اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جک 3.5 میلیمتری صدا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جک 3.5 میلیمتری صدا

یه سوال ساده برای جک3.5 میلیمتری صدا یه منفی مشترک هست یه صدا برای چپ و ی صدا برای راست
    حالا کدوم چپه ؟
    کدوم پین خروجی راسته؟
    http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

پاسخ : جک 3.5 میلیمتری صدا

سلام دوست عزیز خدمت شما

خاک شو پيش ازآنکه خاک شوي

"If you want to go fast, go alone.
    If you want to go far, go together"

دیدگاه

سلام ببخشید من میخواستم میکروفون خازنی بسازم برای کامپیوترم و میخواستم بدونم قطب مثبت و منفی میکروفون رو باید به کدوم پورت های جک صدا 3.5 میلی متری وصل کنم طبق همین عکسی که بالا گذاشتید میشه راهنمایی کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط keyhankm نمایش پست ها
        سلام ببخشید من میخواستم میکروفون خازنی بسازم برای کامپیوترم و میخواستم بدونم قطب مثبت و منفی میکروفون رو باید به کدوم پورت های جک صدا 3.5 میلی متری وصل کنم طبق همین عکسی که بالا گذاشتید میشه راهنمایی کنید.

درود
        سیمم منفی به پایه 3 و سیم مثبت به پایه 2 وصل میشود...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
          درود
          سیمم منفی به پایه 3 و سیم مثبت به پایه 2 وصل میشود...
          من دوتا سیم به رنگ های طلایی و قرمز دارم ینی قرمزه مثبت هست و طلایی منفی هست؟ درست هست استنباط من بنظر شما؟

دیدگاه

من دوتا سیم به رنگ های طلایی و قرمز دارم ینی قرمزه مثبت هست و طلایی منفی هست؟ درست هست استنباط من بنظر شما؟

درود
            سیم منفی به بدنه میکروفون وصل میشود!!!

دیدگاه

سلام من میخواستم تبدیل iux دارای 4 پین جدید رو به iux دارای 3 پین قدیم وصل کنم و درست کنم میشه بگید پین های عکس سمت چپ رو باید به کدوم پین های عکس سمت راست متصل کنم؟ عکس سمت راست مادگی 4 پین iux جدید میکروفون دار هست که یکیش پین ارت هست ولی سمت چپ 3 پین قدیم هست.

دیدگاه

با سلام و احترام
                بهترین کاری که میتونی انجام بدی اینه که فیش را داخل مادگی قرار بدی و با مولتی متر چک کنی کدوم پایه فیش به کدوم پایه مادگی اتصال داره.
                موفق باشید.

دیدگاه

سلام میخواستم بدونم آیا میشه برای سیم هدست باجک 3.5 میلیمتری صدا ولوم درست کرد؟
                  کدوم پایه های جک رو باید به ولوم تخت متصل کرد؟

دیدگاه

سلام میخواستم بدونم آیا میشه برای سیم هدست باجک 3.5 میلیمتری صدا ولوم درست کرد؟
                    کدوم پایه های جک رو باید به ولوم تخت متصل کرد؟

درود
                    این ولوم مونو است ...
                    باید ولوم استریو استفاده بکنید ...یا دو تا از این مدل ولوم..

برای وصل کردن -سبز ولوم به 3 نری-آبی سمت راست ولوم به 2 نری-قرمز سمت راست ولوم به 1 نری-و آبی و قرمز ولوم، به 2هدفون چپ و راست همراه با یک سبز مشترک...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
                      درود
                      این ولوم مونو است ...
                      باید ولوم استریو استفاده بکنید ...یا دو تا از این مدل ولوم..

برای وصل کردن -سبز ولوم به 3 نری-آبی سمت راست ولوم به 2 نری-قرمز سمت راست ولوم به 1 نری-و آبی و قرمز ولوم، به 2هدفون چپ و راست همراه با یک سبز مشترک...
                      ببخشید ولی من هد ست بلوتوثی دارم که سیم هم میخوره بهش ولی سیمش فقط سه تا بخش داره و پنچ تایی نیست ینی فقط قرمز سیاه و سفید هست نمیشه از همون ولوم مونو استفاده کنم چون فقط سه تا سر داره ؟

دیدگاه

سلام خدمت دوستان
                        1- زمین مشترک
                        2- ورودی بلندگوی سمت چپ (یا راست مهم نیست)
                        3- ورودی بلندگوی سمت راست (یا چپ مهم نیست)
                        4- خروجی بلندگوی سمت چپ (یا راست اگه راست رو انتخاب کردی)
                        5- خروجی بلندگوی سمت راست (یا چپ اگه چپ رو انتخاب کردی)
                        در کل شش سیم میشه که سیم زمین رو دو تا حساب نمی کنیم چون به یه پایه وصل میشن پس میشه 5 سیم
                        اگر هم بخواین به پتانسیومتر 3 پایه بزنی که نمیشه چون انگار می خواین کلا خروجیتون بره تو پتانسیومتره
                        اگر هم جابجا بزنی مشکلی به وجود نمیاد جز اینکه اگه سفارشی سازی کرده باشی که برای راست فقط پخش بشه ممکنه از طرف چپ بشنوی
                        موفق باشین
                        همیشه کامل توضیح بدهیم تا جواب کامل بگیریم.
                        لطفا برای تشکر روی دکمه تشکر بزنید و بخاطر این پست نزنید که تایپیک شلوغ نشود
                        تایپیک های من:
                        حل تمام مشکلات atmega128a (eca.ir)
                        آموزش کار با سایت (eca.ir)

دیدگاه

ببخشید ولی من هد ست بلوتوثی دارم که سیم هم میخوره بهش ولی سیمش فقط سه تا بخش داره و پنچ تایی نیست ینی فقط قرمز سیاه و سفید هست نمیشه از همون ولوم مونو استفاده کنم چون فقط سه تا سر داره ؟

اگر عکس بگذارید بهتر است ...
                          اگر سیم فیش دارد میتوانید سیم را از هر نقطه ای که مایل هستید ، بچینید و ولوم را در مسیر قرار بدهید....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electromohammad نمایش پست ها

سلام خدمت دوستان
                            1- زمین مشترک
                            2- ورودی بلندگوی سمت چپ (یا راست مهم نیست)
                            3- ورودی بلندگوی سمت راست (یا چپ مهم نیست)
                            4- خروجی بلندگوی سمت چپ (یا راست اگه راست رو انتخاب کردی)
                            5- خروجی بلندگوی سمت راست (یا چپ اگه چپ رو انتخاب کردی)
                            در کل شش سیم میشه که سیم زمین رو دو تا حساب نمی کنیم چون به یه پایه وصل میشن پس میشه 5 سیم
                            اگر هم بخواین به پتانسیومتر 3 پایه بزنی که نمیشه چون انگار می خواین کلا خروجیتون بره تو پتانسیومتره
                            اگر هم جابجا بزنی مشکلی به وجود نمیاد جز اینکه اگه سفارشی سازی کرده باشی که برای راست فقط پخش بشه ممکنه از طرف چپ بشنوی
                            موفق باشین
                            سلام میخواستم بدونم این ولوم بدرد سیم هدست من میخوره؟
                            تکشو بزرگترین فروشگاه اینترنتی قطعات الکترونیکی بوده که توانسته با واردات مستقیم و بدون واسطه قطعات نایاب، سهم بزرگی از بازار الکترونیک ایران را در اختیار بگیرد.

دیدگاه

سلام خدمت دوستان
                              اگر بخواهید از این ولوم استفاده کنید مجبورین برای بلندگوی چپ یکی بذارین و برای راست یکی دیگه
                              که دردسر داره و در ضمن موقع کم و زیاد کردن صدا مجبور میشین هردو رو بچرخونین که صدا زیااد جالب در نمیاد.
                              شما از 5 پایه هاشون استفاده کنین بهترین راهه
                              موفق باشین دوستان
                              همیشه کامل توضیح بدهیم تا جواب کامل بگیریم.
                              لطفا برای تشکر روی دکمه تشکر بزنید و بخاطر این پست نزنید که تایپیک شلوغ نشود
                              تایپیک های من:
                              حل تمام مشکلات atmega128a (eca.ir)
                              آموزش کار با سایت (eca.ir)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X