یک ریدرله رو راه میندازه ) و برگشت ساچمه به حالت اول وقتی فلویی وجود نداره بوسیله وزن خود ساچمه انجام میشه بنابراین این وسیله رو نمیشه در هر وضعیتی استفاده کرد
            من متوجه شدم چیو میگید.اونا برای آب هستن و روغن چون ویسکوزیته بالایی داره باعث میشه ساچمه دیر عمل کنه یا بچسبه

دیدگاه

سلام نمیدونم شاید اینی که من میگم بدردت بخوره

یه مدت داشتم یه چیزایی میساختم که اینقدر اون موقع اوضاع درهم و برهم شد که نشد تمومش کنم

اما به نظرم یه سنسور مغناطیس+شیر یه طرفه+ یه تیکه آهنربای قوی مثلا اهنربای سی رام یا هارد
              اهنربا رو میچسبونی به دریچه بعدم سنسور رو هم میچسبونی بالاش به همین سادگی
              فکر کنم اینطوری میتونی کارت رو راه بندازی

دیدگاه

حرفتون درسته و برای یک نمونه واسه تست عملکرد خوبه.ولی ایشون 30تا میخوان.سنسور مغناطیس و شیر یکطرفه میشه 100تومن

دیدگاه

اساس کار فلو سوئیچ های تو بازار که از سایز 1/2 اینچ تا 1اینچ داره به این صورته که یک کانکشن روی لوله میزنیم و فلو سوئیچ رو میبندیم فلو سوئیچ یک صفحه داره که متناسب با قطر لوله قابل تنظیمه وقتی جریان در لوله هست صفحه حرکت میکنه و انتهای صفحه که وصله به یک میکرو سوئیچ کنتاکت رو برقرار میکنه این وسیله رو میشه سااخت فقط مشکل آبندی بین صفحه و میکرو سوئیچ هستش که کمی مشکله دوستان نظری ندارند؟
                  اگر روش های دیگه مثل فلو سوئیچ مغناطیسی رو میشه اجرا کرد که خارج از لوله این آشکار سازی رو بشه انجام داد(تشخیص جریان درون لوله)هست و تجربه اش رو دارید لطفا کمک کنید.و

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد خان
                    حرفتون درسته و برای یک نمونه واسه تست عملکرد خوبه.ولی ایشون 30تا میخوان.سنسور مغناطیس و شیر یکطرفه میشه 100تومن
                    چجوری حساب کردی شد صد هزار تومن؟؟؟؟؟؟

شیر یک طرفه دو اینچ : 8000تومن
                    رید سوئیچ مغناطیسی : 1000تومن
                    آهن ربای قوی 2500تومن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده
                      چجوری حساب کردی شد صد هزار تومن؟؟؟؟؟؟

شیر یک طرفه دو اینچ : 8000تومن
                      رید سوئیچ مغناطیسی : 1000تومن
                      آهن ربای قوی 2500تومن
                      واقعا خوشحال میشم بهم بگید کجا شیریکطرفه رو 8000تومن میفروشن؟من چهارشنبه هفته پیش شیر یکطرفه یک اینچ رو خریدم 60000تومن.رید سوئیچ رو هم از همون هزار تومنیاش بندازید. ببینید چند ماه میخواد کار کنه
                      :icon_razz: :icon_razz:
                      یک مقدار هزینه کنید... جواب دادن اولیه مهم نیست.مهم اینه که بتونی بهش اطمینان کنی و ایمنی سیستم رو بسپری بهش.
                      تو بازار یک مدل فلوسوئیچ صنعتی هست ک 150تومنه که خیلی هم عالیه.الباقیشو خودتون میدونید.اگر هزینه کنی میتونی اطمینان صددرصد کنی بهش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد خان
                        واقعا خوشحال میشم بهم بگید کجا شیریکطرفه رو 8000تومن میفروشن؟من چهارشنبه هفته پیش شیر یکطرفه یک اینچ رو خریدم 60000تومن.رید سوئیچ رو هم از همون هزار تومنیاش بندازید. ببینید چند ماه میخواد کار کنه
                        :icon_razz: :icon_razz:
                        یک مقدار هزینه کنید... جواب دادن اولیه مهم نیست.مهم اینه که بتونی بهش اطمینان کنی و ایمنی سیستم رو بسپری بهش.
                        تو بازار یک مدل فلوسوئیچ صنعتی هست ک 150تومنه که خیلی هم عالیه.الباقیشو خودتون میدونید.اگر هزینه کنی میتونی اطمینان صددرصد کنی بهش
                        شیر یک طرفه دو اینچ برای منبع آب (جنس : برنج) 8000 تومان
                        شیراز - سر کشاورزی - ابزار فروشی حاجی زاده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده
                          شیر یک طرفه دو اینچ برای منبع آب (جنس : برنج) 8000 تومان
                          شیراز - سر کشاورزی - ابزار فروشی حاجی زاده
                          البته من استیل فشاربالا خریدم.400بار

دیدگاه

راستی مگه نمیگی روغن پمپاژ میشه خوب به همون پمپ سنسور وصل کن

دیدگاه

سیستم لوله کشی ساده نیست مسیرهای فرعی و گره های زیادی داره شیر های زیادی هم تو مسیر ها هست به خاطر همین میخوام با آشکارسازی لوله هایی که روغن درونشون جریان داره احتمال خطای انسانی و اختلات روغن های مختلف را بگیرم وکار اپراتور تغذیه خطوط بسته بندی راحت تر بشه این سیستم دارای 10 مخزن 60000لیتری هستش که کل سیستم لوله کشی با سه عدد پمپ کار میکنه و در هر لوله در هر دو جهت روغن جریان داره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X