ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    2014/05/20
    134
    5

نصب ويندوز-كمك

سلام
    از اساتيد خواهش كمك و راهنمايي دارم.
    اقا من شكر خوردم اومدم فايل isoبرايxp sp3 رو دانلود كردم بعد هم روش كليك كردم تا نصب بشه اونم سريال رو گرفت و بعد سيستم رو ريستارت كرد.بعد ريستارت ميگه بايد سي دي بذاري من سي دي نداشتم (اينم بگم دو تا گزينه قبل اين ميده كه يا بري تو محيط ويندوز قبل يا بري تو نصب جديد كه بدبختي كيبوردم اينجا كه ميرسه كار نميكنه و سيستم اتومات ميره تو نصب جديد)همون فايلرو رايت كردم باز سي دي رو نميخونه موندم چه كار كنم نه ميره تو ويندوز قبلي و نه جديدش نصب ميشه.
    لطفا كمك كنيد.
    كرشمه اي كن و بازار ساحري بشكن @-}--@-}--@-}--به غمزه رونق و ناموس سامري بشكن
    ياصاحب الزمان(عج)
    2013/01/07
    ايران-گيلان-صومعه سرا عزيز(روستای ماتک)
    496
    23

پاسخ : نصب ويندوز-كمك

نقل قول نوشته اصلی توسط moha3
    سلام
    از اساتيد خواهش كمك و راهنمايي دارم.
    اقا من شكر خوردم اومدم فايل isoبرايxp sp3 رو دانلود كردم بعد هم روش كليك كردم تا نصب بشه اونم سريال رو گرفت و بعد سيستم رو ريستارت كرد.بعد ريستارت ...
    به نام خدا

سلام

1-شما مشکلت رو نصب ویندوز هست؟
    2-یا نه می خوای ویندوز قبلی رو بالا بیارید؟
    3-می خوای ویندوز جدید نصب کنی؟
    4-یا می خوای همین ویندوز رو دانلود کردی نصب کنی؟

خب سوال یک که باید تو نت سرچ کنی
    سوال دوم باید کیبرد که پورت PS/2 داره رو بگیرد و ویندوز قبلی رو بالا بیارید پشنهاد میدم از یکی از دوستان این کیبرد رو بگیرد و مشکلتون رو حل کنید بعد بالا امدم ویندوز میرید تو قسمت پاک کردن برنامه ها ویندوز جدید رو پاک میکند....
    سوال3هم باید یک سی دی ویندوز بخیرد و نصب کنید اگه سی دی ویندوز دارید که چه بهتری اگه ندارید باید تهیه کنید
    سوال4 میتونید همین ویندوز رو به وسیله فلش مموری رو سیستم نصب کنید این هم تو نت سرچی بزنید هم نرم افزارش هست هم اموزش فایل ios رو که دارید
    اگه جای گنگ بود بفرماید تا بیشتر بگم
    موفق باشید
    [size=15pt]!!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!! [/size]
    [size=12pt]نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم [/size] [size=13pt]
    [/size]
    [size=13pt][/size]
    [move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]
    2014/05/20
    134
    5

ممنون دوست عزيز بذار اتفاقي كه برام افتاد كامل بگم
    من ويندوزمsp2 بود يه برنامه خاستم نصب كنم كه فقط تو sp3نصب ميشد.در همين حين كيبوردps2 ام هم خراب بود.من فايل ISO SP3 رو با نرم افزار yumi ريختم رو فلش ولي مشكل اين بود كه بايد منبع بوت رو USB ميكردم كه چي؟ كيبورد نداشتم.حالا من يه اشتباهي كردم و فايل ايزو رو تو همون محيط ويندوز قبلي اجرا كردم بعد ريستارت سي دي خواست كه سي دي رو نميخونه.بعد يه كيبورد جديد گرفتم كه usb هست تا ميرسه به اين گزينه كه ميخاي بري تو ويندوز قبلي يا نصب جديد ديگه دكمه ها كار نميكنن يا اونجا كه ميگه يه كليد رو بزن تا بوت سي دي شروع شه دكمه ها كار نميكنن.
    اينم بگم با فلش هم كه بوت ميكنم يه صفحه باز ميشه با دو گزينه هر كدوم رو ميرم جواب نميده.
    شما ميگي كيبورد حتما بايد ps2 باشه؟
    من با نصب ويندوز مشكل ندارم مشكلم بيشتر اينه كه چرا كيبورد كار نميكنه؟
    اگه بتونم به محيط ويندوز قبل برم هم مشكلم حله.
    ياصاحب الزمان(عج)
    2013/01/07
    496
    23

بله کیبرد حتما باید ps2 باشه شما این ویندوزی که دانلود کردید رو بیخال بشید احتمالا مشکل داره این ویندوز دانلود شده

یک سی دی sp3 تهیه کنید بعدا نصب کنید
    [size=12pt]نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم [/size] [size=13pt]
    [/size]
    [size=13pt][/size]
    2014/05/20
    134
    5

يه مساله ي ديگه
    من سي دي sp3 رو كه ميذارم سيستم ميگه كه يه كليد بزن تا بوت شروع بشه ولي كيبورد اينجاهم كار نميكنه.فكر نكنم سي دي مشكل داشته باشه .پس يعني مشكل از كيبوردusb هست.اصلا چرا كيبوردusbاينطوريه؟ يعني در دفعات بعد هم اگه بخام ويندوز نصب كنم اين مشكلات هست؟
    ياصاحب الزمان(عج)
    2013/01/07
    496
    23

بله تمام مشکل از کیبرد USB هست البته راهی حل هم هست برای بعضی از مادر بورد ها

کیبرد USB بعد از بالا امدن ویندوز شناسای میشه و قابل استفاده هست
    برید تو ای سایت اموزش هست برای فعال کردن کیبرد USB اگه مشککلی باز هم بود در خودمتم

http://ashiyane.org/forums/showthread.php?124725-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2
    [/size]
    [size=13pt][/size]
    2013/05/31
    285
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط moha3
    يه مساله ي ديگه
    من سي دي sp3 رو كه ميذارم سيستم ميگه كه يه كليد بزن تا بوت شروع بشه ولي كيبورد اينجاهم كار نميكنه.فكر نكنم سي دي مشكل داشته باشه .پس يعني مشكل از كيبوردusb هست.اصلا چرا كيبوردusbاينطوريه؟ يعني در دفعات بعد هم اگه بخام ويندوز نصب كنم اين مشكلات هست؟
    منم یادمه ی بار سر این قضیه یه روز کامل الاف بودم :cry2:
    ویندوز تا وقتی بالا نیومده usb سیستم رو نمیتونه بشناسه شما باید از همون کیبرد ps2 استفاده کنین یا نهایتا ی تبدیل usb به ps2 بگیرید (1000تومنه)
    البته توی مادربردهای جدید دیدم که usb هارو هم میشناسه و میشه باهاش کار کرد :agree:
    2014/05/20
    134
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط armay
    منم يادمه ي بار سر اين قضيه يه روز کامل الاف بودم :cry2:
    ويندوز تا وقتي بالا نيومده usb سيستم رو نميتونه بشناسه شما بايد از همون کيبرد ps2 استفاده کنين يا نهايتا ي تبديل usb به ps2 بگيريد (1000تومنه)
    البته توي مادربردهاي جديد ديدم که usb هارو هم ميشناسه و ميشه باهاش کار کرد :agree:
    اخرش همين كار رو كردم ولي 1000 نبود 3000بود كه 2100دادم(خورد نداشتم;-)).
    ياصاحب الزمان(عج)
    2013/05/31
    285
    38

1تومن یه اصطلاحه :biggrin:
    البته یکم بهت گرونم داره نهایتش 2تومنه :nice:
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9