اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب ویندوز-کمک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب ویندوز-کمک

سلام
    از اساتید خواهش کمک و راهنمایی دارم.
    اقا من شکر خوردم اومدم فایل isoبرایxp sp3 رو دانلود کردم بعد هم روش کلیک کردم تا نصب بشه اونم سریال رو گرفت و بعد سیستم رو ریستارت کرد.بعد ریستارت میگه باید سی دی بذاری من سی دی نداشتم (اینم بگم دو تا گزینه قبل این میده که یا بری تو محیط ویندوز قبل یا بری تو نصب جدید که بدبختی کیبوردم اینجا که میرسه کار نمیکنه و سیستم اتومات میره تو نصب جدید)همون فایلرو رایت کردم باز سی دی رو نمیخونه موندم چه کار کنم نه میره تو ویندوز قبلی و نه جدیدش نصب میشه.
    لطفا کمک کنید.
    كرشمه اي كن و بازار ساحري بشكن @-}--@-}--@-}--به غمزه رونق و ناموس سامري بشكن
    ياصاحب الزمان(عج)

پاسخ : نصب ویندوز-کمک

نوشته اصلی توسط moha3
    سلام
    از اساتید خواهش کمک و راهنمایی دارم.
    اقا من شکر خوردم اومدم فایل isoبرایxp sp3 رو دانلود کردم بعد هم روش کلیک کردم تا نصب بشه اونم سریال رو گرفت و بعد سیستم رو ریستارت کرد.بعد ریستارت ...
    به نام خدا

سلام

1-شما مشکلت رو نصب ویندوز هست؟
    2-یا نه می خوای ویندوز قبلی رو بالا بیارید؟
    3-می خوای ویندوز جدید نصب کنی؟
    4-یا می خوای همین ویندوز رو دانلود کردی نصب کنی؟

خب سوال یک که باید تو نت سرچ کنی
    سوال دوم باید کیبرد که پورت PS/2 داره رو بگیرد و ویندوز قبلی رو بالا بیارید پشنهاد میدم از یکی از دوستان این کیبرد رو بگیرد و مشکلتون رو حل کنید بعد بالا امدم ویندوز میرید تو قسمت پاک کردن برنامه ها ویندوز جدید رو پاک میکند....
    سوال3هم باید یک سی دی ویندوز بخیرد و نصب کنید اگه سی دی ویندوز دارید که چه بهتری اگه ندارید باید تهیه کنید
    سوال4 میتونید همین ویندوز رو به وسیله فلش مموری رو سیستم نصب کنید این هم تو نت سرچی بزنید هم نرم افزارش هست هم اموزش فایل ios رو که دارید
    اگه جای گنگ بود بفرماید تا بیشتر بگم
    موفق باشید
    !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
    نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

ممنون دوست عزیز بذار اتفاقی که برام افتاد کامل بگم
      من ویندوزمsp2 بود یه برنامه خاستم نصب کنم که فقط تو sp3نصب میشد.در همین حین کیبوردps2 ام هم خراب بود.من فایل ISO SP3 رو با نرم افزار yumi ریختم رو فلش ولی مشکل این بود که باید منبع بوت رو USB میکردم که چی؟ کیبورد نداشتم.حالا من یه اشتباهی کردم و فایل ایزو رو تو همون محیط ویندوز قبلی اجرا کردم بعد ریستارت سی دی خواست که سی دی رو نمیخونه.بعد یه کیبورد جدید گرفتم که usb هست تا میرسه به این گزینه که میخای بری تو ویندوز قبلی یا نصب جدید دیگه دکمه ها کار نمیکنن یا اونجا که میگه یه کلید رو بزن تا بوت سی دی شروع شه دکمه ها کار نمیکنن.
      اینم بگم با فلش هم که بوت میکنم یه صفحه باز میشه با دو گزینه هر کدوم رو میرم جواب نمیده.
      شما میگی کیبورد حتما باید ps2 باشه؟
      من با نصب ویندوز مشکل ندارم مشکلم بیشتر اینه که چرا کیبورد کار نمیکنه؟
      اگه بتونم به محیط ویندوز قبل برم هم مشکلم حله.
      ياصاحب الزمان(عج)

دیدگاه

بله کیبرد حتما باید ps2 باشه شما این ویندوزی که دانلود کردید رو بیخال بشید احتمالا مشکل داره این ویندوز دانلود شده

یک سی دی sp3 تهیه کنید بعدا نصب کنید
        نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

دیدگاه

یه مساله ی دیگه
          من سی دی sp3 رو که میذارم سیستم میگه که یه کلید بزن تا بوت شروع بشه ولی کیبورد اینجاهم کار نمیکنه.فکر نکنم سی دی مشکل داشته باشه .پس یعنی مشکل از کیبوردusb هست.اصلا چرا کیبوردusbاینطوریه؟ یعنی در دفعات بعد هم اگه بخام ویندوز نصب کنم این مشکلات هست؟
          ياصاحب الزمان(عج)

دیدگاه

بله تمام مشکل از کیبرد USB هست البته راهی حل هم هست برای بعضی از مادر بورد ها

کیبرد USB بعد از بالا امدن ویندوز شناسای میشه و قابل استفاده هست
            برید تو ای سایت اموزش هست برای فعال کردن کیبرد USB اگه مشککلی باز هم بود در خودمتم

http://ashiyane.org/forums/showthread.php?124725-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moha3
              یه مساله ی دیگه
              من سی دی sp3 رو که میذارم سیستم میگه که یه کلید بزن تا بوت شروع بشه ولی کیبورد اینجاهم کار نمیکنه.فکر نکنم سی دی مشکل داشته باشه .پس یعنی مشکل از کیبوردusb هست.اصلا چرا کیبوردusbاینطوریه؟ یعنی در دفعات بعد هم اگه بخام ویندوز نصب کنم این مشکلات هست؟
              منم یادمه ی بار سر این قضیه یه روز کامل الاف بودم :cry2:
              ویندوز تا وقتی بالا نیومده usb سیستم رو نمیتونه بشناسه شما باید از همون کیبرد ps2 استفاده کنین یا نهایتا ی تبدیل usb به ps2 بگیرید (1000تومنه)
              البته توی مادربردهای جدید دیدم که usb هارو هم میشناسه و میشه باهاش کار کرد :agree:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armay
                منم یادمه ی بار سر این قضیه یه روز کامل الاف بودم :cry2:
                ویندوز تا وقتی بالا نیومده usb سیستم رو نمیتونه بشناسه شما باید از همون کیبرد ps2 استفاده کنین یا نهایتا ی تبدیل usb به ps2 بگیرید (1000تومنه)
                البته توی مادربردهای جدید دیدم که usb هارو هم میشناسه و میشه باهاش کار کرد :agree:
                اخرش همین کار رو کردم ولی 1000 نبود 3000بود که 2100دادم(خورد نداشتم;-)).
                ياصاحب الزمان(عج)

دیدگاه

1تومن یه اصطلاحه :biggrin:
                  البته یکم بهت گرونم داره نهایتش 2تومنه :nice:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X