اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ضعیف شدن نور ال سی دی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ضعیف شدن نور ال سی دی

سلام من وقتی یه رله رو وصل میکنم نور ال سی دی به شدت ضعیف میشه چیکار کنم این مشکل نباشه در ضمن برای تغذیه مدار از شارژر موبایل استفاده کردم که دادمش به رگولاتور 7805 و بعد مدار
    انصاف نباشد که من خسته رنجور پروانه او باشم و او شمع جماعت

پاسخ : ضعیف شدن نور ال سی دی

نوشته اصلی توسط رضا کاظمی
    سلام من وقتی یه رله رو وصل میکنم نور ال سی دی به شدت ضعیف میشه چیکار کنم این مشکل نباشه در ضمن برای تغذیه مدار از شارژر موبایل استفاده کردم که دادمش به رگولاتور 7805 و بعد مدار
    حب دوست عزیز این طبیعیه چون شارژر موبایل جریال خیلی کمی میده. البته مشکل شما همونجاست که رگلاتور بستی به خروجیش. چون ورودی و خروجی 7805 باید حدود 1.5 تا 2 ولت اختلاف داشته باشن در نتیجه اگه تو ورودی حدود 5 ولت بهش بدی تو خروجی ولتاژ میره روی یکم بالاتر از 3 ولت.
    شما رگلاتور رو وردار مشکلت حل میشه(البته اگه شارژرت 5 ولته).

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا کاظمی
      با سلام دوست عزیز شارژر موبایل به هیچ عنوان نمیتونه جریان لازم رو تامین کنه از یه منبع قوی تری استفاده کن حداقل باید1 امپر جریان واقعی داشته باشی واسه مدارت
      موفق باشی

دیدگاه

رو شارژر من نوشته 700 میلی آمپر ولی موتور کوچیک رو هم نمیتونه راه بندازه .
        در حالی که 7805 بدون داغ شدن به راحتی اونو میچرخونه . نمیدونم به خاطر خاصیت سلفی بار اینجوری میشه یا مقدار واقعی جریان رو روش ننوشته !
        در کل شارژر موبایل منبع مناسبی نیست .
        إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
        کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

دیدگاه

به نظر من مشکل اصلی اینجا جریان شارژر نیست.مشکل همونه که دامنه ولتاژ ورودی 7805 کمه.
          آیا جهالت نیست که آدمی ساعات شیرین امروز را فدای روزهای آینده کند؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pooyan-shafiei
            به نظر من مشکل اصلی اینجا جریان شارژر نیست.مشکل همونه که دامنه ولتاژ ورودی 7805 کمه.
            بله کمه ورودی آی سی رگولاتور باید 1.5 تا 2 ولت بیشتر از خروجیش باشه
            إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
            کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X