اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با واحد pwm میکرو lpc1768 ؟؟؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با واحد pwm میکرو lpc1768 ؟؟؟؟؟؟

سلام
    واحد pwm رو تنظیم کردم و خروجی ها هم در حالت یک لبه و هم در حالت 2 لبه دیدم
    ولی کاری که می خواستم بکنم اینه که با یک متغیر مقدار MRX ها رو تغییر بدم
    ولی با این که مقدار متغیر تغییر می کنه ولی مقدار فرکانس خروجی تغییر نمی کنه ؟
    کد:
    while(1)
    	{
         LPC_PWM1->MR0=b;
         LPC_PWM1->MR1=(b*0.05);
    	LPC_PWM1->MR2=(b*0.45);
    	LPC_PWM1->MR3=(b*0.55);
    	LPC_PWM1->MR4=(b*0.95);
        LPC_PWM1->TCR |=9;
    		b=b+1;
    		delay.delayMs(1);
    		if(b<=100)
    		{
    			b=200;
    		}
    	}
    اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

پاسخ : مشکل با واحد pwm میکرو lpc1768 ؟؟؟؟؟؟

سلام :smile:
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sejil
      سلام اقا سید :smile:
      خب اگه میخای چند تا از PWM ها تغییر کنه باید حالت BURST رو فعال کرده باشی؟
      فعال شده
      ؟
      سلام sejil عزیز
      من هر چی دنبال BURST گشتم پیدا نکردم

دیدگاه

یه مطلب دیگه هم که باید بهش توجه داشته باشی اینه که ، وقتی مقدار جدید به MRX هات دادی ؛ باید بیت رجیستر LER متناظر با هر یکی از MRX هاتو یک کنی، تا مقدار جدید جایگزین بشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sejil
          یه مطلب دیگه هم که باید بهش توجه داشته باشی اینه که ، وقتی مقدار جدید به MRX هات دادی ؛ باید بیت رجیستر LER متناظر با هر یکی از MRX هاتو یک کنی، تا مقدار جدید جایگزین بشه
          من این کار رو هم کردم ولی مشکلیکه پیش اومد اینه که خروجی pwm تغییر می کنه ولی هر از گاه قطع میشه
          فکر می کنم وقتی داره مقدار جدید رو می گیره تو اون لحظه به مشکل می خوره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X