اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ویندوز 8.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ویندوز 8.1

سلام و خسته نباشید.من یک لپتاپ وایو سونی دارم(VGN-FS790B)که روش ویندوز xp بودحالا ویندوز 8.1 نصب کردم ولی کارت گرافیک را نمیشناسه.

میخوام که مادر بوردش عوض کنم تا درست بشه,این امکان وجود داره؟ اگه جواب مثبت چه پیشنهاد میکنید.با تشکر فراوان :smile:

پاسخ : ویندوز 8.1

مشخصات سخت افزاری سیستمون رو بگید. آیا با درایور کارت گرافیکش هم امتحان کردید؟
    در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
    گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علیبدی
      سلام و خسته نباشید.من یک لپتاپ وایو سونی دارم(VGN-FS790B)که روش ویندوز xp بودحالا ویندوز 8.1 نصب کردم ولی کارت گرافیک را نمیشناسه.

میخوام که مادر بوردش عوض کنم تا درست بشه,این امکان وجود داره؟ اگه جواب مثبت چه پیشنهاد میکنید.با تشکر فراوان :smile:
      امکان عوض کردن مین برد تو لپ تاپ وجود نداره ولی بعضی از لپ تاپ ها هستن که قابلیت ارتقا سخت افزاری دارن که فقط شامل رم و هارد میش ولی قابلیت تعویض مین برد وجود نداره
      !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
      نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علیبدی

شما باید جدید ترین ورژن درایور کارت گرافیک خودتون رو نصب کنید مشکل100درصد حل میشه
        موفق باشید
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X