اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار با Nrf24l01 USB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار با Nrf24l01 USB

سلام مهندسین عزیز
    دوتاماژول usb nrf تو فروشگاه هست.کدومش بهتره؟ من قبلا nrf معمولی راه انداختم با کتابخانه های اقای ایمانی فر.این ماژول usb هم با همون کتابخانه ها راه می افته؟
    یا اینکه دردسر خاص خودشو داره

پاسخ : کار با Nrf24l01 USB

ماژول NRF24L01+PA+LNA تایوانی تقویت شده به همراه آنتن برد 1100 متر تایوانی
    سلام همینو بگیر
    دوتاش مث هم راه میوفته :job:
    :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

دیدگاه

فک کنم منظورشون اون ماژولهای usb هست که از پورت سریال میشه داده فرستاد
      من جفتشو دارم
      شما سفیده که 22 تومنه را بگیری بهتره تازه بعدا میتونی از نوع انتن دار جایگزین کنی و بردشو بیشتر کنی
      دردسر نداره فقط اون کانفیگ اول ماژول هست که تاپیکش موجوده و مشکلش حل شد
      باید کانفیگ این ماژول با هدرتون بخونه همین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ®Ÿ_amin_Ÿ®
        فک کنم منظورشون اون ماژولهای usb هست که از پورت سریال میشه داده فرستاد
        من جفتشو دارم
        شما سفیده که 22 تومنه را بگیری بهتره تازه بعدا میتونی از نوع انتن دار جایگزین کنی و بردشو بیشتر کنی
        دردسر نداره فقط اون کانفیگ اول ماژول هست که تاپیکش موجوده و مشکلش حل شد
        باید کانفیگ این ماژول با هدرتون بخونه همین
        اره منظورم همون نوع usb بود.میخام به لپ تاپ وصل کنم و دستورو به یه nrf دیگه که به میکرو وصله وصل کنم .الان تو مشهد فقط اون نوع مشکی شکلش هس.با اون کار کردی مهندس؟
        نوع سفیدشو از سایت سفارش بدم چتد روزه میرسه دستم؟

دیدگاه

با مشکی هم کار کردم بد نیست
          ولی به نظرم سفیده بهتره چون هم میشه بردشو ارتقا داد هم اگه NRF روش مشکل پیدا کرد میشه راحت با 6 تومن عوضش کرد
          اون مشکی چینیه ولی اگه اشتباه نکنم این 22 تومنیه را خود eca ماژولشو زده !
          فروشگاه سایت متاسفانه از تبریز جنس میفرسه و هنوز از تهران جنس نمیاد البته فک کنم
          10 تومن پول پست میشه با پیشتاز و فک کنم 3 روزه میرسه
          کاریم که میخوای بکنی من کردم مشکلی نداره راحته چنتا دستور میزنی که تاپیکش هست (دستورات AT )
          بعدشم هر چی از ترمنال (یا همون پورت کام) بفرسی تو گیرنده دریافت میشه
          موفق باشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ®Ÿ_amin_Ÿ®
            با مشکی هم کار کردم بد نیست
            ولی به نظرم سفیده بهتره چون هم میشه بردشو ارتقا داد هم اگه NRF روش مشکل پیدا کرد میشه راحت با 6 تومن عوضش کرد
            اون مشکی چینیه ولی اگه اشتباه نکنم این 22 تومنیه را خود eca ماژولشو زده !
            فروشگاه سایت متاسفانه از تبریز جنس میفرسه و هنوز از تهران جنس نمیاد البته فک کنم
            10 تومن پول پست میشه با پیشتاز و فک کنم 3 روزه میرسه
            کاریم که میخوای بکنی من کردم مشکلی نداره راحته چنتا دستور میزنی که تاپیکش هست (دستورات AT )
            بعدشم هر چی از ترمنال (یا همون پورت کام) بفرسی تو گیرنده دریافت میشه
            موفق باشی
            خوب مهندس جون اگه این کارو قبلا کردی یک مرحمتی کن کدتو هم بده که ما با خیال راحت بخوابیم .اگه سه روزه برسه خوبه .من پنج شنبه دیگه باید پروژمو تحویل بدم

دیدگاه

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=101876.0
              آیا جهالت نیست که آدمی ساعات شیرین امروز را فدای روزهای آینده کند؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X