اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برد آموزشی stm32 فروشگاه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برد آموزشی stm32 فروشگاه

سلام
    جناب مهندس ایمانی فر ،مدتی هست برد آموزشی stm رو خریدم ولی متاسفانه آموزش آن کند هست و کسی توجهی نمیکنه .بنده قبلا avr کار میکزدم با نرم افزار بسکام ،حالا میخوام هم arm یاد بگیرم هم c و از روزی که برد رو خریدم هنوز نتونستم با jlink و برد آموزشی کار کنم و بیشتر اموزشها در مورد بردهای lpc شرکت هست ،خواهشی که دارم این هست که توجه بیشتری به این برد و آموزشش بشه .
    [/b][/b]
    به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست
    عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

پاسخ : برد آموزشی stm32 فروشگاه

جناب ایمانی فر بیشتر 6 ماهه که میاد و میره و پست نمیده
    اگه جواب بده رکوردش خراب میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط gbg
      جناب ایمانی فر بیشتر 6 ماهه که میاد و میره و پست نمیده
      اگه جواب بده رکوردش خراب میشه
      متاسفانه شرکت فقط برد رو میزنه و کاری به اموزشش نداره .حالا تکلیف ما چی میشه که بردمون گوشه اتاق داره خاک میخوره و کاری نمیشه باهاش کرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط NXPL
        متاسفانه شرکت فقط برد رو میزنه و کاری به اموزشش نداره .حالا تکلیف ما چی میشه که بردمون گوشه اتاق داره خاک میخوره و کاری نمیشه باهاش کرد.
        بدون جانب داری و دوستانه میگم ، این از اون حرفهاست دیگه !!!
        تقریبا میشه گفت تو ایران در زمینه الکترونیک فقط دوتا سایت هستند که تولید محصول دارند و تا حدودی پشتیبانی انجمن ها و...
        از جاهای دیگه بخری . اصلا معلوم نیست چی به چیه
        و یه آیتم مهم . من دیدم بردها مثال راه انداز دارن ، حالا وقتی حسش نیست یه نگاهی به مثالها و یکم مطالعه کنیم
        خب دیگه جای گله نیست.
        من خودم خیلی معلومات ندارم ، اما stm و C رو بدون هیچ زمینه قبلی توشون نسبتا یاد گرفتم ، از اینترنت ، مثال ، کتاب ، دیتاشیت و ...
        حداقل خرید یه برد اینه که می دونی 99 درصد اگر برنامت کار نمیکنه ، مشکل سخت افزاری نداری
        قبول دارم مدیرای قسمت stm خیلی کم فروغ هستن ، شاید اونم یه دلایلی داره واسه خودش
        من یه کاربر عادی هستم ، با اطلاعات کم ، ولی حاضر نیستم وقتم رو همینطوری در اختیار کسی بزارم که خودش هیچ تلاشی نمیکنه
        فقط راهنمایی ، خود فرد باید تلاش کنه
        موفق باشی
        هميشه به ياد خدا باش !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط NXPL
          دوست عزیز شما نسبت به هزینه ای که می کنید، خدمات دریافت می کنید.
          متأسفانه هنوز هم که هنوزه، تعداد زیادی از مشتری ها ، وقتی خرید می کنند، گلایه می کنند که مگه قیمت قطعات چند تومن هستش که شما اینقدر پول میگیرید !
          یعنی زمان طراحی برای برد، زمان برای نوشتن همین سورس ها و غیره هیچ ارزشی نداره و فقط قیمت قطعات هستش
          با این طرز فکر نمیشه انتظار داشت از این بهتر تولید کرد.
          خیلی ساده میشه قیمت برد رو کرد 500 هزار تومن، ولی به همراهش یک کتاب فارسی با آموزش کامل گذاشت، ولی تنها نتیجه ای که گرفته میشه، اینه که می گن 100 برگ کاغذ گذاشتید توش مگه چقدر تموم میشه !
          متأسفانه ایرانی هستیم و در ایران زندگی می کنیم
          ما هم علاقه داریم سطح تولید مثل کشورهای اروپایی باشه، ولی خریدارها هنوز به اون مرحله نرسیدند!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی
            دوست عزیز شما نسبت به هزینه ای که می کنید، خدمات دریافت می کنید.
            متأسفانه هنوز هم که هنوزه، تعداد زیادی از مشتری ها ، وقتی خرید می کنند، گلایه می کنند که مگه قیمت قطعات چند تومن هستش که شما اینقدر پول میگیرید !
            یعنی زمان طراحی برای برد، زمان برای نوشتن همین سورس ها و غیره هیچ ارزشی نداره و فقط قیمت قطعات هستش
            با این طرز فکر نمیشه انتظار داشت از این بهتر تولید کرد.
            خیلی ساده میشه قیمت برد رو کرد 500 هزار تومن، ولی به همراهش یک کتاب فارسی با آموزش کامل گذاشت، ولی تنها نتیجه ای که گرفته میشه، اینه که می گن 100 برگ کاغذ گذاشتید توش مگه چقدر تموم میشه !
            متأسفانه ایرانی هستیم و در ایران زندگی می کنیم
            ما هم علاقه داریم سطح تولید مثل کشورهای اروپایی باشه، ولی خریدارها هنوز به اون مرحله نرسیدند!
            سلام
            جناب مهندس اکرمی با عرض سلام خسته نباشید به شما و همه زحمت کشان ECAمنظورم هزینه و یا پولی که واسه برد دادم نبود فقط گفتم آموزش در مورد این برد تو انجمن ضعیفه و خواهشم اینه یه فکری برای افراد آماتوری مثل بنده و یا امثال بنده بکنید .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط DDR3
              بدون جانب داری و دوستانه میگم ، این از اون حرفهاست دیگه !!!
              تقریبا میشه گفت تو ایران در زمینه الکترونیک فقط دوتا سایت هستند که تولید محصول دارند و تا حدودی پشتیبانی انجمن ها و...
              از جاهای دیگه بخری . اصلا معلوم نیست چی به چیه
              و یه آیتم مهم . من دیدم بردها مثال راه انداز دارن ، حالا وقتی حسش نیست یه نگاهی به مثالها و یکم مطالعه کنیم
              خب دیگه جای گله نیست.
              من خودم خیلی معلومات ندارم ، اما stm و C رو بدون هیچ زمینه قبلی توشون نسبتا یاد گرفتم ، از اینترنت ، مثال ، کتاب ، دیتاشیت و ...
              حداقل خرید یه برد اینه که می دونی 99 درصد اگر برنامت کار نمیکنه ، مشکل سخت افزاری نداری
              قبول دارم مدیرای قسمت stm خیلی کم فروغ هستن ، شاید اونم یه دلایلی داره واسه خودش
              من یه کاربر عادی هستم ، با اطلاعات کم ، ولی حاضر نیستم وقتم رو همینطوری در اختیار کسی بزارم که خودش هیچ تلاشی نمیکنه
              فقط راهنمایی ، خود فرد باید تلاش کنه
              موفق باشی
              مهندس سلام ،کاملا حرف شما درسته وقبول دارم ممنونم

دیدگاه

در CD حاوی برد یک نرم افزار SEGGER هست اونو نصب کنید نرم افزار Keill رو هم نصب کنید پورت usb jlink رو به کامپیوتر نصب کنید حالا از قسمت sample CD یکی از برنامه های نمونه مثلا برناهم روشن کردن LED رو انتخاب کنید کامپایل کنید و بعد پروگرم کنید، از این آدرس هم میتونید اطلاعات خوبی بگیرید
                http://hertaville.com/2012/07/28/stm32f0-gpio-tutorial-part-1/
                وبلاگ اطلاعات در مورد کنترل صنعتی و PLC و میکروکنترلرهای AVR و ARM
                www.armplc.ir

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X