اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با پاک کردن پوشه داری فایل با کتابخانه rl-arm و دستور fdelete

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با پاک کردن پوشه داری فایل با کتابخانه rl-arm و دستور fdelete

با سلام
    من یه برنامه نوشتم برای یه mmc که به lpc1768 وصل شده و برای ارتباط هم از کتابخانه rl-arm استفاده کردم این برنامه چند تا پوشه درست میکنه که داخل هر پوشه هم چند تا فایل مثلا فایل txt قرار داره
    حالا بعد یه مدت بعضی از پوشه با محتواشون باید حذف بشن که من برای این کار از دستور fdelete استفاده میکنم اما بخاطر اینکه پوشه دارای اطلاعات داخل خودش پاک نمیشه ودو راه بیشتر واسه ادم نمیزاره یا اینکه بری اول تک تک فایل های داخل پوشه رو حذف کنی که این کار بخاطر اینکه اسم هر فایل با فایل دیگه فرق میکنه و تعدادشونم زیاده غیر ممکن به نظر میرسه، یا اینکه کل mmc رو فرمت کنی که اینطور اطلاعات دیگم که بهشون نیاز دارم حذف میشن خلاصه هیچ کدوم از این دو راه حل درد من رو دوا نکند . اگر کسی از دوستان راه حلی برای حذف یکجای یک پوشه چه خالی چه پر بلد هست این بنده حقیر را راهنمای فرماید که یک در دنیا و صد در اخرت برایش نوشته شود.
    با تشکر فراوان

پاسخ : مشکل با پاک کردن پوشه داری فایل با کتابخانه rl-arm و دستور fdelete

شرمنده من داخل فولدر رو خالی می کنم اول
    قبلنا هم DOS اینجوری بود تا دستور بالخره تو یه نسخه دستور حذف شاخه رو اضافه کردن

دیدگاه

پاسخ : مشکل با پاک کردن پوشه داری فایل با کتابخانه rl-arm و دستور fdelete

دمت گرم رفیق اره منم همین کار رو مجبور شدم بکنم اول با کلی بدبختی اسم پوشه های داخل پوشه رو پیدا میکنم بعد اردس رو میدم به تابع تا محتویات داخل پوشه ها رو پاک بکنه خدایا زودتر برسون کتابخونه جدید رو

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X