اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ضد آب کردن موتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ضد آب کردن موتور

سلام بچه ها
    من انجمن رو گشتم چیزی پیداد نکرذم
    من میخوام یه موتور رو تو آب استفاده کنم چه جوری باید ضد آبش کنم بربی مدت طولانی هم دوام داشته باشه
    یا اصلا موتور ضد آب داریم ؟ oo:

پاسخ : ضد آب کردن موتور

سلام موتور ضد آب وجود داره
    عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir mohammad 1376
      سلام موتور ضد آب وجود داره
      مرسی ممنون از کجا میتونم تهیه کنم ؟

دیدگاه

موتور های معمولی رو اگه ضد آب هم کنین می سوزن چون اون منافذ رو می بندین. بالاخره گرمای موتور باید به یه روشی از موتور خارج شه دیگه!

موتور های ضد آب خیلی کم پیدا میشن.

اگه شما بگین واسه چه کاری می خواین من میتونم با مدل چرخ دنده واستون بسازمش.
        [glow=green,2,300][b]بشر ممکن الخطاست
        درخت هرچه پربار تر سر به زیر تر[/glow]

دیدگاه

سلام. راستش این سوال من هم هست. من برای یک قایق میخوام یک موتور براشلس تعبیه کنم اما واقعا هیچ ایده ای ندارم که اینکار به چه صورت باید انجام بشه؟ مسلما موتور داخل بدنه قایقه. اگر دوستی در این باره یکم توضیح بده خیلی خیلی ممنون میشم.
          کم گوی و گزیده گوی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masoud 578
            سلام. راستش این سوال من هم هست. من برای یک قایق میخوام یک موتور براشلس تعبیه کنم اما واقعا هیچ ایده ای ندارم که اینکار به چه صورت باید انجام بشه؟ مسلما موتور داخل بدنه قایقه. اگر دوستی در این باره یکم توضیح بده خیلی خیلی ممنون میشم.
            تو موتور رو بالای قایق راه بنداز و نیروش رو با سیستم دو حلقه و دو تا چرخدنده 90 درجه به موتور برسون.
            البته این چرخدنده ها این جوره نیستن ها! یه شکل خاص دارن که 45 درجه شیب دارن.
            تغییر سرعت با تغییر دور موتور و تغییر جهت با چرخوندن محوری که موتور روی اونه انجام میشه.

یه کم درکش سخته با شکل میشه فهمید:

این واسه توضیح بود واسه کار عملی باید چرخدنده ها درون محفظه ای باشن که اون محفظه با قایق متصل باشه تا چرخدنده ها نیفتن.

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : ضد آب کردن موتور

نوشته اصلی توسط امیر حسین بیگدلی
              تو موتور رو بالای قایق راه بنداز و نیروش رو با سیستم دو حلقه و دو تا چرخدنده 90 درجه به موتور برسون.
              البته این چرخدنده ها این جوره نیستن ها! یه شکل خاص دارن که 45 درجه شیب دارن.
              تغییر سرعت با تغییر دور موتور و تغییر جهت با چرخ بدنه وندن محوری که موتور روی اونه انجام میشه.

یه کم درکش سخته با شکل میشه فهمید:

این واسه توضیح بود واسه کار عملی باید چرخدنده ها درون محفظه ای باشن که اون محفظه با قایق متصل باشه تا چرخدنده ها نیفتن.
              ممنون از راهنمایی اما بخاطر ساختار قایق نمیشه ازین سیستم استفاده کرد
              تنها راه موتوردار کردنش اینه که موتور داخل بدنه باشه و سیستم پیشرانه داخل آب قرار بگیره...یک چیزی تو مایه های زیر دریایی. در واقع بدنه قایق باید موتور رو از آب ایزوله کنه. راهی هست برای این کار؟
              کم گوی و گزیده گوی

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : ضد آب کردن موتور

نوشته اصلی توسط masoud 578
                ممنون از راهنمایی اما بخاطر ساختار قایق نمیشه ازین سیستم استفاده کرد
                تنها راه موتوردار کردنش اینه که موتور داخل بدنه باشه و سیستم پیشرانه داخل آب قرار بگیره...یک چیزی تو مایه های زیر دریایی. در واقع بدنه قایق باید موتور رو از آب ایزوله کنه. راهی هست برای این کار؟
                موتور رو بزار توی بدنه و روتور رو بکش بیرون. وسطش هم واشر بزار. آب هم به موتور نمیخوره

دیدگاه

:nerd:
                  دوست عزیز همه ما اینجا هستیم تا در کنار هم و با کمک هم بر دانسته های خودمان بیافزاییم و سطح علمی و فنی خودمان و جامعه علمی کشورمان را بالا ببریم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر حسین بیگدلی
                    موتور های معمولی رو اگه ضد آب هم کنین می سوزن چون اون منافذ رو می بندین. بالاخره گرمای موتور باید به یه روشی از موتور خارج شه دیگه!

موتور های ضد آب خیلی کم پیدا میشن.

اگه شما بگین واسه چه کاری می خواین من میتونم با مدل چرخ دنده واستون بسازمش.
                    اگر این بزرگواری رو بکنید عالی میشه
                    موتور تو آب هستش (باید باشه و نمیشه بیرون از آب استفاده کرد )
                    دنبال یه گریبکسی هستم که بشه باهاش یه پروانه 100 کیلویی رو با دور خیلی کم بچرخونه حالا اندازه موتور هم هرچی کمتر بهتر
                    فعلا دغدغه اصلیم اینه
                    تا برسم به محفطه و خنک کردنش
                    حالا شما بفرمایید چه موتوری و چه گریبکسی باید طراحی و تهیه کرد
                    ممنون منتظر راهنمایی شما هستم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arashmojtaba

:nerd:
                      خیلی ممنون خیلی مفید بود

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X