اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دانلود کامل یک سایت و نرم افزار های مربوطه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دانلود کامل یک سایت و نرم افزار های مربوطه

تا حالا شده یه سایت پیدا کنید که مطالبش براتون جالب باشه ولی حجم مطالب و تعداد صفحاتش زیاد باشه.در این صورت ممکنه باز کردن تمام صفحه ها و ذخیره کردن اونها خیلی وقت گیر و خسته کننده بشه.یه راه حلش اینه که بعضی از صفحاتشو ذخیره کنید و بعد دوباره به سراغ اون سایت برید و ادامه ی کارتون رو انجام بدید اما این روش هم همیشه جواب نمیده و امکان فراموشی زیاده.یه راه حل خوب استفاده از نرم افزارهاییه که با اونها میشه محتویات یه سایت رو به صورت کامل تو هارد کامپیوتر ذخیره و بعد ازش به صورت آفلاین اسفاده کرد.حالا همه ی اینارو گفتم تا دوستانی که با این نرم افزارها کار کردن و کاملا به اون برنامه ها آشنا هستن زحمت بکشن و اگه میتونن یا تو همین تاپیک نحوه ی کار برنامشون رو بگن یا تو یه فایل PDF توضیحاتشون رو بدن تا تمام بچه ها بتونن از کمک دوستان استفاده کنن.اینجوری فکر کنم مشکل خیلی از بچه ها حل بشه.مزیت دیگش آشنایی با نرم افزارهای خوب تو این مورده.
    ممنون

[hr]
    البته من خودم با Offline Explorer کار کردم ولی نسخه ی آزمایشیش که بدک نبوده ولی بهتر دیدم کار رو به اساتید بسپارم که وارد ترن. :agree:
    Never regard study as a duty,but as a enviable opportunity to learn to know the liberating influence of beauty in the realm of the spirit for your own personal joy and to the profit of the community to which your later work belongs
    Albert Einstein

تا وقتی WGET هست برنامهآ‌های دیگر چرا... (دانلود کامل یک سایت و نرم افزار های)

با سلام
    میآ‌توانید از برنامه wget استفاده کنید دقیقا این کار رو برای شما انجام میآ‌ده.
    اگر این برنامه رو در سیستم داشته باشید کافی است در command-line به این صورت ازش استفاده کنید:

کد:
    wget www.asicworld.com --continue --convert-links --recursive --page-requisites 

OR

wget www.asicword.com -ckrp
    توضیحات مختصر:
    wget اسم برنامه!
    www.asicworld.com آدرس مورد نظر
    continue برای اینکه اگر دانلود قطع شد دفعه بعد از فایلآ‌های قبلی ادامه دهد.
    convert-links برای آنکه بعد از دریافت فایلآ‌ها آدرسآ‌های htmlها را تغییر دهد تا بتوان به صورت offline آنها رو مرور کرد.
    recursive برای آنکه همهآ‌ی فایلآ‌ها را دریافت کند یعنی دنبال آدرسآ‌های داخل یک صفحه برود
    page-requisites برای آنکه همهآ‌ی فایلآ‌های مورد نیاز یک صفحه HTML رو دانلود کند
    این برنامه صدها امکان دیگه هم داره که خیلی توانمندش میآ‌کنه برای یادآ‌گیریشون باید به راهنمای آن مراجعه کنید. به عنوان مثال پست کردن دیتا در فیلدآ‌های صفحه و همچنین فرستادن کوکیآ‌های به برنامه (من با همین روش فایل بزرگ xilinx-ise رو در یک هفته آرام-آرام دانلود کردم)....

-- این برنامه در اکثر (تقریبا همهآ‌ی) توزیعآ‌های لینوکس به صورت پیشفرض نصبه.
    -- برای این برنامه رابط کاربری گرافیکی هم وجود داره (GUI) که ممکنه ویندوز کارآ‌ها باهاش راحتآ‌تر باشند

من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

پاسخ : دانلود کامل یک سایت و نرم افزار های مربوطه

سلام
      من قدیما با webzip کار میکردم ولی بعد teleport رو پیدا کردم، خیلی تووپه کار باهاش هم خیلی راحته تو تنظیماتش میشه طوری تنظیم کرد که سایت رو به همون شکلی که هست با همون شاخه ها و دایرکتوری ها بیاره پایین قابلیت resume و ... داره کار باهاش هم خیلی راحته اگه اجراش کنین همه چی معلومه.
      اللهمَ اغفرلیَ الذنوبَ التی تحبسُ الدعاء

دیدگاه

http://rapidshare.com/files/112483323/OfflineExplorerEnterprise.v5.0.2752.rar

دیدگاه

سلام
          teleport pro چیز خوبیه . من استفاده می کنمش و کوچیکه و سبک
          راستش برای من اینطور پیش میوده که موقع دانلود توی offline explorer زیاد گیر پیش میومد . انگار کامپیوتر کند باشه اینجوری بود .
          نمی گم بده ولی teleport رو هم امتحان کنین. باحاله. تنظیمات مناسبی هم داره بری سفارشی سازی دانلودتون.

http://www.4shared.com/file/50817017/d281bb97/Teleport_Pro_155.html?s=1

مرسی
          Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

با سلام
            دوستان معلومه که command-line بودن wget تأثیر بدی گذاشته! ولی شک نکنید اگر یکآ‌ بار امتحان کنید حتما مشتری میآ‌شوید! امکانات این برنامه خارج از تصور دوستان است!

من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط manian
              با سلام
              دوستان معلومه که command-line بودن wget تأثیر بدی گذاشته! ولی شک نکنید اگر یکآ‌ بار امتحان کنید حتما مشتری میآ‌شوید! امکانات این برنامه خارج از تصور دوستان است!

شدیدا با wget موافقم :agree:
              واسه خودش غولیه

برنامه httrack هم خوبه
              یه واسط هم داره که اونو webbase میکنه. بنام webhttrack .
              چگونه هوشمندانه بپرسیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X