اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شروع کار با هدر برد 1768

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شروع کار با هدر برد 1768

سلام
    من میخوام این هدر برد 1768 رو بخرم .
    سوالم راجع به تغذیه هدر برده . بقیه سوالاتم رو هم تو همین تاپیک میپرسم .
    به امید راهنمایی شما دوستان عزیز .

-----------------------------------------------------------------------------------------------
    من میخوام با این هدر و بردبرد مدار ببندم .
    تغذیه 1768 > 3.3 ولته . که وقتی هیچ مدارجانبی بهش وصل نیست ( مثلا برای دیباگ ) از جیلینک تامین میشه .
    اگه جیلینک قطع بشه باید تغذیه 3.3 برای هدر برد تامین بشه .

سوال : اگه جیلینک وتغذیه 3.3 خارجی هر دو به هدر برد وصل بشن مشکلی پیش نمیاد ؟
    سوال مشابه رو در مورد پروگرامر usb و تغذیه 5 ولتی avr دارم .

إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
    کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

پاسخ : شروع کار با هدر برد 1768

نوشته اصلی توسط سید محمدِ علوی
    سلام
    من میخوام این هدر برد 1768 رو بخرم .
    سوالم راجع به تغذیه هدر برده . بقیه سوالاتم رو هم تو همین تاپیک میپرسم .
    به امید راهنمایی شما دوستان عزیز .

-----------------------------------------------------------------------------------------------
    من میخوام با این هدر و بردبرد مدار ببندم .
    تغذیه 1768 > 3.3 ولته . که وقتی هیچ مدارجانبی بهش وصل نیست ( مثلا برای دیباگ ) از جیلینک تامین میشه .

سوال : اگه جیلینک وتغذیه 3.3 خارجی هر دو به هدر برد وصل بشن مشکلی پیش نمیاد ؟
    سوال مشابه رو در مورد پروگرامر usb و تغذیه 5 ولتی avr دارم .
    به جای اون STM32F4-Discovery بخر قیمتش فقط 90 هزار تومنه . در مقام مقایسه تریلی 18 چرخ میمونه باکامیون 10 چرخ .تازه 2 برار ارزونتر . از خانواده cortex m4 .پروگرمر usb st-link سر خود داره که قیمتش به تنهایی 60 هزار تومنه .آمپلی فایر کلاس d و میکروفن داره . فرکانسش 168 مگ . واحد محاسبات اعشاری داره . adc عالی 7.5 مگ داره که به تنهایی قیمتش 15 هزار تومنه .bootloader usb (بوت لودر یو اس بی) هم داره. بوت لودر can و بوت لودر com port هم داره .
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliila
      به جای اون STM32F4-Discovery بخر . در مقام مقایسه تریلی 18 چرخ میمونه باکامیون 10 چرخ .تازه 2 برار ارزونتر . از خانواده cortex m4 .پروگرمر usb سر خود داره .آمپلی فایر کلاس d و میکروفن داره . فرکانسش 168 مگ . واحد محاسبات اعشاری داره . adc عالی 7.5 مگ داره
      ولی هیچ آموزشی ازش موجود نیست . ان شاء الله بعدش میرم سراغ ST
      فعلا یه کم راه بیافتم .
      این 1768 فعلا رایج تره .
      --------------------------------
      سوالم در مورد تغذیه رو جواب ندادید :cry:
      إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
      کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

دیدگاه

فکر کنم برعکس نوشتی .تغذیه جیلینک از هیدر برد صورت میگیره .

دیدگاه

لینک زیر
          http://eshop.eca.ir/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1%D 9%87%D8%A7/506-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1-%D9%88-%D8%AF%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DA%AF%D8%B1-jlink-v80.html

نوشته :
          • بدون نیاز به تغذیه (تامین تغذیه از طریق پورت USB)

دیدگاه

لینک زیر
            http://eshop.eca.ir/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1%D 9%87%D8%A7/506-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1-%D9%88-%D8%AF%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DA%AF%D8%B1-jlink-v80.html

نوشته :
            • بدون نیاز به تغذیه (تامین تغذیه از طریق پورت USB)
            آره حق با شماست . البته پین شماره 1 و2 پورت جبیلیتک به 3.3 ولت و پین های 4و6و8و..20 به زمین وصله .برا همین من گفتم

در هر حال اگر هم جیلینک به usb وصل باشه و هم برد به usb وصل باشه فکر نمی کنم مشکل خاصی پیش بیاد

دیدگاه

داداش جیلینکت خودش با کابل usb وصل میشه به سیستمت از همون مسیرم تغذیشو میگیره
              وقتی زندگی به سمت دشوار شدن تغییر مسیر میدهد
              شما به سمت قوی تر شدن تغییر مسیر دهید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X