اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی دربارهی تطبیق دروس کاردانی به کارشناسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی دربارهی تطبیق دروس کاردانی به کارشناسی

سلام دوستان عزیزمن کاردانی برق صنعتی خونده ام میخواستم بدونه آیامیشوداموزن سراسری شرکت کنم کارشناسی پیوسته برق قدرت بخواهنم واحدهای که کاردانی خوندم میشه تطبیق زدبرای کارشناسی یکسوال دیگرکاردانی غیرانتقاعی بودبایدحتمادواحدهای کاردانی دردانشگاه غیرانتقاعی تطبیق زد یادانشگاه سراسری میشود باتشکر

پاسخ : راهنمایی دربارهی تطبیق دروس کاردانی به کارشناسی

چراکسی پاسخ نمیدهد

دیدگاه

سلام دوست عزیز
      تا جایی که من میدونم لیست دروس و واحد درسی رشته های دانشگاهی از طرف وزارت علوم ارائه میشه، به همین خاطر تفاوتی بین دروسی که تو دانشگاههای غیر انتفاعی یا آزاد یا دولتی هستن وجود نداره مگر دروس اختیاری که اونم باز تو تعداد واحد ثابته، فقط نام واحدهاست که میتونه متفاوت باشه.
      در ارتباط با تطبیق هم اگر نام دروس، سرفصل ها (که اگر نام دروس یکسان باشه 90% یکسانه) و تعداد واحد درسی که قبلا پاس کردین با واحدهایی که در رشته کارشناسی پیوسته میخوایین بخونین یکی باشه، با درخواست شما در دانشگاه مقصد تشکیل جلسه شورا میشه و در صورتی که نمره کسب شده درس مذکور بالای 14 باشه با تایید اعضای شورا، اون درس رو تطبیق میدن. البته تو دانشگاه آزاد نصف هزینه واحد درسی رو که میخوایین تطبیق بگیرین باید بپردازین تا جزو دروس پاس شدتون لحاظ بشه.
      موفق باشید
      تشكر نكن، صلوات بفرست:

[img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]

دیدگاه

چیزی که من فهمیدم تغییر از کارشناسی ناپیوسته با کارشناسی پیوسته هست
        من همچین قضیه ای برام پیش اومد و گفتند چون دوره کاردانی رو طی کردی دیگه نمیشه بری کارشناسی پیوسته چون معافیت تحصیلی برای زمان کاردانی صدار شده و طی شده و نمیشه کارشناسی پیوسته بخونی که توخودش هم کاردانی داره هم کارشناسی. مشکل خدمت ندارید؟
        در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
        گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

سلام ممنون دوست عزیزمحمد ن ازراهنمایتان یک سوال دیگرداشتم باتوجه مدرک کاردانی بودبرای شرکت آموزن سراسریحتما ریاضی وفنی شرکت کنم درضمن مشکل خدمت ندارم ممنونم میشم اگه بگید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SORONA99
            سلام ممنون دوست عزیزمحمد ن ازراهنمایتان یک سوال دیگرداشتم باتوجه مدرک کاردانی بودبرای شرکت آموزن سراسریحتما ریاضی وفنی شرکت کنم درضمن مشکل خدمت ندارم ممنونم میشم اگه بگید
            سلام، خواهش میکنم وظیفست.
            راستش متوجه منظورتون نشدم، اما تا جایی که من میدونم واسه شرکت تو هر مقطعی نیازی به یکسان بودن مقطع قبلی نیست یعنی شما اگه کاردانی برق بودی کاردانی به کارشناسی ناپیوسته میتونی آی تی شرکت کنی یا چیزای دیگه. البته 100 درصد مطمئن نیستم، ولی تا جایی که یادمه اینطوریه.
            تشكر نكن، صلوات بفرست:

[img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X