اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یکی کردن نول ورودی با زمین خروجی منبع تغذیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یکی کردن نول ورودی با زمین خروجی منبع تغذیه

سلام ...
    من میخوام جریان ورودی و خروجی یک منبع تغذیه را اندازه گیری کنم ، برای این که این کار همزمان باشه باید زمین مدار اندازه گیر (که یه ARM هست) را با نول ورودی و زمین خروجی یکی کرد . می خواستم ببینم یکی کردن نول ورودی و زمین خروجی مشکل ساز نمیشه ؟ اصلا این کار اصولی هست ؟

پاسخ : یکی کردن نول ورودی با زمین خروجی منبع تغذیه

نوشته اصلی توسط aminrj
    سلام ...
    من میخوام جریان ورودی و خروجی یک منبع تغذیه را اندازه گیری کنم ، برای این که این کار همزمان باشه باید زمین مدار اندازه گیر (که یه ARM هست) را با نول ورودی و زمین خروجی یکی کرد . می خواستم ببینم یکی کردن نول ورودی و زمین خروجی مشکل ساز نمیشه ؟ اصلا این کار اصولی هست ؟

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

منبع تغذیه چیه نوعشش؟؟؟؟

اگه ترانس باشه که خروجیش دی سی نشده باشه میشه ولی تو منبع تغذیه سوییچینگ شما نمیتونی نول رو به منفی وصل کنی !!
    فرض کن جریان از مثبت 12 بیاد بره تو نول :surprised: :surprised: نمیشه که !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeedxs

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

منبع تغذیه چیه نوعشش؟؟؟؟

اگه ترانس باشه که خروجیش دی سی نشده باشه میشه ولی تو منبع تغذیه سوییچینگ شما نمیتونی نول رو به منفی وصل کنی !!
      فرض کن جریان از مثبت 12 بیاد بره تو نول :surprised: :surprised: نمیشه که !
      منبع از نوع سوئیچینگ هست ... پس برای این که این اندازه گیری را انجام بدم باید چیکار کنم ؟ البته ناگفته نماند تغذیه خود مدار ARM(اندازه گیر) dc هست و برای اندازه گیری فقط از ورودی که ac هست باید گراند با نول یکی بشه که مشکلی هم نیست . یعنی تغذیه 12 ولت آداپتور را زمینش را با نول ورودی یکی کردم م اندازه گیری ها هم خوبه ... ولی خود منبع سوئیچینگ را نمیدونم ؟ شما میگید نمیشه ؟

دیدگاه

منکه چنین چیزی تاحالا ندیدم نشنیدم دو تا کلمپ ای سی و دی سی بخر همزمان اندازه بگیر جریانو

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X