اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل موج مربعی به سوزنی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تبدیل موج مربعی به سوزنی

سلام به کلیه دوستان راستش دوست من یه سوال داشت که به من گفت ا ینجا مطرح کنم

سوال اینه : چجوری موج مربعی رو به سوزنی تبدیل میکنن

مرسی موفق باشید
    چنين گفت زردشت:....عاشق عاشقي باش و دوست داشتن را دوست بدار ، از تنفر متنفر باش ، به مهرباني مهر بورز با آشتي آشتي کن و از جدايي جدا باش ......

تبدیل موج مربعی به سوزنی

سلام . خوبی محمد جان؟
    از نظر ریاضی که خوب باید مشتق بگیری .
    از نظر پیاده سازی مداری هم باید یه مقدار مشتق گیر بذاری . با یه خازن خیلی ظرفیت پایین و یه مقاومت بشه این کار رو کرد . فرکانس موج چقدر هست؟
    موفق باشید .
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
    چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

تبدیل موج مربعی به سوزنی

والا اسامی فارسی این موج ها یکمی قاطی پاتی شده . اگر منظورتون همون موج هایی هست که اکثرا برای تریگر مولتی ویبراتور ها استفاده میشه (که فکر کنم اینطور هم باشه) باید بگم ساده ترینش استفاده از یک خازن یک مقاومت و یک دیود بسته به اینکه تریگر مثبت می خواین یا منفی. آرایش های مختلف و طرز محاسبش رو در کتاب تکنیک پالس می تونین بطور کامل پیدا بکنین.

HTH - Shahriar
      Circuit Designers Choose Different Horses For Different Courses!

دیدگاه

تبدیل موج مربعی به سوزنی

سلام دوستان اولا از پاسخهاتون خیلی ممنون و مرسی که زود جواب دادین دوم اینکه دوستم میخواد این کارو انجام بده من اطلاعی از کارش ندارم فقط به من گفت اینجا مطرح کنم حالا من بهش میگم خودش بیاد و بحث رو ادامه بده بازم مرسی موفق باشید
        چنين گفت زردشت:....عاشق عاشقي باش و دوست داشتن را دوست بدار ، از تنفر متنفر باش ، به مهرباني مهر بورز با آشتي آشتي کن و از جدايي جدا باش ......

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X