ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2015/01/28
    13
    0

کلاس PLC تهران با ارایه مدرک

سلام
    کلاس های مجتمع فنی و قشم ولتاژ رو شنیدم ولی تفاوت قیمتیشون خیلی زیاده! شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ با توجه به این که من چیزی درمورد plc نمی دونم کلاس های قشم ولتاژ که طی 2،3 روز به صورت 8 ساعته برگزار میشه بهتره یا کلاس های 2،3 ساعته که مدت بیشتری طول میکشند؟
    مدرک بین المللی وجود داره واسه plc? (برای گذاشتن در رزومه و اقدام برای دانشگاه های خارج)
    ممنون
    2007/06/06
    تهران
    351
    3

پاسخ : کلاس PLC تهران با ارايه مدرک

تروخدا پولتو حروم نکن..
    مجتمع فني تهران اصلا نرو.بهت بازي با PLC رو ياد ميدن.از کسي که داشت آموزش ميداد سوالي کردم که 4 جلسه منو پيچوند و ميگفت بهت ميگم.آخرم معلوم شد که بلد نبود. ايشون high speed counter رو اصلا نشنيده بود تو PLC
    قشم ولتاژ هم شخصا توي شرکتش کار کردم و مطمئن باش دنبال پول هستن.همش هم ميخوان کتاب و سي دي خودشون رو صدبرابر قيمت بيرون به آدم بندازن

من خودم شخصا سال 85 تو شرکت کنترونيک رفتم آموزش.ميگن تفاوت را احساس کنيد...؟ اين جا همون جاست
    مدرکشم معتبر تر هست.کنترونيک شرکت مهندسي هست .. ولي قشم ولتاژ شرکت کاملا بازاري
    کاربراني که از اين پست تشکر کرده اند:

من،تو،او،ما،شما،ايشان و چند نفر از دوستان و همشهريان محترم،الاالخصوص کسبه محل

براي اين ارسال, 99999999 کاربر تشکر اهداء کرده است.
    2015/01/28
    13
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد خان
    تروخدا پولتو حروم نکن..
    مجتمع فني تهران اصلا نرو.بهت بازي با PLC رو ياد ميدن.از کسي که داشت آموزش ميداد سوالي کردم که 4 جلسه منو پيچوند و ميگفت بهت ميگم.آخرم معلوم شد که بلد نبود. ايشون high speed counter رو اصلا نشنيده بود تو PLC
    قشم ولتاژ هم شخصا توي شرکتش کار کردم و مطمئن باش دنبال پول هستن.همش هم ميخوان کتاب و سي دي خودشون رو صدبرابر قيمت بيرون به آدم بندازن

من خودم شخصا سال 85 تو شرکت کنترونيک رفتم آموزش.ميگن تفاوت را احساس کنيد...؟ اين جا همون جاست
    مدرکشم معتبر تر هست.کنترونيک شرکت مهندسي هست .. ولي قشم ولتاژ شرکت کاملا بازاري
    با سپاس فراوان
    اما من شنیده بود کنترونیک چون خودش تولید کننده س محصولات خودش رو یاد میده که عملا قابل استفاده نیست.اینطور نیست؟
    مدرکی که شما می فرمایید بین المللی هست؟
    چون همون طور که گفتم می خوام در رزومه و برای اپلای دانشگاه های خارجی هم استفاده کنم...
    2007/06/06
    تهران
    351
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdad999
    با سپاس فراوان
    اما من شنيده بود کنترونيک چون خودش توليد کننده س محصولات خودش رو ياد ميده که عملا قابل استفاده نيست.اينطور نيست؟
    مدرکي که شما مي فرماييد بين المللي هست؟
    چون همون طور که گفتم مي خوام در رزومه و براي اپلاي دانشگاه هاي خارجي هم استفاده کنم...
    من دوتا کلاس رفتم اونجا.. يکي S5 و يک دوره S7 .مطمئن باشيد مدرکش از قشم ولتاژ معتبر تر هست.بحث مجتمع فني اصلا نيست

2010/09/19
    تبریز
    608
    23

پاسخ : کلاس PLC تهران با ارایه مدرک

سلام
    دوستان چرا دوره های فنی حرفه ای نمیرین؟ :question: :question:
    هم رایگانه ، هم تجهیزات تا دلت بخواد در اختیارته که تو آموزشگاه پیدا نمیشه ، هم مدرکش قابل ترجمه هست.یکی از دوستای ما ویزای کار گرفته الان چنتا چنتا میره فنی تا مدرکشو بگیره ببره اونجا
    telgram:09396888049
    2007/06/06
    تهران
    351
    3

6ماه از صبح تا ظهر مثل مدرسه برگزار ميشه کلاساي فني حرفه اي.احتمالا دوستتون زمان زيادي براي اين کار دارن و دستشون تو خرج زندگي نرفته هنوز :smile:

2011/03/11
    121
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdad999
    با سپاس فراوان
    اما من شنیده بود کنترونیک چون خودش تولید کننده س محصولات خودش رو یاد میده که عملا قابل استفاده نیست.اینطور نیست؟
    مدرکی که شما می فرمایید بین المللی هست؟
    چون همون طور که گفتم می خوام در رزومه و برای اپلای دانشگاه های خارجی هم استفاده کنم...
    برای اپلای خارجی یا مدرک فنی حرفه ای رو بگیر یا مدرک نمایندگی های رسمی شرکت های بین المللی مثل فستو پنوماتیک و BECKHOFF (شرکت نیک مهر)

کنترونیک PLC های خودش رو تولید و آموزش میده که فعلا در بازار خارجی جایی نداره، قشم ولتاژ و مجتمع فنی هم هیچ
    2010/09/19
    تبریز
    608
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد خان
    6ماه از صبح تا ظهر مثل مدرسه برگزار ميشه کلاساي فني حرفه اي.احتمالا دوستتون زمان زيادي براي اين کار دارن و دستشون تو خرج زندگي نرفته هنوز :smile:
    plc درجه دو و درجه یک با هم 6 ماهه و سه روز در هفته
    telgram:09396888049
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8