اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد نرم افزار DIALux

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد نرم افزار DIALux

سلام دوستان عزیز دوتا سوال داشتم از دوستانی که با نرم افزار DIALux آشناییی دارن...
    عرضم به خدمتتون که سوال اول اینه که در این نرم افزار چجوری میشه فقط یک قسمت از دیوار رو حذف کرد ؟ چون وقتی میخوام نقشه CAD رو پیاده سازی کنم بعضی جاها نیازه که یک قسمتی از دیوار حذف بشه....
    سوال دومم اینه که چجور میتونم تو این نرم افزار از تمام اتاق هایی که ساختم یک نمای واحد سه بعدی داشته باشم؟؟ ((میخوام خونه کامل نشون داده بشه ، نه تک اتاق))

ممنون میشم از دوستانی که اطلاع دارن جواب سوالمو بدن

پاسخ : سوال در مورد نرم افزار DIALux

سلام
    بنده هم علاقه بسیار شدیدی به این نرم افزار دارم...
    و از اونجایی که این نرم افزار ،تخصصی ترین نرم افزار در زمینه طراحی و مهندسی نور هست...تصمیمی گرفتم که :

اگر عزیزی اطلاعات کافی از این نرم افزار دارد.... یک تایپیک با نام ""آموزش و رفع اشکال در نرم افزار DIALUX"" در این انجمن ایجاد کند...
    بنده هم تایپیک رو مهم میکنم تا همیشه در اولویت و صفحه اول این انجمن قرار داشته باشه و انشالله تایپیک پربار و کاملی برای این نرم افزار شود.
    خود بنده هم میتونم الان این تایپیک رو ایجاد کنم ولی میخوام امتیاز و نام ایجاد کننده تایپیک با همون فرد آموزش دهنده باشه :nerd:
    بهتر هم هست که پس از ایجاد تایپیک ،لینک یا آدرس اون رو برای من پیغام خصوصی کنید.
    موفق و پیروز باشید.
    با تشکر
    هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X