اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در تنظیمات button در #C (فوری)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در تنظیمات button در #C (فوری)

با سلام خدمت دوستان
    من یک مشکل کوچک در #C دارم زمانی که button را فشار می دم کلمه مورد نظر در textbox نشان می دهد و زمانی که بار دیگر (دوباره) این کار را انجام می دهم کلمه نمایش داده شده در textbox خذف می شود .
    در این حالت مشکلی در کد نویسی و تنظیمات دیگر ندارم
    ولی مشکل بنده در پروژه استاد گفته زمانی که button را فشار می دهیم (کلیک چپ ماوس در حالت فشرده شده) نمایش در text box و زمانی که بر می داریم(رها کردن کلید چپ ماوس) نمایش کلمه در textbox حذف شود.
    لطفا راهنمایی کنین چطور این کار را انجام دهم خواهش می کنم کسی سوال منو متوجه شد جوابش رو فوری بگه!!! :angry: :angry: :angry:
    با تشکر

پاسخ : مشکل در تنظیمات button در #C (فوری)

اگه سوال رو درست فهمیده باشم شما باید برای Eventهای مختلف دکمتون کد بنویسید
    مثل :
    press
    release
    hover
    drag و ...
    در حالت press شما دکمه رو فشار دادی در حالت release دکمه رو ول کردی
    من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

همان طور که دوستمون گفت شما باید برای 2 رویداد متفاوت MouseDown و MouseUp کد بنویسی به صورت زیر :

کد:
      private void button1_MouseDown(object sender, MouseEventArgs e)
          {
            textBox1.Text = "hello";
          }

private void button1_MouseUp(object sender, MouseEventArgs e)
          {
            textBox1.Text = "";
          }

دیدگاه

پاسخ : مشکل در تنظیمات button در #C

با تشکر از جوابتون ولی هر کاری که می کنم و کد را در فرم وارد می کنم جواب نمی ده اگه ممکنه کد کاملشو قرار می دین

دیدگاه

در صورتی که فقط از اینجا کپی کردی دلیلش اینه که رویدادهای button1_MouseDown و button1_MouseUp ایجاد نشدن.
          از لیست های بالای ادیتور از لیست سمت راست دنبال رویدادهای MouseDown و MouseUp برای Button مورد نظرت بگرد و از اونجا انتخاب کن تا رویدادش درست بشه.
          لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
          لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
          با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
          اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
          يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

پاسخ : مشکل در تنظیمات button در #C

نوشته اصلی توسط javad jtag
            با تشکر از جوابتون ولی هر کاری که می کنم و کد را در فرم وارد می کنم جواب نمی ده اگه ممکنه کد کاملشو قرار می دین
            خواهش میکنم.
            جواب نمیده یعنی چی ؟ یعنی خطا میده یا اتفاقی نمیوفته وقتی دکمه رو کلیک میکنید ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X