اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در باره فروشگاه !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در باره فروشگاه !

سلام
    میتونم اینترنتی خرید کنم بعد برم دفتر تهران بسته خریداری شده رو تحویل بگیرم ؟ این امکان رو بین گزینه های بخش فروش ندیدم :cry:

سوال دوم : آیا مثل دیجی کالا یا کویر میتونم اینترنتی پیگیری کنم که سفارشم آماده است یا نه ؟
    إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
    کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

پاسخ : سوال در باره فروشگاه !

سلام
    خیر برای خرید از دفتر تهران باید با خودشون هماهنگ بشید.
    در مورد پیگیری مراحل خرید هم بله کاملا قابل پیگیری هست.

دیدگاه

سیستم خودش وضعیت بسته را ایمیل میکنه.
      اینم یه جور پیگیری هست.
      1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
      من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
      !Electronic On! Programming On
      هوشمندانه سوال بپرسیم!
      http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

knowledge is not power , the implimentation of knowledge is power !
        ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من میخواستم از سایت دونه دونه طی هفته سفارش بدم و آخر هفته پولشو پرداخت کنم . برم از دفتر تهران تحویل بگیرم .
        ظاهرا اینجوری نیست !
        اگه میشد خیلی عالی بود .
        الان باید رو یه برگه بنویسیم بریم پاساژ عباسیان کلی علاف بشیم 4 تا قطعه بهمون بدن!
        إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.
        کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند میداند و شما نمی‏دانید. (نور19)

دیدگاه

آخه همه اجناسی که تو سایت هست فکر نکنم تو دفتر تهران باشه.
          در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
          2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
          3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط siyavash2k
            آخه همه اجناسی که تو سایت هست فکر نکنم تو دفتر تهران باشه.
            با سلام
            بله. ظاهرا فعلا فقط یه چیزایی مثل هدر بوردها و پروگرامرها و بردهای آموزشی هست. بنظر من بد نیست تو گزینه های فروش "تحویل در دفتر تهران" هم اضافه بشه.
            کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

اره اینجوری شاید سریعتر بشه خرید کرد.
              در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
              2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
              3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X