ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 19 از 20 نخست ... 91011121314151617181920 آخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 198
    2015/11/26
    445
    698

پاسخ : مشكلات موبايلاتونو اينجا مطرح كنين

نقل قول نوشته اصلی توسط rozeh

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

من به نظرم در حال حاضر هیچ جا هیچ مارکی از لحاظ هنگ و هالت(Halt) مثل آی-فن(اپل) و لومیا(ماکروسافت) نمیشه. من خودم یه سامسونگ دوال(دو سیم کارته) مینی S4 دارم. گوشی های خوبین ولی از دوربینش متنفرم همچنین هنگ و هالت هم که خوراکشه. بدی گوشی های سیستم عامل آندروید علاوه بر هنگ ها، مدیریت حافظه بدی دارند. واقعا از این لحاظ خیلی بد هستن. اگه بخاطر سیستم عامل آندروید نبود نمیگرفتمش. با وجود اینکه سیستم عامل خوبی نیست بخاطر پشتیبانیش و برنامه های جانبی متنوعش خریدمش. البته قبل از خرید از همه این مسائل خبر داشتم(می دونم بیشتر این گند کاری ها مال خود سیستم عاملش هستش). ولی چیکار کنم. واسه ما ایرانی ها هیچی مثل آندروید نمیشه. تاحالا گوشیم رو روت نکردم حتی؛ فقط یه بار سیستم عاملش رو با رام اصلی شرکت آپدیت کردم. اگه امریکا بودم و از لحاظ مالی مشکلی نداشتم آی-فن میگرفتم. من تعریف لومیا رو هم خیلی شنفتم. لاقل هنگ نکردنش خیلی عالی بود. فقط از سیستم عاملش ترس دارم. می ترسم هر برنامه ای که لازم دارم رو نتونم گیر بیارم براش.
    اشتباه نشه دوست من شما موضوعات رو اینجوری قاطی نکنین!

1. مشکلات هنگ و لگ در سامسونگ بخاطر رابط اختصاصی این شرکت یعنی touchwiz هست گرچه فروردین ماه اعلام کرده بود رابط جدید Good Lock رو جایگزین خواهد کرد و در گلکسی نوت ۷ هم که بزودی عرضه میشه ادعا کرده شده Grace UX جایگزین شده و مشکلات تاچویز رفع شده

2.بطور کلی apple os , osx حساب متفاوتی از سایر سیستم عاملها داره چون سخت افزار اختصاصی برای سیستم عامل طراحی میکنه نه اینکه مثل بقیه، سیستم عامل رو برای سخت افزار طراحی کنه! لذا با یک پردازنده ی دو هسته ای روی گوشیهاش هم میتونه کارایی فوق العاده ای داشته باشه که در ویندوز و اندروید با 4 و 8 هسته هم نمیتونن داشته باشن
    مضافا اجرای مستقل برنامه ها از سیستم عامل یک بحث دیگه در این سیستم عامله که باعث روان بودنش شده
    اما خیلی کاربرهای حرفه ای که دو سه میلیون برای گوشی/تبلت اندروییدی میدن لابد دلایلی دارن که سراغ محصولات اپل با همون قیمت نمیرن! پس قیمت محصولاتش دلیل این نیست که خیلیها سراغش نمیرن
    ویندوز فون هم که اصلا ماجرای متفاوتیه و شاید خیلیها اصلا توی PC دل خوشی از این سیستم عامل ندارن که حالا بخوان روی گوشی هم باهاش سر و کله بزنن
    بهر صورت مقایسه اینها با هم اصلا موضوعیت نداره

3. در LG پیشنهادی بنده به ایشون چون از رابط کاربری سبکی استفاده شده باوجودیکه یک هفته برنامه های سنگین برای مالکش نصب کردم کار گوشی به چشمم فوق العاده روان و عالی آمد. پس گناه لگ و هنگ سامسونگ رو بجاییکه گردن اصل اندروید بندازیم باید گردن رابط کاربریش بندازیم
    2012/12/30
    بوشهر
    3,215
    1,146

نقل قول نوشته اصلی توسط Haswell

اشتباه نشه دوست من شما موضوعات رو اینجوری قاطی نکنین!

1. مشکلات هنگ و لگ در سامسونگ بخاطر رابط اختصاصی این شرکت یعنی touchwiz هست گرچه فروردین ماه اعلام کرده بود رابط جدید Good Lock رو جایگزین خواهد کرد و در گلکسی نوت ۷ هم که بزودی عرضه میشه ادعا کرده شده Grace UX جایگزین شده و مشکلات تاچویز رفع شده

حالا سامسونگ مشکلش اینه، بر فرض قبول. HTC و هواوی یا دیگر موارد چرا اینجوری میشه؟ البته اینو بگم که از گوشیم راضی هستم. چون نیاز هامو برطرف میکنه. اهل بازی کردن هم باهاش نیستم.

2.بطور کلی apple os , osx حساب متفاوتی از سایر سیستم عاملها داره چون سخت افزار اختصاصی برای سیستم عامل طراحی میکنه نه اینکه مثل بقیه، سیستم عامل رو برای سخت افزار طراحی کنه! لذا با یک پردازنده ی دو هسته ای روی گوشیهاش هم میتونه کارایی فوق العاده ای داشته باشه که در ویندوز و اندروید با 4 و 8 هسته هم نمیتونن داشته باشن
    مضافا اجرای مستقل برنامه ها از سیستم عامل یک بحث دیگه در این سیستم عامله که باعث روان بودنش شده
    اما خیلی کاربرهای حرفه ای که دو سه میلیون برای گوشی/تبلت اندروییدی میدن لابد دلایلی دارن که سراغ محصولات اپل با همون قیمت نمیرن! پس قیمت محصولاتش دلیل این نیست که خیلیها سراغش نمیرن
    ویندوز فون هم که اصلا ماجرای متفاوتیه و شاید خیلیها اصلا توی PC دل خوشی از این سیستم عامل ندارن که حالا بخوان روی گوشی هم باهاش سر و کله بزنن
    بهر صورت مقایسه اینها با هم اصلا موضوعیت نداره

کاملا موافقم! البته من خودم فکر میکنم چون هم سخت افزار و هم نرم افزار رو خودشون طراحی میکنن، بخاطر همین با همکاری راحت مشکلات رو برطرف میکنن.
    در مورد ویندوز فن هم باید بگم که یکی از دوستان یه لومیا خریده بود و به ما دادش و گفت اگه می تونید کاری کنید که هنگ کنه. واقعا عالی بود. قیمتش هم مناسب بود.

3. در LG پیشنهادی بنده به ایشون چون از رابط کاربری سبکی استفاده شده باوجودیکه یک هفته برنامه های سنگین برای مالکش نصب کردم کار گوشی به چشمم فوق العاده روان و عالی آمد. پس گناه لگ و هنگ سامسونگ رو بجاییکه گردن اصل اندروید بندازیم باید گردن رابط کاربریش بندازیم
    من با پیشنهاد شما مشکلی ندارم. اتفاقا به نظرم پیشنهاد بدی نبود.
    2014/06/16
    1,156
    169

سلام بر دوستان متخصص موبایلی
    یه تبلت لنوو مدل یوگا2 830 خریدم .اندرویدش را از 4.4 به 5 ارتقا دادم .حالا اولا از محیطش خوشم نیومده یعنی کاربریش سخت تر شده .ثانیا وایفایش روشن نمیشه(یجا خوندم چون گوگل ایران را تحریم کرده نمیگذاره وایفای کار کنه) یعنی روشن میشه ولی چیزی پیدا نمیکنه و علامتش هم نمیاد.چیکارش کنم؟خودم میتونم برگردونمش؟
    فکتوری ریست هم کردم فایده نداشت.
    ویرایش توسط shahpoori : 2016/11/06 در ساعت 20:41
    2014/11/14
    ECA
    4,323
    3,253

نقل قول نوشته اصلی توسط shahpoori

سلام بر دوستان متخصص موبایلی
    یه تبلت لنوو مدل یوگا2 830 خریدم .اندرویدش را از 4.4 به 5 ارتقا دادم .حالا اولا از محیطش خوشم نیومده یعنی کاربریش سخت تر شده .ثانیا وایفایش روشن نمیشه(یجا خوندم چون گوگل ایران را تحریم کرده نمیگذاره وایفای کار کنه) یعنی روشن میشه ولی چیزی پیدا نمیکنه و علامتش هم نمیاد.چیکارش کنم؟خودم میتونم برگردونمش؟
    فکتوری ریست هم کردم فایده نداشت.
    سلام
    باید دانگرید کنی...سرچ کن توی نت اموزشش هست
    سرچ کن (اموزش دانگرید تبلت مدلش رو هم بنویس)
    موفق باشی
    Proudly @real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ
    2014/06/16
    1,156
    169

بله ولی فایل رام میخواد که نتونستم پیدا کنم.فلش کردن چیز خاصی میخاد؟
    2014/11/14
    ECA
    4,323
    3,253

بله ولی فایل رام میخواد که نتونستم پیدا کنم.فلش کردن چیز خاصی میخاد؟
    من تاحالا دانگرید نکردم ولی رام اصلی رو میخواد
    همیشه وقتی اپ می کنید گوشی یا....همیشه رام خاور میانه بریزید
    موفق باشید
    Proudly @real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ
    2014/06/16
    1,156
    169

تو سایت لنوو واسه مدل تبلتم فایل اندروید 4.4 اپن سورس پیدا کردم.بدرد نمیخوره؟چیه؟چیزی به عنوان منطقه مثلا خاور میانه نداشت
    2014/11/14
    ECA
    4,323
    3,253

تو سایت لنوو واسه مدل تبلتم فایل اندروید 4.4 اپن سورس پیدا کردم.بدرد نمیخوره؟چیه؟چیزی به عنوان منطقه مثلا خاور میانه نداشت
    اگه رام اصلیه دانلودش کنید...کلا واسه اپدیت ها گفتم رام خاور میانه بگیرید
    شما ببین اگه رام اصلیه بگیرش وطبق اموزش ها درستش کن
    موفق باشی در پناه حق
    Proudly @real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ
    2015/08/27
    1,756
    1,063

پاسخ : استفاده از سرويس اينترنت کامپيوتر در موبايل هاي سيمبين دار و جاوا با GNUB

سلام به دوستان

بعد از اتصال موبایل گالکسی a7 به کامپیوتر توسط کابل usb جهت نصب یک نرم افزار
    و خروج و قطع کابل usb از آن موقع به بعد فایل های داخل گالری پاک شدند و فایل های دانلود ی در گالری سیو نمیشود در ضمن فایل ها فقط از گالری پاک شدند و در فایل های شخصی موجود است
    لطفا راهنمایی بفرمائید
    با تشکر
    2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    1

سلام یک موبایل هوواوی دارم مدل 610g و وقتی روشن میکنم ارم شرکت هواووی رو روشن میده و همین طور میمونه هارد ریست رو کردم و wipe factory رو زدم ولی درس نشد چه کار کنم ؟!
صفحه 19 از 20 نخست ... 91011121314151617181920 آخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 198