اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست کمک جهت پیداکردن شماره ترانزیستور امپلی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست کمک جهت پیداکردن شماره ترانزیستور امپلی

باسلام خدمت دوستان راستش یه امپلی ترانزیستوری هست کار نمیکنه مخواستم ببینم دوستان کسی میتونه شماره این ترانزیستورا رو پیدا کنه اخه شمارهاشون رو پاک کردن

تغذیه نوشته 24تا48ولت وسازنده ادعا کرده 250وات قدرت داره که من خیلی بعید میدونم ممنون از همه

پاسخ : درخواست کمک جهت پیداکردن شماره ترانزیستور امپلی

سلام دوست عزیز tip 142و147یاtip35و36هست من مطمئنم یکی از این دوکوپل هست

دیدگاه

سلام
      بله منم خاطرم هست اونایی که به هیت سینک وصل هستند tip142 و tip147 هست .ولی نمی دونم کدومشون .

دیدگاه

ممنون از راهنمایی شمادوستان عزیز دوتا ترانزیستور درایور به نظر خودم باید bd139و140باشه نظرشما چیه ؟درضمن ترانزیستور قدرت سمت راست شبیه به ترانزیستورای موسفت است به نظرتون میتونه یکیشون موسفت باشه ودیگری نباشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ad1359
          ممنون از راهنمایی شمادوستان عزیز دوتا ترانزیستور درایور به نظر خودم باید bd139و140باشه نظرشما چیه ؟درضمن ترانزیستور قدرت سمت راست شبیه به ترانزیستورای موسفت است به نظرتون میتونه یکیشون موسفت باشه ودیگری نباشه
          درود

نه چون TIP3055 هم یک پکیج شبیه ماسفت داره.
          خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت

دیدگاه

دوست عزیز اون ترانزیستوری که یه پایش به مثبت وصله tip 142 و اونی که یه پایش به منفی وصله tip147 هست،روی بسته بندیش نوشته ماسفت ولی اینا دارلینگتون هستن،من زیاد داشتم از این برد رو بعضیاش شماره قطعات کامل پاک نشده بود دقیقا همین ترانزیستورا رو استفاده کرده بود،به قول دوستمون میشه از tip 35 و tip 36 هم استفاده کرد،دارلینگتونا خیلی حساس هستن و راحت هم میسوزن،اگه tip3055 و tip2955 هم بخوای میشه استفاده کرد که حساسیتش کمتره ولی شاید مثل دارلینگتونا جواب ندن ...
            رازي در کار نبود

دیدگاه

ممنون از راهنمایی همه دوستان نظرتون در مورد درایورهاچیه ؟شمارشون چنده ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X