ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23
    2007/03/15
    تبريز
    2,712
    154

پاسخ : ترانس جوشکاری سویچینگ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SSTK
    به زودی عکسهای دل ورودشو براتون قرار میدم از دوستانی هم که وقت کافی دارند ودوست دارند در ساخت ومهندسی معکوس شرکت کنند پیام بدند تا با هم یک نمونه مشابه سازی کنیم
    خیلی عالی میشه . من تو این مدت نزدیک 2000 صفحه پی دی اف خوندم . دیگه انواع توپولوژِی ها رو مطالعه کردم . دیروز هم بارم از شرکت پایا رسید .
    .350 هزار تومن فقط ماسفت و دیود و آی جیبیتی و آیسی سوئیچینگی خریدم . 150 هزار تومن هم هسته فریت از هر سازی فکر کنید خریدم . فکر کنم دیگه وقتشه عملی شروع کنم . فقط حیف اوسیلی ندارم و باید کورمال راه برم . به امید خدا اگه مشکلی پیش نیاد این چند روز اینده از 24 ساعت شبانه روز 20 ساعتشو پای ساخت اینورتر میزارم .

این نمونه دست شما میتونه خیلی گره گشا باشه . میتونیم بصورت ماجولار جلو بریم .

القصه هر جور بگی پایه ام برا ساخت

تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است
    2015/01/14
    کرمان
    318
    11

سلام
    ببخشید اقای shahpoori اندازه هسته فریت دستگاه جوشی که عکسش را گذاشتید چقدر هستش؟

فرکانس کاری مدار را هم میدانید چقدر هستش؟
    [size=12pt]DD[/size] Audio & [size=12pt]SP[/size] Audio
    2010/11/26
    ایران - مشهد
    517
    100

منم دارم درست میکنم
    با تمام مبدل های سوئیچینگ قصد دارم دارکنم و الانم به جاهای خوبی رسیدم
    فقط مونده تمام پل
    مدت هاست نیستم
    2013/07/24
    اهل خوانسارم من ( اورشلیم ایران)
    252
    42

نقل قول نوشته اصلی توسط aliila
    خیلی عالی میشه . من تو این مدت نزدیک 2000 صفحه پی دی اف خوندم . دیگه انواع توپولوژِی ها رو مطالعه کردم . دیروز هم بارم از شرکت پایا رسید .
    .350 هزار تومن فقط ماسفت و دیود و آی جیبیتی و آیسی سوئیچینگی خریدم . 150 هزار تومن هم هسته فریت از هر سازی فکر کنید خریدم . فکر کنم دیگه وقتشه عملی شروع کنم . فقط حیف اوسیلی ندارم و باید کورمال راه برم . به امید خدا اگه مشکلی پیش نیاد این چند روز اینده از 24 ساعت شبانه روز 20 ساعتشو پای ساخت اینورتر میزارم .

این نمونه دست شما میتونه خیلی گره گشا باشه . میتونیم بصورت ماجولار جلو بریم .

القصه هر جور بگی پایه ام برا ساخت
    من حاظرم کار رو شروع کنم ونقشه ها رو روی کاغذ ترسیم کنم ولی هر کس میتونه مدار رو به صورت رسم کامپیوتری و پی سی بی رو طراحی کنه زود پیام بده (وقت کافی ندارم )
    تا کار رو در یک تایپیک جدا ومستقل ادامه بدیم
    یکی یدونه هستم------------ واسه نمونه هستم
    2010/11/26
    ایران - مشهد
    517
    100

کپی برداری اصلا کار خوبی نیست
    خوبه که از یک مدار نمونه بگیریم اما جالب نیست کپی کنیم
    مدت هاست نیستم
    2007/03/15
    تبريز
    2,712
    154

من حاظرم کار رو شروع کنم ونقشه ها رو روی کاغذ ترسیم کنم ولی هر کس میتونه مدار رو به صورت رسم کامپیوتری و پی سی بی رو طراحی کنه زود پیام بده (وقت کافی ندارم )
    تا کار رو در یک تایپیک جدا ومستقل ادامه بدیم
    اگر بردش دولایه باشه مهندسی معکوس قسمت کنترلر خیلی سخت میشه و کلا ارزش نداره روش وقت بزاریم . آی سی سوئیچینگ هر چی باشه خیلی راحت میتونیم مدارشو رو از اینترنت پیدا کنیم .
    پیشنهاد من اینه که از طبقه قدرت بیام به اول . یعنی اول طبقه قدرت رو بسازیم با یک مدار فول بریج که تو اینترنت زیاده . اگه جواب نداد اونوقت رو مهندسی معکوس طبقه کنترل وقت بزار .

2014/06/16
    1,156
    159

دوستان اصلا سوالات من گم شد!
    سلف تیروئیدی سایز 5*3*1.5 سانتیمتر
    20 دور سیم نازک و دوتا 4 دور سیم کلفت.همه ظاهرا هم جهتن
    اینم چنتا عکس ازش:
    http://s1.img7.ir/SxvR5.jpg
    http://s1.img7.ir/43JBy.jpg0
    http://s1.img7.ir/mxx21.jpg
    در ضمن میکرومتر ندارم که ببینم سایز سیما چنده ولی سیم نازک حداقل قطر 2 میلی متر و سیم کلفت مثلا 20لا سیم 0.40 البته پیدا نیست دقیقا چندلا است حدسی میگم.
    الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
    2013/07/24
    252
    42

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasalifix
    کپی برداری اصلا کار خوبی نیست
    خوبه که از یک مدار نمونه بگیریم اما جالب نیست کپی کنیم
    دوست عزیز البته که کپی برداری کار خوبی نیست ولی ما با یک خلاء علمی کاربردی طرف هستیم هدف شخصی من از مهندسی معکوس آشنایی عمقی با این غول کوچولو وبهبود کارایی اون هستش مسلما کسی که تشنه علم وفن هستش هیچ وقت با کپی کردن ارضا نمیشه بلکه همیشه به دنبال کمال هستش البته یاد آور میشم بیشتر دستگاهایی که من دیدم مدارشون علارقم نام سازنده شبیه هم بودند وطی تحقیقاتی که کردم این دوستان حتی به شرکتهای چینی سفارش میدهند چه تعداد قطعاتی وبا چه کیفیتی برای آقایون سفارش دهنده داخلی اسمبل شود پس چیز خاصی نیست وهدف رسیدن به باور خواستن توانستن هستش
    2013/07/24
    252
    42

[quote author=aliila link=topic=106086.msg686525#msg686525 date=1424952413]
    اگر بردش دولایه باشه مهندسی معکوس قسمت کنترلر خیلی سخت میشه و کلا ارزش نداره روش وقت بزاریم . آی سی سوئیچینگ هر چی باشه خیلی راحت میتونیم مدارشو رو از اینترنت پیدا کنیم .
    پیشنهاد من اینه که از طبقه قدرت بیام به اول . یعنی اول طبقه قدرت رو بسازیم با یک مدار فول بریج که تو اینترنت زیاده . اگه جواب نداد اونوقت رو مهندسی معکوس طبقه کنترل وقت بزار .
    [/quot
    از شانس ما بردش دولایه هستش ولی مهم نیست چرا که من بار اولم نیست که مهندسی معکوس میکنم اصلا لذت مهندسی معکوس به این هستش که یک مدار رو ترسیم کنی وبعد رو کاغذ لذت تحلیلشو ببری ( یکم به این کار اعتیاد پیدا کردم ....... در حد آمفتامین که به مغزم برسه ) شما اگه ساکن تهران هستی رو هسته تروییدش وترانس پالس درایورش کار کن ببین آمادش تو بازار گیر میاد هر مشخصاتی که خواستی بگو تا بهت بدم ( مثلا اندازه هسته و تعداد دور و مقدار اهمی سیم پیچها و.............)
    2007/03/15
    تبريز
    2,712
    154

از شانس ما بردش دولایه هستش ولی مهم نیست چرا که من بار اولم نیست که مهندسی معکوس میکنم اصلا لذت مهندسی معکوس به این هستش که یک مدار رو ترسیم کنی وبعد رو کاغذ لذت تحلیلشو ببری ( یکم به این کار اعتیاد پیدا کردم ....... در حد آمفتامین که به مغزم برسه ) شما اگه ساکن تهران هستی رو هسته تروییدش وترانس پالس درایورش کار کن ببین آمادش تو بازار گیر میاد هر مشخصاتی که خواستی بگو تا بهت بدم ( مثلا اندازه هسته و تعداد دور و مقدار اهمی سیم پیچها و.............)
    من ساکن تهران نیستم و هسته فریت خریدم هم سایز50 و هم سابز 62 و محض احتیاط سایز 150 هم خریدم . سیم پیچیشهم کردم . 20 دور اولیه و دوتا چهار دور ثانویه .دیگه اگر بتونی شماتیکشو که فول بریج و فاز شیفت است ( PSFB ) در بیاری هم عالی میشه .حالا تا شما شماتیکشو در بیاری یک مدار آماده 100 آمپر خوبهم هست که توپولوژیش دو کلید سافت سوئیچ است .من هم رو اون کار میکنم .

http://danyk.cz/svar_en.html
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23