ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2013/06/29
    مازندران
    37
    2

برد آموزشی stm32 فروشگاه

سلام
    جناب مهندس ایمانی فر ،مدتی هست برد آموزشی stm رو خریدم ولی متاسفانه آموزش آن کند هست و کسی توجهی نمیکنه .بنده قبلا avr کار میکزدم با نرم افزار بسکام ،حالا میخوام هم arm یاد بگیرم هم c و از روزی که برد رو خریدم هنوز نتونستم با jlink و برد آموزشی کار کنم و بیشتر اموزشها در مورد بردهای lpc شرکت هست ،خواهشی که دارم این هست که توجه بیشتری به این برد و آموزشش بشه .
    [/b][/b]
    به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست
    عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
    2007/04/05
    967
    3
    gbg

پاسخ : برد آموزشی stm32 فروشگاه

جناب ایمانی فر بیشتر 6 ماهه که میاد و میره و پست نمیده
    اگه جواب بده رکوردش خراب میشه
    2013/06/29
    مازندران
    37
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط gbg
    جناب ایمانی فر بیشتر 6 ماهه که میاد و میره و پست نمیده
    اگه جواب بده رکوردش خراب میشه
    متاسفانه شرکت فقط برد رو میزنه و کاری به اموزشش نداره .حالا تکلیف ما چی میشه که بردمون گوشه اتاق داره خاک میخوره و کاری نمیشه باهاش کرد.
    2009/09/25
    اصفهان
    814
    45

پاسخ : برد آموزشي stm32 فروشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط NXPL
    متاسفانه شرکت فقط برد رو ميزنه و کاري به اموزشش نداره .حالا تکليف ما چي ميشه که بردمون گوشه اتاق داره خاک ميخوره و کاري نميشه باهاش کرد.
    بدون جانب داري و دوستانه ميگم ، اين از اون حرفهاست ديگه !!!
    تقريبا ميشه گفت تو ايران در زمينه الکترونيک فقط دوتا سايت هستند که توليد محصول دارند و تا حدودي پشتيباني انجمن ها و...
    از جاهاي ديگه بخري . اصلا معلوم نيست چي به چيه
    و يه آيتم مهم . من ديدم بردها مثال راه انداز دارن ، حالا وقتي حسش نيست يه نگاهي به مثالها و يکم مطالعه کنيم
    خب ديگه جاي گله نيست.
    من خودم خيلي معلومات ندارم ، اما stm و C رو بدون هيچ زمينه قبلي توشون نسبتا ياد گرفتم ، از اينترنت ، مثال ، کتاب ، ديتاشيت و ...
    حداقل خريد يه برد اينه که مي دوني 99 درصد اگر برنامت کار نميکنه ، مشکل سخت افزاري نداري
    قبول دارم مديراي قسمت stm خيلي کم فروغ هستن ، شايد اونم يه دلايلي داره واسه خودش
    من يه کاربر عادي هستم ، با اطلاعات کم ، ولي حاضر نيستم وقتم رو همينطوري در اختيار کسي بزارم که خودش هيچ تلاشي نميکنه
    فقط راهنمايي ، خود فرد بايد تلاش کنه
    موفق باشي
    هميشه به ياد خدا باش !
    2006/03/24
    ECA
    2,422
    219

نقل قول نوشته اصلی توسط NXPL
    متاسفانه شرکت فقط برد رو میزنه و کاری به اموزشش نداره .حالا تکلیف ما چی میشه که بردمون گوشه اتاق داره خاک میخوره و کاری نمیشه باهاش کرد.
    دوست عزیز شما نسبت به هزینه ای که می کنید، خدمات دریافت می کنید.
    متأسفانه هنوز هم که هنوزه، تعداد زیادی از مشتری ها ، وقتی خرید می کنند، گلایه می کنند که مگه قیمت قطعات چند تومن هستش که شما اینقدر پول میگیرید !
    یعنی زمان طراحی برای برد، زمان برای نوشتن همین سورس ها و غیره هیچ ارزشی نداره و فقط قیمت قطعات هستش
    با این طرز فکر نمیشه انتظار داشت از این بهتر تولید کرد.
    خیلی ساده میشه قیمت برد رو کرد 500 هزار تومن، ولی به همراهش یک کتاب فارسی با آموزش کامل گذاشت، ولی تنها نتیجه ای که گرفته میشه، اینه که می گن 100 برگ کاغذ گذاشتید توش مگه چقدر تموم میشه !
    متأسفانه ایرانی هستیم و در ایران زندگی می کنیم
    ما هم علاقه داریم سطح تولید مثل کشورهای اروپایی باشه، ولی خریدارها هنوز به اون مرحله نرسیدند!

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2013/06/29
    مازندران
    37
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی
    دوست عزیز شما نسبت به هزینه ای که می کنید، خدمات دریافت می کنید.
    متأسفانه هنوز هم که هنوزه، تعداد زیادی از مشتری ها ، وقتی خرید می کنند، گلایه می کنند که مگه قیمت قطعات چند تومن هستش که شما اینقدر پول میگیرید !
    یعنی زمان طراحی برای برد، زمان برای نوشتن همین سورس ها و غیره هیچ ارزشی نداره و فقط قیمت قطعات هستش
    با این طرز فکر نمیشه انتظار داشت از این بهتر تولید کرد.
    خیلی ساده میشه قیمت برد رو کرد 500 هزار تومن، ولی به همراهش یک کتاب فارسی با آموزش کامل گذاشت، ولی تنها نتیجه ای که گرفته میشه، اینه که می گن 100 برگ کاغذ گذاشتید توش مگه چقدر تموم میشه !
    متأسفانه ایرانی هستیم و در ایران زندگی می کنیم
    ما هم علاقه داریم سطح تولید مثل کشورهای اروپایی باشه، ولی خریدارها هنوز به اون مرحله نرسیدند!
    سلام
    جناب مهندس اکرمی با عرض سلام خسته نباشید به شما و همه زحمت کشان ECAمنظورم هزینه و یا پولی که واسه برد دادم نبود فقط گفتم آموزش در مورد این برد تو انجمن ضعیفه و خواهشم اینه یه فکری برای افراد آماتوری مثل بنده و یا امثال بنده بکنید .
    2013/06/29
    مازندران
    37
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط DDR3
    بدون جانب داري و دوستانه ميگم ، اين از اون حرفهاست ديگه !!!
    تقريبا ميشه گفت تو ايران در زمينه الکترونيک فقط دوتا سايت هستند که توليد محصول دارند و تا حدودي پشتيباني انجمن ها و...
    از جاهاي ديگه بخري . اصلا معلوم نيست چي به چيه
    و يه آيتم مهم . من ديدم بردها مثال راه انداز دارن ، حالا وقتي حسش نيست يه نگاهي به مثالها و يکم مطالعه کنيم
    خب ديگه جاي گله نيست.
    من خودم خيلي معلومات ندارم ، اما stm و C رو بدون هيچ زمينه قبلي توشون نسبتا ياد گرفتم ، از اينترنت ، مثال ، کتاب ، ديتاشيت و ...
    حداقل خريد يه برد اينه که مي دوني 99 درصد اگر برنامت کار نميکنه ، مشکل سخت افزاري نداري
    قبول دارم مديراي قسمت stm خيلي کم فروغ هستن ، شايد اونم يه دلايلي داره واسه خودش
    من يه کاربر عادي هستم ، با اطلاعات کم ، ولي حاضر نيستم وقتم رو همينطوري در اختيار کسي بزارم که خودش هيچ تلاشي نميکنه
    فقط راهنمايي ، خود فرد بايد تلاش کنه
    موفق باشي
    مهندس سلام ،کاملا حرف شما درسته وقبول دارم ممنونم
    2010/05/25
    تهران
    41
    1

در CD حاوی برد یک نرم افزار SEGGER هست اونو نصب کنید نرم افزار Keill رو هم نصب کنید پورت usb jlink رو به کامپیوتر نصب کنید حالا از قسمت sample CD یکی از برنامه های نمونه مثلا برناهم روشن کردن LED رو انتخاب کنید کامپایل کنید و بعد پروگرم کنید، از این آدرس هم میتونید اطلاعات خوبی بگیرید
    http://hertaville.com/2012/07/28/stm32f0-gpio-tutorial-part-1/
    وبلاگ اطلاعات در مورد کنترل صنعتی و PLC و میکروکنترلرهای AVR و ARM
    www.armplc.ir
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8