اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کد شدن پخش پراید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کد شدن پخش پراید

سلام
    بست باتری یه پراید مدل 87 رو ورداشتم که بذارمش زیر شارژ ضبط ماشین کد شد! اطلاعات EEprom فلش ضبط رو خوندم حدود 120 تا عدد غیر 255 داشت بقیه حافظه با 255 پر شده حالا کسی می دونه چطور از توی این اعداد کد 4 رقمی رو استخراج کنم {255 ... ,0,1,1,1,140,7,192,7,96,8}

اضافه شده در تاریخ :
    قبل از اینکه کد های داخل فلش رو بخونم فکر می کردم از روی اعداد بدست آمده میشه کدهای ضبط زو بدست آورد ولی حالا یه سری عدد دارم ! که نمی دونم کدومش کد ضبطه؟

پاسخ : کد شدن پخش پراید

به نام خدا

برید بیرون بد براتون درست کنه

یک ای سی هست که مربوط میشه به کد اون رو باید بگرید عوض کنید یا کلا از مدار خارجش کنید بیرون این کارو میکنن
    !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
    نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi-firoozi
      سلام
      بست باتری یه پراید مدل 87 رو ورداشتم که بذارمش زیر شارژ ضبط ماشین کد شد! اطلاعات EEprom فلش ضبط رو خوندم حدود 120 تا عدد غیر 255 داشت بقیه حافظه با 255 پر شده حالا کسی می دونه چطور از توی این اعداد کد 4 رقمی رو استخراج کنم {255 ... ,0,1,1,1,140,7,192,7,96,8}
      من خیلی وقت پیش این کارو کرده بودم سال 80. اون موقع چون پروگرامر نداشتم بازش کردم و آی سی رو جدا کردم بردم دادم بیرون 4 بایت اولش بصورت برعکس یعنی از آدرس بالا به پایین کد ضبط بود که هر 4 تاشو 1 کردم و دوباره رایت کردم روش. ولی در مورد ضبطهای جدید اطلاعاتی ندارم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi-firoozi
        سلام
        این کار خیلی سادس و نیاز به این جنگولک بازیا نداره
        از پشت ضبط مدلشو بخون و روش های پیدا کردن کد پخش رو سرچ کن
        1 روش هست من رو پراید 89 ازش همین چند وقت پیش جواب گرفتم
        و به این صورته که کد از داخل خود سریال ضبط که پشت ضبط درج شده استخراج میشه و به این صورته که یا 4رقم اول کد هست یا 4رقم اخر دقیق یادم نیست(و ضمنا سریال بصورت حروف میباشد و هر حرف مبین یک عدد است که اگه سرچ کنید به نتیجه میرسید و متوجه میرسید هر حرف چه عددیه)
        اگه به هیچ وجه پیدا نکردید مدل ضبط رو بگین من براتون اموزششو پیدا کنم

دیدگاه

بله دقیقا
          احتیاج به هیچ گونه جنگولک بازی نداره
          روی پخش های قدیمی سایپا 4تا حرف هست که هر کدوم یه عدد میشه(فکر کنم از j شروع میشه)
          پخش های جدید رو هم با فشردن چندتا کلید پشت سر هم به کد 1111 ریست میشه
          منم چند وقت پیش دنبالش بودم
          روش های زیادی هم بود مثل همین دستکاری E2prom و یا اتصال دادن دوتا پایه میکرو
          رو پخش مدل حدود 90 هیچ کدوم جواب نداد
          ولی در نهایت به فشردن همون چندتا کلید ریست شد
          سرچ کنید پیدا میکنید
          آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X