اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت دستگاه سانتریفوژ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت دستگاه سانتریفوژ

سلام
    دوستان فکر نکید جریان برا ساخت انرژی هسته ای هست :nice:
    نه . توضیح این که میخوام مقدار 5 کیلو گرم قارچ خیس را کاری کنم که سر 5 دقیق خشک بشه . ایا این کلار شدنی هست با استفاده از سیستم گریز از مر کز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ : ساخت دستگاه سانتریفوژ

دستگاه های اب میوه گیری فکر کنم از همین روش استفاده میکنن اول میوه توسط فشاز فزد روی رنده رنده میشه وبعد با گزدوندنش آب اونو میگیره همون قانون گریز از مرکز شما فکر کنم اینجا برعکسشو لازم داری یه آبمیوه گیری از اون قدیمیها گیر بیارید یه تستی بکنید تیغه وسط رو بردارید ودستگاه رو روشن بکنید وزمان بگیرید .
    معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi210
      دستگاه های اب میوه گیری فکر کنم از همین روش استفاده میکنن اول میوه توسط فشاز فزد روی رنده رنده میشه وبعد با گزدوندنش آب اونو میگیره همون قانون گریز از مرکز شما فکر کنم اینجا برعکسشو لازم داری یه آبمیوه گیری از اون قدیمیها گیر بیارید یه تستی بکنید تیغه وسط رو بردارید ودستگاه رو روشن بکنید وزمان بگیرید .
      خوب من صنعتیش را گفتم . فکر کنم منظورتون اب هویج گیری هست . نه ؟
      چیزی که من نیاز دارم دور بسیار زیاد هست تا اب درون قارچ ها بیرون بزنه . کسی در این مورد نظری نداره . مثلا دستگاهی نیست که بدون گریز از مرکز این کار را بکنه .

دیدگاه

سلام
        حالا اگه میگفتی میخام اب رو از پرتقال در بیارم تا شاید یه روزی خشک بشه .یه چیزی میشد
        ولی قارچ که همینجوریش هم دچار کم ابی هست
        از شوخی گذشته
        فکر میکنم اگه امکان اینکار باشه هم (یعنی اگه بتونی با دوران در سرعت های بسیار بالا قارچ رو خشک کنی ) به هر حال خود قارچ هم شکل خودش رو از دست میده و یا به عبارتی دفرمه میشه (به خاطر همون نیروی گریز از مرکز که به همیه مولوکول های قارچ وارد میشه )
        روزی که درک کردیم همه چیز به خدا تعلق دارد . آن روز .روز طلوع دانش است

دیدگاه

سلام
          می تونید یه لامپ IR از بازار تهیه کنید و به قارچ هایتان بتابایند. نیازی هم به چرخاندن نیست..
          برای کاری در حوزه اربعین نیاز به نیروی داوطلب هستیم.
          http://hosseinwalkingday.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مرتضی م.
            سلام
            می تونید یه لامپ IR از بازار تهیه کنید و به قارچ هایتان بتابایند. نیازی هم به چرخاندن نیست..
            خوب انوقت خشک میشه و مشکل سرطان زایی نداره یا بیماریهای دیگه .

دیدگاه

لباسشویی های دوقولو قسمت خشک کنش کاربرد کارگاهی داره . یدونه بخر بزار برای همین کار ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Takesh-3
                لباسشویی های دوقولو قسمت خشک کنش کاربرد کارگاهی داره . یدونه بخر بزار برای همین کار ...
                افرین اینا خوب امدی ولی دورش اونقدر هست که خشکش کنه . :redface:

دیدگاه

میتونی یه محفظه بسازی و قارچ ها رو توش پهن کنی و با گرم کردن محفظه و همزمان ایجاد جریان هوا داخل محفظه به راحتی خشکشون کنی

تو شرکت ما سانتریفیوژ خشک کن زیاد هست خواستی عکس میندازم برات میفرستم ولی برای قارچ زیاد معقول نیست این روش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeedxs
                    میتونی یه محفظه بسازی و قارچ ها رو توش پهن کنی و با گرم کردن محفظه و همزمان ایجاد جریان هوا داخل محفظه به راحتی خشکشون کنی

تو شرکت ما سانتریفیوژ خشک کن زیاد هست خواستی عکس میندازم برات میفرستم ولی برای قارچ زیاد معقول نیست این روش
                    ممنون میشم عکس ها را قرار بدی . کنجکاو شدم شاید چیزی دستگیرم شد . :read:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X