اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروژه برای یک شرکت بوسیله خودم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروژه برای یک شرکت بوسیله خودم

سلام دوستان من می خوام برای شرکتی که توش کار می کنم یک برنامه درست کنم که از قبل یک سری نمونه template داشته باشه و حتی بشه ساخت و توش سیو کرد و بشه اونها رو دسته بندی کردو در دیتا بیس خودش ذخیره کنه و امکان ارسان عنوان و یک سری اطلاعات دیگه رو به یک شخص چه ایمیل و یا sms دشته باشه اینکه قابلیت چاپ اون template ها رو هم داشته باشه ضمنا اگر پروژه ای اپن سورس کسی باشه باشه تو این مایه و برا دانلود بذاره و در تکمیلش به من کمک بکنه یک دنیا ممنون میشم ؟؟؟
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

پاسخ : پروژه برای یک شرکت بوسیله خودم

نرم افزار متلب ساخته شده برای جمع اوری و تجزیه وتحلیل اطلاعات شما خیلی راحت میتونید داده هاتون رو توی یک پایگاه داده از نوع .mat ویرایش کنید برای دسته بندی و پردازش اطلاعات میتونید از شبکه های عصبی نوع self organization استفاده کنید مثل مثل شبکه عصبی کوهنن....در نهایت برای انتقال نتایج مثلا با اس ام اس میتونید ابتدا با ارتباط سریال rs232 بین میکرو و نرم افزار متلب کامپیوتر داده تبادل کنید سپس بر اساس داده های متلب میکرو میتونه به ماژول sim900 فرمان ارسال اس ام اس میده

دیدگاه

پاسخ : پروژه برای یک شرکت بوسیله خودم

نوشته اصلی توسط hd_uni_pro
      سلام دوستان من می خوام برای شرکتی که توش کار می کنم یک برنامه درست کنم که از قبل یک سری نمونه template داشته باشه و حتی بشه ساخت و توش سیو کرد و بشه اونها رو دسته بندی کردو در دیتا بیس خودش ذخیره کنه و امکان ارسان عنوان و یک سری اطلاعات دیگه رو به یک شخص چه ایمیل و یا sms دشته باشه اینکه قابلیت چاپ اون template ها رو هم داشته باشه ضمنا اگر پروژه ای اپن سورس کسی باشه باشه تو این مایه و برا دانلود بذاره و در تکمیلش به من کمک بکنه یک دنیا ممنون میشم ؟؟؟
      با C# معمولا این برنامه ها نوشته میشه.
      Reveng will surely come... Your hard time are ahead
      // - - - - - - - - - -
      برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
      // - - - - - - - - - -
      اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
      // - - - - - - - - - -

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X