اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغییر فرکانس فرستنده و گیرنده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغییر فرکانس فرستنده و گیرنده

با سلام
    من دو سری فرستنده و گیرنده دوازده کانال از سایت روبو ایکیو خریداری کردم که عکسشو واستون گذاشتم
    حالا مشکل من اینه که بدلیل یکی بودن فرکانس ها ، حتی در حالتی که کد گذاری انجام میشه فرستنده اول که داره دستور میفرسته اگه همزمان فرستنده ی دوم هم دستوری رو بفرسته گیرنده به مشکل میخوره و دستور فرستنده اول رو دریافت نمیکنه !
    حالا میخواستم ببینم راهی واسه تغییر فرکانس این ماژول ها دارم ؟؟
    ممنونم از راهنمایی هاتون

امير مسعود مقدم

پاسخ : تغییر فرکانس فرستنده و گیرنده

سلام
    این مشکل وجود داره
    مگر اینکه یکی رو 315 و دیگری رو 433 خریداری کنین البته ماژول گیرنده رو میتونین عوض کنین ولی احتمالا تغییر در فرستنده سخت تر خواهد بود ( باید یک ماژول فرستنده رو اوراق کنین و کریستال اونو به فرستنده خودتون بزنین البته نیاز به تغییر سلفهای فرستده هم خواهد بود .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
      سلام
      این مشکل وجود داره
      مگر اینکه یکی رو 315 و دیگری رو 433 خریداری کنین البته ماژول گیرنده رو میتونین عوض کنین ولی احتمالا تغییر در فرستنده سخت تر خواهد بود ( باید یک ماژول فرستنده رو اوراق کنین و کریستال اونو به فرستنده خودتون بزنین البته نیاز به تغییر سلفهای فرستده هم خواهد بود .
      ممنون اما مساله اینه که این برد ها خریداری شده و میخوام روی ربات نصبشون کنم
      حتی اگه یکی از اون ها 315 و دیگری 433 باشه هیچ تضمینی نیست که زمان مسابقه یه نفر با این فرکانس کار نکنه !
      حالا چه پیشنهادی دارید ! ؟
      امير مسعود مقدم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masoud.moghaddam21
        ممنون اما مساله اینه که این برد ها خریداری شده و میخوام روی ربات نصبشون کنم
        حتی اگه یکی از اون ها 315 و دیگری 433 باشه هیچ تضمینی نیست که زمان مسابقه یه نفر با این فرکانس کار نکنه !
        حالا چه پیشنهادی دارید ! ؟
        خب با این حساب راه دیگه ای ندارین میتونین برای امنین بیشتر از سری hmt و hmr استفاده کنین ولی ممکنه تو زمان مسابقه یکی باز از همین فرکانس استفاده کنه

باید سراغ ماژولهایی برید که قابلیت نغییر فرکانس داشته باشه

دیدگاه

دقیقا خودمم به همین نتیجه رسیدم
          ممنون از راهنماییتون
          امير مسعود مقدم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X