اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل هلیکوپتر با کنترلر تاچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل هلیکوپتر با کنترلر تاچ

سلام دوستای گلم
    به کمکتون نیاز دارم من میخوام یه دستگاه کنترل واسه هلی کوپتر بسازم که با بقیه کنترلها تفاوت داره
    میخوام روی تاچ باشه و خیلی دقیق واسه یه کار خاص
    هرکسی میدونه از چی استفاده کنم لطفا کمکم کنه
    تشکر از همتون

پاسخ : کنترل هلیکوپتر با کنترلر تاچ

سلام
    بهترین روش استفاده از یک تبلت با تاج قوی که به واسط Wifi می تونه اطلاعات ارسال کنه اگر برد بالا می خواید باید از فرستنده های RC روی رنج 2.4Ghz یا 5.8GHz استفاده کنید که یکم سخت تر میشه البته دیگه نیاز به تغییر در هلیکوپتر نیست و فقط طرف کنترل یکم داستان داره .

اگر کنترل می خواید بسازید که هیج چون خیلی سخت بخواید به سرعت و دقت تاچ یه تبلت میان رده برسید چه برسه به مدل های بالا

* صرفا نظر شخصی می گم دقت / سرعت / خوش دستی و.... که ریموت های RC معمول داره یک کنترلر تاچ نداره (در حال حاظر) برای همین هنوز به صورت تجاری شرکت های بزرگ به صورت جدی وارد این بحث نشدن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Rescue
      سلام
      بهترین روش استفاده از یک تبلت با تاج قوی که به واسط Wifi می تونه اطلاعات ارسال کنه اگر برد بالا می خواید باید از فرستنده های RC روی رنج 2.4Ghz یا 5.8GHz استفاده کنید که یکم سخت تر میشه البته دیگه نیاز به تغییر در هلیکوپتر نیست و فقط طرف کنترل یکم داستان داره .

اگر کنترل می خواید بسازید که هیج چون خیلی سخت بخواید به سرعت و دقت تاچ یه تبلت میان رده برسید چه برسه به مدل های بالا

* صرفا نظر شخصی می گم دقت / سرعت / خوش دستی و.... که ریموت های RC معمول داره یک کنترلر تاچ نداره (در حال حاظر) برای همین هنوز به صورت تجاری شرکت های بزرگ به صورت جدی وارد این بحث نشدن
      دوست عزیز ممنون از راهنماییتون
      ولی من میخوام از ژیروسکوپ استفاده کنم و با تکون دادن کنترل هلی کوپترو کنترل کنم تاچ بودنشم به خاطر یه سری تنظیماته که میخوام رو هلی کوپتر بذارم میتونید راهنمایی دقیق تر کنید؟

دیدگاه

با سلام
        تبلت ها ژایرو هم دارن
        The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is his last day on earth.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hessam2013
          با سلام
          تبلت ها ژایرو هم دارن
          با تشکر از جواب شما میدونم دارن واسه ساخت یه همچین کنرلی واسه هلی کوپترم چکار کنم؟ :eek:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmad680
            با تشکر از جواب شما میدونم دارن واسه ساخت یه همچین کنرلی واسه هلی کوپترم چکار کنم؟ :eek:
            اگه منظورتون برنامه نویسیش هست، اگه c++ کار می کنید پیشنهادم استفاده از Qt هست، اگه جاوا بلدین که دیگه باید برین سراغ اصل مطلب eclipse
            The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is his last day on earth.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hessam2013
              اگه منظورتون برنامه نویسیش هست، اگه c++ کار می کنید پیشنهادم استفاده از Qt هست، اگه جاوا بلدین که دیگه باید برین سراغ اصل مطلب eclipse
              من بسکام کار میکنم
              بعد میخواستم ببینم از چه سنسور و کلا قطعاتی استفاده کنم که بیشترین دقت رو داشته باشن؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X