اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه ی اتصال و راه اندازی وسایلی که با برق شهر کار میکنند به وسیله میکرو avr

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه ی اتصال و راه اندازی وسایلی که با برق شهر کار میکنند به وسیله میکرو avr

سلام ،من میخواستم بدونم که وسایلی رو که با برق شهر کار میکنن رو چطور به میکرو وصل کنم مثل فن 220 یا بخاری آکواریوم یا موتور 220 و ... که بعد بتونم با میکرو کنترلشون کنم.ممنون اگه راهنمایی کنین
    انصاف نباشد که من خسته رنجور پروانه او باشم و او شمع جماعت

پاسخ : نحوه ی اتصال و راه اندازی وسایلی که با برق شهر کار میکنند به وسیله میکرو avr

شما رشتت الکترونیکه نمیدونمی رله چیه :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

دیدگاه

پاسخ : نحوه ی اتصال و راه اندازی وسایلی که با برق شهر کار میکنند به وسیله میکرو avr

نوشته اصلی توسط morteza-mp
      شما رشتت الکترونیکه نمیدونمی رله چیه :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
      چرا نمیدونم چیه با رله حله؟ نویز رو سیستم نمیندازه؟

دیدگاه

سلام.
        بله شما باید از رله استفاده کنید نویز نمیندازه چون رله دو قسمت داره قسمت کنترلی و قسمت کنتاکت ها (برق به کنتکت متصل میشه) و این دو قسمت هیچ ارتباطی با هم ندارن و از طرییق مغناطیس قطع و وصل میشه.

ندانستن عیب است پرسیدن عیب نیست
        برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PouYa007
          سلام.
          بله شما باید از رله استفاده کنید نویز نمیندازه چون رله دو قسمت داره قسمت کنترلی و قسمت کنتاکت ها (برق به کنتکت متصل میشه) و این دو قسمت هیچ ارتباطی با هم ندارن و از طرییق مغناطیس قطع و وصل میشه.

ندانستن عیب است پرسیدن عیب نیست
          ممنوم .رله 220 دیگه؟

دیدگاه

نخیر رله 5 ولت با ترانزیستور بده میکرو حالشو ببر
            http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X