اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درباره هوشمند تر شدن routing سوال دارم ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درباره هوشمند تر شدن routing سوال دارم ؟

سلام به جمیع دوستان
    تو نرم افزار پروتئوس وقتی میخواییم قطعه رو جابجا کنیم تمام خطوط با قطعه جابجا میشن .
    تو شماتیک پروتل چجوری این قابلیت فعال میشه ؟
    تو pcb دیدم یه دسته net رو انتخاب میکنن و و با جابجا کردنشون خطوط از محل گوشه ها جدا نمیشن ؟!!! :wow:
    این تیکش کجاست بزنیم این جوری بشه ؟؟؟
    إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
    کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

پاسخ : درباره هوشمند تر شدن routing سوال دارم ؟

نوشته اصلی توسط سید محمدِ علوی
    سلام به جمیع دوستان
    تو نرم افزار پروتئوس وقتی میخواییم قطعه رو جابجا کنیم تمام خطوط با قطعه جابجا میشن .
    تو شماتیک پروتل چجوری این قابلیت فعال میشه ؟
    تو pcb دیدم یه دسته net رو انتخاب میکنن و و با جابجا کردنشون خطوط از محل گوشه ها جدا نمیشن ؟!!! :wow:
    این تیکش کجاست بزنیم این جوری بشه ؟؟؟
    سلام.
    تو محیط شماتیک، Ctrl رو نگه دارین و بعدش با ماوس از قطعه بچسبین و جا به جاش کنین.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی
      سلام.
      تو محیط شماتیک، Ctrl رو نگه دارین و بعدش با ماوس از قطعه بچسبین و جا به جاش کنین.
      ممنون

تو pcb چطور ؟
      مثلا وقتی یه track رو میخواهیم جابجا کنیم نرم افزار کل اون track رو یکپارچه ببینه ؟
      إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
      کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

دیدگاه

باید کلید TABبزنی تا یکپارچه میبینه
        اما من ی مشکل دیگه دارم که به التیوم بگم اقای التیوم این ترک ها رو با این قطر بکش و سایر رو با هر قطری که دلت خاست حالا اینو چیکار کنم؟ :cry2:
        http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MAHDI ZAMANI
          باید کلید TABبزنی تا یکپارچه میبینه
          اما من ی مشکل دیگه دارم که به التیوم بگم اقای التیوم این ترک ها رو با این قطر بکش و سایر رو با هر قطری که دلت خاست حالا اینو چیکار کنم؟ :cry2:
          منظورم رو واضح تر میگم .
          فکر کنید ما یه track طولانی داریم که وسط کار سه بار متوقف شدیم و دوباره راه افتادیم . پس این خط ممتد از دید ما سه تا خط مجزا دیده میشه از دید نرم افزار .
          اگه همینجوری یکیشو جابجا کنیم کلا از دو تا خط دیگه جدا میشه .
          اگه بعد از انتخاب از tab استفاه کنیم دو تا خط دیگه رو هم با خودش جابجا میکنه . ولی نقاط شکستگی عین مفصل عمل میکنند و تا میشن .
          من میخوام کل خط به صورت یه خط دیده بشه ( از دید نرم افزار ) آیا راهی داره ؟
          ---------------------------------------------------------------------------------------------------
          در مورد سوالتون : برید به
          design >rules
          در پنجره سمت چپ routing رو باز کنید . ( یه مربع داره ، کلیک کنید باز میشه )
          width رو باز کنید .
          اونجا باید یه قانون جدید تعریف کنید .
          اگه بلد نیستید تو انجمن خیلی بحث شده . تو تالار هم پین شده . ببخشید توضیح ندادم. توضیحش طولانیه

دیدگاه

نمیدونم
            اگه میشه لینک انجمن رو قرار بدید منون
            http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=67825.0
              اگه بازم متوجه نشدید بگید .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X