اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

در خاست یک منبع تغزیه 4واتی 4امپر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

در خاست یک منبع تغزیه 4واتی 4امپر

سلام به دو ستان من یک منبع تغزیه می خواهم که با ان 1000عدد LED را روشن کنم :wow: :wow: :wow: :wow:

پاسخ : در خاست یک منبع تغزیه 4واتی 4امپر

نوشته اصلی توسط مهدی زمانی1381
    سلام به دو ستان من یک منبع تغزیه می خواهم که با ان 1000عدد LED را روشن کنم :wow: :wow: :wow: :wow:
    سلام
    درخواستتون مشکل داره
    چون 4 وات 4 آمپر میشه یه منبع 1 ولتی
    بعد شما باید ببینین که اون led ها رو چه طوری می خواین بزارین مثلا 10 تا 10 تا سری کنین بعد این مجموعه هارو با هم موازی کنین البته با هر بخش سری شده باید یک
    مقاومت سری کنید .
    اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

سلام این کار را که شما گفتید انجام دادم ان وقت باید به هر led10 باید 30 ولت بدهم :cry2: :cry2: :cry2:

دیدگاه

سلام این کار را که شما گفتید انجام دادم ان وقت باید به هر led10 باید 30 ولت بدهم :cry2: :cry2: :cry2:
        در عوض منبعتون 1 آمپر بیشتر لازم نیست جریان بده حالا با بازه اطمینان 2 آمپر
        پس 2 *30 میشه 60 وات که می تونین خیلی راحت از بازار خریداری کنین
        مگر این که اسرار داشته باشین بسازید
        اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
        پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
        در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

بله درسته باید 30 ولت بدی
          این مورد مهمی نیست
          شما بسته به توپولوژی که برای بستن LED ها در نظر میگیرید ولتاژ و جریان مورد نیازتون متفاوت میشه
          اول شما مشخص کنید که چند تا چند تا میخواهید LED ها را سری و موازی کنید، بعد با توجه به اون منبع تغذیه تهیه کنید یا اینکه بسازید
          پناه بر تو که بی واژه مرا می شنوی

دیدگاه

سلام دوستان من 6تا 6تا می خواهم سری کنم :nice: :nice: :nice: :nice: :nice: :nice:

دیدگاه

سلام دوستان من 6تا 6تا می خواهم سری کنم :nice: :nice: :nice: :nice: :nice: :nice:
              طرح بهینه طرحیه که با حداقل هزینه و پیچیدگی انجام بشه استفاده از منابع تغذیه با ولتاژهای خاص هزینه ها رو بالا میبره

دیدگاه

با سلام
                همانطوری که دوستان اعلام کردند منابع تغذیه خاص هزینه شما را بالا برده بعلاوه مدتی را برای طراحی و ساخت آن باید وقت بگذارید بهتر است توپولوژی خود را بر اساس منابع تغذیه موجود در بازار تغییر داده تا در اتلاف وقت و هزینه صرفه جویی شود.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X