اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روشن کردن میز نور با باتری قلمی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

روشن کردن میز نور با باتری قلمی

سلام بر اساتیذ
    ببخشید شاید سوال من سطح پایین به نظر بیاد ! یا در جای مناسبی پرسیده نشده!
    من رشته ام معماری هست و قصد دارم برای کارهای نقشه کشی خودم یک میز نور کوچک درست کنم در سطح آن بیشتر از یک کاغذ A3 نیست . خواستم بدونم از چه نوع لامپ و باتری استفاده کنم که بدون نیاز به تعویض باتری تا چند ساعت بتونم روشنایی رو تامین کنم ! :eek:

پاسخ : روشن کردن میز نور با باتری قلمی

سلام شما لازم نیست از باتری استفاده کنی که نگران باشی یه روز تموم میشه، شما باید از ال ای دی های نواری رنگ سفید یخی یا آفتابی (بستگی به استفاده خودت داره) که نمونه های مختلفی تو بازار هست از نور کم تا نور زیاد استفاده کنی
    این نوع ال ای دی ها 12ولته و با یه آداپتور 12ولت که جریانش بسته به اینکه چند متر ال ای دی استفاده میشه ار 1تا30 آمپر توبازاره، میشه راه اندازی کرد

دیدگاه

با تشکر ار جواب شما
      من قصد دارم این میز رو با خودم حمل کنم و ممکنه همه جا دسترسی به برق نباشه
      اگر میشه بگید چطور میشه با باتری بتونم چندین ساعت روشنایی رو تامین کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط HA3AN_KHAFAN
        با تشکر ار جواب شما
        من قصد دارم این میز رو با خودم حمل کنم و ممکنه همه جا دسترسی به برق نباشه
        اگر میشه بگید چطور میشه با باتری بتونم چندین ساعت روشنایی رو تامین کنم
        سلام اگر باید اونو حمل کنید تا اونجایی که من میدونم باید از باتری خشک یا لیتیوم یون استفاده کنید اگه وزنش براتون مهمه باید از باتری های لیتیوم یون استفاده کنید که وزن کمی دارن و انرژی زیاده ذخیره میکنن ولی خوب هزینه زیادی هم داره اما اگه وزنش (یه باتری خشک 12 ولت 4 امپر بیشتر از 2 کیلو میشه فکر کنم)و همین طور ابعاد باتری براتون مهم نیست میتونید از باتری خشک استفاده کنید که خیلی ارزون تره.ال ای دی هم که تنوع زیاده میشه از همین متری ها استفاده کرد یا از ال ای دی پاور استفاده کنید
        موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X