ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17
    2007/03/15
    تبريز
    2,712
    154

پاسخ : اینورتر 250 وات با راندمان بالا

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین بنیامین پور
    متاسفانه نگاه شما و به جرات 99 درصد اعضای اینجا به محصولات صنعتی نظیر چاپر و اینورتر و غیره مثل نگاه کردن به چارپایه یا صندلی شده
    با این جملتون که نگاه خود شما به صندلی عین نگاه کردن به صندلی شده .
    یعنی منظورم اینه که نه تولید صندلی رو دست کم بگیرید نه چاپر رو .

فکر نکنید اگه یه چیزی ساختید از فردا می تونید تولیدش کنید
    یعنی منظور شما اینه که یک چیزی رو نسازیم و سپس از فرداش تولید کنیم ؟

ضمنا ما هیچ گونه توپولوژی چرت و پرت و بی ارزش نداریم .....
    چرا داریم وقتی یک توپولوژی جدید میاد قبلی ها در زمان حال چرت و بی ارزش میشن . بهتره یکم به تاریخ مراجعه کنید . ( راهنمایی : لامپ های پنتود )

ولی عمده ترین دلیلش اینه که شما تو بازار فرصت بسیار کمی برای ریسک کردن دارید و اگر حذف بشید باید تا فیهاخالدون رو عوض کنید و تغییر بدید که شاید بتونید مجددا سرپا بشید ....
    اگر اینطوری بود که شما باید الان با کمودور 64 به اینترنت وصل میشدین . عموما شرکت های چینی دزد و راهزن علوم غربی هستن. البته دارن رشد میکنن .

القصه دوست خوبم بنیامین پور جان من نمی دونم شما چند سالتونه یا چند وقته تو بازار فعالیت کردین . و نمی دونم این نگاه انتضاعی به تولید رو از کجا درتون ایجاد شده . تولید و صنعت واقعا خیلی گسترده و ساده و راحت است . خیلی پیچیده بهش نگاه نکن. خوب البته قواعد و قوانین خودشو داره . یعنی یک فوتبالیست تو زمین فوتبال ستاره است بیاد تو تشک کشتی که بچه کشتیگیر هم فیتیله پیچش میکنه .

اضافه شده در تاریخ :
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ghasede del

چون سه ماه زودتر از ما یک نفر همچین چیزی رو به تعداد وارد بازار کرده بود که 80 درصدش در عرض 2 ماه برگشت خورده بود .............
    فروشنده ای گفت قبول که جنس شما خوبه اما اطمینان بازار به جنس ایرانی سلب شده...............
    حالا نمی دونم این فعالیت تولیدی شما منجر به شکست شده یا نه ولی انگار نگاه شما به بازار را تحت تاثیر شدید قرار داده . اگر بازار اینطوری بود که شما الان با هواپیماهای شرکت برادران رایت سفر میکردید.
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است
    2013/06/07
    258
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط aliila
    با این جملتون که نگاه خود شما به صندلی عین نگاه کردن به صندلی شده .
    یعنی منظورم اینه که نه تولید صندلی رو دست کم بگیرید نه چاپر رو .
    اوکی کاملا موافقم

یعنی منظور شما اینه که یک چیزی رو نسازیم و سپس از فرداش تولید کنیم ؟
    دقیقا .....

چرا داریم وقتی یک توپولوژی جدید میاد قبلی ها در زمان حال چرت و بی ارزش میشن . بهتره یکم به تاریخ مراجعه کنید . ( راهنمایی : لامپ های پنتود )
    عارضم خدمتتون که لامپ پنتود ، توپولوژی نیست دوست خوبم .... تکنولوژی است و البته که بی ارزش نشده چون با استفاده از تکنولوژی بهینه سازی شده ی همین لامپ هست که الان اینورتر ها و بیریکر های HVDC و نیز کوره های القایی فرکانس بالا رو می سازند ..... حالا الان می گید IGBT جای اینو پر کرده .... خیر دوست عزیز هرچیزی به جای خودش کاربرد داره و وقتی به هزینه های تمام شده برای اجرای یک پروژه ی بزرگ نگاه کنید متوجه منظورم می شید ....

اگر اینطوری بود که شما باید الان با کمودور 64 به اینترنت وصل میشدین . عموما شرکت های چینی دزد و راهزن علوم غربی هستن. البته دارن رشد میکنن .
    القصه دوست خوبم بنیامین پور جان من نمی دونم شما چند سالتونه یا چند وقته تو بازار فعالیت کردین . و نمی دونم این نگاه انتضاعی به تولید رو از کجا درتون ایجاد شده . تولید و صنعت واقعا خیلی گسترده و ساده و راحت است . خیلی پیچیده بهش نگاه نکن. خوب البته قواعد و قوانین خودشو داره . یعنی یک فوتبالیست تو زمین فوتبال ستاره است بیاد تو تشک کشتی که بچه کشتیگیر هم فیتیله پیچش میکنه .

دقیقا منظور من جمله ی آخرتون بود .....
    مرسی

2009/12/28
    2,138
    77

ببخشید انتقاد کردیم .....استاد
    اصلاح شد.

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود
    2014/08/18
    بابلسر
    86
    26

پاسخ : پاسخ : اينورتر 250 وات با راندمان بالا

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghasede del

يه عده ديگه از دوستان که اتفاقآ اونها هم پيش زمينه لازم رو ندارن با اندک اطلاعاتي که دارن پاسخ ميدن ...........و اينها خسته کنندست :NO:
    بسيار شده تو پيغام خصوصي ازم سئوال شده عرض کردم در اين زمينه اطلاعات ندارم از فلاني بپرس...........
    برادر ارجمند كلامتون منظور دار بود
    خودتون داريد ميگيد هدف اينجا تبادل اطلاعات هست و اگه در اين زمينه اصلا اطلاعات نداشتم كلامي نگارش نمي كردم
    در انجمن ECA كلي موضوع هست،آيا بنده رفتم هر جا اظهار نظر كردم
    بله هيچ كس اينجا كامل نيست (ما هم يه نيم چه اطلاعاتي داشتيم گفتيم )
    بنده هم عرض كردم به اون دوستمون كه اول تو انجمن بگرده اگه مطلب مورد نظرش رو پيدا نكرد تاپيك مورد نظرش رو ايجاد كنه
    حتي اگه دوستي دنبال يه نمونه باشه من يا شما مدارش رو اينجا بزاريم اگه فرداي روزگار به مشكل خورد
    ميتونه رفع كنه قطعا نه، چون بيان كرديد سوال درستي پرسيده نميشه. شما تبادل اطلاعات كن به جنبه ديگش نگاه نكن

اضافه شده در تاریخ :
    آقاي حسين بنيامين پور عزيز
    شما زدي رفتي
    اگه من عرض نميكردم بسته به قطعات مورد استفاده داره كلام شما رو نديده قبول ميكردم
    بعدش اگه شما بيشتر با اينورتر هاي برادر چين كار ميكنيد تقصير بنده چيه؟؟؟
    و خوبه كه گفتم اكثر نگفتم همه اينورترها راندمان بالاي 85% دارن ديگه فكر كنم اون موقع شما ما رو بيسواد ميدونستي

اينجا رو قبول دارم كه تكنيك هست و در توپولوژي استفاده ميشه شما توضيحات ناقض بنده رو كامل كردي
    و چون قبلا مطالعه داشتم مفصل توضيح ندادم :redface: بايد مجدد مطالعه ميكردم
    خوبه خودت قبول داري مشتق شده فول بريج هست و چون ما عرض نكرديم دليل بر نبودش جاي ديگه نباشه
    اگه شما اكثر اوقات تو گوگل سرچ كني ZVZCS ببين بيشتر در كدوم توپولوژي هست و بيشتر در مورد كدوم دستگاهها استفاده ميشه
    وقتي شما اطلاعاتي داريد وارد بحث نميشيد؛ خودم رو عرض ميكنم چطوري اطلاعاتم رو بيشتر كنم و ضعف و اشتباه هم رو پوشش بدم
    يه استادي مي گفت: راندمان يا بازده هر وسيله يا انسان كلا مديريت زمان هست
    و مطلب آخر تمامي دوستان ميدونن اينورتر راندمان بالا، پيچيدس و داستان و مشكلات حاص خودش رو داره
    نه اينكه نشه ساخت
    من از تنگی چشم فیل دانستم

آنان که غنی ترند ... محتاج ترند
    2013/06/07
    258
    24

پاسخ : اينورتر 250 وات با راندمان بالا

نقل قول نوشته اصلی توسط aliebi1
    آقاي حسين بنيامين پور عزيز
    شما زدي رفتي
    اگه من عرض نميكردم بسته به قطعات مورد استفاده داره كلام شما رو نديده قبول ميكردم
    بعدش اگه شما بيشتر با اينورتر هاي برادر چين كار ميكنيد تقصير بنده چيه؟؟؟
    و خوبه كه گفتم اكثر نگفتم همه اينورترها راندمان بالاي 85% دارن ديگه فكر كنم اون موقع شما ما رو بيسواد ميدونستي

اينجا رو قبول دارم كه تكنيك هست و در توپولوژي استفاده ميشه شما توضيحات ناقض بنده رو كامل كردي
    و چون قبلا مطالعه داشتم مفصل توضيح ندادم :redface: بايد مجدد مطالعه ميكردم
    خوبه خودت قبول داري مشتق شده فول بريج هست و چون ما عرض نكرديم دليل بر نبودش جاي ديگه نباشه
    اگه شما اكثر اوقات تو گوگل سرچ كني ZVZCS ببين بيشتر در كدوم توپولوژي هست و بيشتر در مورد كدوم دستگاهها استفاده ميشه
    وقتي شما اطلاعاتي داريد وارد بحث نميشيد؛ خودم رو عرض ميكنم چطوري اطلاعاتم رو بيشتر كنم و ضعف و اشتباه هم رو پوشش بدم
    يه استادي مي گفت: راندمان يا بازده هر وسيله يا انسان كلا مديريت زمان هست
    و مطلب آخر تمامي دوستان ميدونن اينورتر راندمان بالا، پيچيدس و داستان و مشكلات حاص خودش رو داره
    نه اينكه نشه ساخت
    نه دوست عزیز ....
    منظورم خیلی واضح بود و کسایی رو مورد خطاب قرار می ده که از گرد راه نرسیده میان تاپیک می زنند که مثلا " دوستان در مورد ساخت یک مریخ پیما راهنمایی بفرمایید لطفا 1 ماه هم بیشتر وقت ندارم " ....... نمی دونم شما چرا بهتون بر خورده و می گید " زدی رفتی" .... به هر جهت منظور فقط با صاحبان این مدل تاپیک ها بود و بس ....
    شاید اصلا لزومی نداشت که بنده اصلا بیامو بحث این تاپیکو بکشونم به یه جای دیگه هر چند که بحث اصلیش هم مطمئن باشید تا 10 سال دیگه هم به هیچ نتیجه ای نمی رسه ..... ولی بعضی موقع ها واقعا دیگه اعصاب آدمو به هم می ریزند ....
    اینورترهایی که ما باهاشون سرو کار داریم دوست خوبم چینی نیستند !!!
    2009/12/28
    2,138
    77

برادر ارجمند كلامتون منظور دار بود
    خودتون داريد ميگيد هدف اينجا تبادل اطلاعات هست و اگه در اين زمينه اصلا اطلاعات نداشتم كلامي نگارش نمي كردم
    در انجمن ECA كلي موضوع هست،آيا بنده رفتم هر جا اظهار نظر كردم
    بله هيچ كس اينجا كامل نيست (ما هم يه نيم چه اطلاعاتي داشتيم گفتيم )
    بنده هم عرض كردم به اون دوستمون كه اول تو انجمن بگرده اگه مطلب مورد نظرش رو پيدا نكرد تاپيك مورد نظرش رو ايجاد كنه
    حتي اگه دوستي دنبال يه نمونه باشه من يا شما مدارش رو اينجا بزاريم اگه فرداي روزگار به مشكل خورد
    ميتونه رفع كنه قطعا نه، چون بيان كرديد سوال درستي پرسيده نميشه. شما تبادل اطلاعات كن به جنبه ديگش نگاه نكن
    بله استاد حق با شماست ببخشید انتقاد کردیم ......امیدوارم ناراحت نشده باشید همه پست ها ویرایش شد

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود
    2010/01/19
    [img]http://s5.picofile.com/file/8106019826/sina.gif[/img]
    3,107
    732

پاسخ : اينورتر 250 وات با راندمان بالا

نه دوست عزیز ....
    منظورم خیلی واضح بود و کسایی رو مورد خطاب قرار می ده که از گرد راه نرسیده میان تاپیک می زنند که مثلا " دوستان در مورد ساخت یک مریخ پیما راهنمایی بفرمایید لطفا 1 ماه هم بیشتر وقت ندارم " ....... نمی دونم شما چرا بهتون بر خورده و می گید " زدی رفتی" .... به هر جهت منظور فقط با صاحبان این مدل تاپیک ها بود و بس ....
    :mrgreen: :biggrin:
    این دوستان تو دانشگاه به جای درس خوندن , بازی گوشی میکنن
    بعد پایان ترم میرسه تازه یاد پروژه هاشون میفتن
    ......................................
    دقیقا شما درست میفرمایید یک سری پروژه هایی هم دست میزارن که باید بدید ناسا براشون طراحی کنه اون هم در 10 روز کاری
    آموزش ساخت دستگاه برف ساز خانگی :

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

مقاله آموزشی 11 پروژه با AVR و بسکام:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

_*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17