اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست معرفی کتاب ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست معرفی کتاب ؟

سلام دوستان

کتاب خوب برای سری lpc1768 معرفی میفرمایید ؟
    فهرست کتاب سید سجادی رو دیدم . فکر کنم جامع گفته باشه .
    نظرتون چیه ؟

کتاب خوش باطن رو هم دیدم . فقط 100 صفحش مربوط به سخت افزاره ! کم نیست ؟
    إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
    کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

پاسخ : درخواست معرفی کتاب ؟

سلام.
    من هر دوی این کتاب ها رو قبلا خریدم.
    کتاب آقای سهند سیدسجادی دقیقا ترجمه دیتاشیت هستش و هیچ چیز دیگه ای نداره و اصلا کاربردی نیست.
    کتاب آقای محمد خوش باطن خیلی کم به مطالب پرداخته و نسبت به کتاب آقای سجادی کاربردی تر هستش.
    اگه نظر من رو میخواین که این کتاب ها مناسب نیستند و من از خریدشون پشیمونم. برای یادگیری اصلا دنبال کتاب نگردین که بین این همه کتاب گم میشین. اینترنت بهترین منبع هستش. بعدشم شما همه مطالب رو نمیتونید توی یک کتاب خاص پیدا کنید. هر کی بیشتر توی اینترنت جستجو کنه بیشتر یاد میگیره.

دیدگاه

ممنون از پاسختون
      من در مورد avr خیلی فایل از اینترنت گرفتم. ولی مبحث پروتکل های ارتباطی رو خوب نمیفهمیدم.
      حتی کتاب جابر الوندی رو هم خریدم ولی باز هم این مباحث رو خوب نگفته بود .
      تا اینکه یکی از دوستان کتاب جناب سپاسیار رو معرفی کرد .
      اینقدر این کتاب بیان زیبایی داشت که من از اول شروع کردم به خوندن و انصافا کتاب عالی بود .
      ابتدا تئوری بیان شده بعد سخت افزار بررسی شده و در انتها طریقه ارتباط با سخت افزار توسط کدویژن توضیح داده شده .
      چنین کتابی میخوام .
      لطفا اگه میشناسید معرفی کنید .

إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
      کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

دیدگاه

کتاب آقای سهند سیدسجادی دقیقا ترجمه دیتاشیت هستش و هیچ چیز دیگه ای نداره و اصلا کاربردی نیست.
        تو کتاب آقای سجادی آخر هر فصل چندین صفحه مثال هست . اون مثالها کمکی به یادگیری نمیکنه ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X