اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ده ها عنوان مجله علمی رایگان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ده ها عنوان مجله علمی رایگان

سلام
    با مراجعه به این سایت می تونید مجله مورد نظرتون رو از لیست انتخاب کنید و با پر کردن فرم و دادن آدرس و مشخصات ، مجله برای شما ارسال میشه.
    فقط تو پر کردن فرم دقت کنید و همه موارد رو اول بخونید و بعد انتخاب کنید. سعی کنید اطلاعاتی که میدین خیلی ضد و نقیض نباشه! چون در این صورت احتمالاً مشکوک میشن و نمی فرستن!
    بعضی از مجلات هم فقط برای یه سری کشور های خاص ارسال میشه و شما می تونید فقط نسخه دیجیتال رو دریافت کنید

http://associates.tradepub.com/?pt=cat&page=Eng

پاسخ : ده ها عنوان مجله علمی رایگان

سلام دوست عزیز
    مجله مورد نظر به آدرس پستی فرد ارسال می گردد یا به آدرس ایمیل ؟
    خود تون از این سایت مجله دریافت کردید؟
    لطفا مجله های مربوط به الکترونیک و چگونگی پر کردن فرم ها را در این تاپیک مطرح کنید .
    با تشکر

دیدگاه

مجله به آدرست پستی شما ارسال میشه. من خودم تا حالا از این سایت مجله نگرفتم. اما از سایت های دیگه که مشابه همین بودن ، چرا. مجله های مربوط به برق و الکترونیک توی لیست مشخص هستن. تو پر کردن کدوم قسمت فرم مشکل دارین؟ همه چیز مشخصه
      اینم فرمت نوشتن آدرس انگلیسی برای دوستانی که احیاناً نمی دونن:

بزرگراه = Free Way، چهار راه = Cross، میدان = Sq، بلوار = Blvd، خیابان بزرگ = Ave، خیابان = St، جاده = Rd، کوچه = Alley، قبل از = Before، بعد از = After، جنب یا نزدیک = Near، رو به روی = In front of ، ساختمان = Bldg، شماره پلاک = No، طبقه = Floor

فقط دقت داشته باشین که از آخر به اول نوشته میشه

دیدگاه

سلام
        دوست عزیز لطفا نام اون سایت هایی را که مجله را به آدرستون ارسال کرده را در این تاپیک قرار دهید .باتشکر

دیدگاه

بعد از ارسال هیچ مبلغی مطالبه نمیشه؟؟؟
          majid_valentin بی پرواست.جسورانه می پرسد.رودروایسی ندارد.هر چه دلش خواست می گوید!!
          اهل مراعات نیست.
          معنی ساخت و پاخت را نمیداند.
          بزرگ و کوچک را نمیشناسد ..
          بی باکی را یواشکی آموخته. در تاریکی می نشیند و روشنایی را می پاید.
          پر انرژی و با نشاط است واز سانسور و فیلترینگ غمین است نیش دارند اما آزار ندارد!!!!

دیدگاه

سلام
            دوست عزیز لطفا نام اون سایت هایی را که مجله را به آدرستون ارسال کرده را در این تاپیک قرار دهید .باتشکر
            متاسفانه مربوط به خیلی وقت پیشه ... الآنم نه مجله هاش رو دارم ، نه آدرسش یادمه!

بعد از ارسال هیچ مبلغی مطالبه نمیشه؟؟؟
            اینجوری که نوشته ، رایگانه. تازه فرض کن مبلغی هم مطالبه کنن! کیه که بده

این رو هم بگم که حالا حالا ها منتظر رسیدنش نباشین. ممکنه چند هفته یا حتی در بعضی موارد چند ماه هم طول بکشه!

اگه بازم چیزی پیدا کردم ، لینکش رو اینجا می ذارم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X