اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارتباط میکروکنترلر باLabview از طریق پروتکل TCP/IP

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارتباط میکروکنترلر باLabview از طریق پروتکل TCP/IP

با عرض سلااااام و خسته نباشیییید فراوان خدمت اساتید محترم و اساتید گروه خوب ECA
    راستش من میخام میکرو رو با لب ویو از طریق TCP/IP ارتباط بدم خیییلی سپاسگزار میشم اگه کسی هر چقدر اطلاعات داره کمک کنه؟؟؟؟
    حالا اگه کسی فقط راه اندازی پروتکل TCP/IP در لب ویو روبلده کمک کنه ممنون میشم و هم اینکه یه تاپیک خوب واسه آموزش پروتکل های دیگه غیر از سریال میشه.

:angry: :angry: :applause: :applause: :wow: :wow: :nerd: :nerd:

پاسخ : ارتباط میکروکنترلر باLabview از طریق پروتکل TCP/IP

نوشته اصلی توسط ali ES
    راستش من میخام میکرو رو با لب ویو از طریق TCP/IP ارتباط بدم خیییلی سپاسگزار میشم اگه کسی هر چقدر اطلاعات داره کمک کنه؟؟؟؟
    حالا اگه کسی فقط راه اندازی پروتکل TCP/IP در لب ویو روبلده کمک کنه ممنون میشم و هم اینکه یه تاپیک خوب واسه آموزش پروتکل های دیگه غیر از سریال میشه.

سلام دوست عزیز
    شما برای بخش سخت افزارش چکار کردید؟
    Reveng will surely come... Your hard time are ahead
    // - - - - - - - - - -
    برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
    // - - - - - - - - - -
    اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
    // - - - - - - - - - -

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali ES

نوشته اصلی توسط Saeid.exe
      سلام دوست عزیز
      شما برای بخش سخت افزارش چکار کردید؟
      سلام برادر من واسه سخت افزار که از یک میکروکنترلر atmega32 و یک آی سی شبکه ENC28J60 استفاده کردم.
      الانم موفق به ارتباط شدم اما مشکلم تو زمان بندی ارسال داه ها هستش.نمیدونم با چی داده های ارسالیمو هرموقع که خاستم خودم بفرستم؟؟؟؟!!!!
      در ضمن داده های ارسالی من همگی از نوع string هستش و بعنوان مثال دستور string روشن شدن یک LED رو میخام با زدن یک کلید پیاده سازی کنم اما چون ممکنه من بعد از ارسال این دستور دستور بعدی رو میخام بفرستم اینجا رو تو لب ویو مشگل دارم چون دستور قبلی رو دائم میفرسته و اگه بخام دستور بعدی رو بدم یجورایی هنگ میکنه یا اجرا نمیشه!!!!
      فکر کنم تونسته باشم منظورمو و مشگلمو برسونم
      با زم از کمکتون ممنونم

دیدگاه

مثال client و server توی سایت هست,ببینید اگه باز مشکلی بود در خدمتیم. :agree:
        زندگي يعني لذت ياد گرفتن و ياد دادن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X