اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور مغناطیس (Hall Effect Sensor)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

با سلام

من یک سنسور مغناطیسی با خروجی خطی لازم دارم.

تو مشهد من یکی خریدم با نام UGN3110 بدبختی این سنسور اینه که خروجیش یک سوییچ هست یعنی یا صفر داریم یا یک. :cry: :cry: این چیزی که من می خوام اینجوری باید باشه که با نزدیک شدن یک آهنربا ولتاژ خروجیش کم یا زیاد بشه.
    اینجور سنسور ها در اینترنت زیادن اما می خواستم ببینم کسی شماره سنسوری با این مشخصات در ایران سراغ داره.

با تشکر
    شهریار
    Circuit Designers Choose Different Horses For Different Courses!

جواب

سلام. این صفر و یک رو با استفاده از یه میکرو (فرکانس سنج)، و تشخیص فرکانس و رنج بندی فرکانس ها، خروجی میکرو رو به یه D/A بدین!!
    BNTSTBNT

دیدگاه

دوست گرامی سلام،

یه سری به سایت زیر بزنید ، اگه توی این سایت سنسور مورد نظرتون را پیدا کردید یه میل به من بزنید تا شماره تلفن نماینده ی این شرکت را براتون بفرستم.

www.lem.com

موفق باشید.
      صلی الله علیک یا اباعبدالله الحسین.

صلی الله علی الباکین علی الحسین(ع).

دیدگاه

Re: جواب

نوشته اصلی توسط ybshokouhi
        سلام.
        چرا از یک مبدل دیجیتال به آنالوگ استفاده نمی کنین؟ این طوری با مبدل مناسب، خروجی دیجیتال شما به آنالوگ خطی دلخواهتون تبدیل میشه! حالا شاید خطی یه خطی نباشه! :shock:
        دوست عزیز من رشتم برقه ولی اینو میدونم که این کاری که شما می گی برای اون موقعه که خروجیش دیجیتالی باشه یعنی یه عدد رو به عنوان دیجیتالی نشون بده . اینی که آقا شهریار گفته میگه صفر یک !!!!
        حالا شما چطور به این یه مبدل دیجیتال به آنالوگ وصل می کنید؟؟؟ :?:

دیدگاه

این پست یکمی قدیمیه و من یادم رفت که بگم این سنسور رو پیدا کردم.
          UGN3503 با دقت 1.5mV Per Gauss با قیمت 450 تومن من این تو سایت آراالکترونیک پیدا کردم البته مدل های دیگه ای هم هست مثل A3115 با دقت 5mV Per Gauss ولی گفت که باید برات سفارش بدم منم عطایش رو به لقایش بخشیدم چون همون مدل برای من بهتر بود.

در مورد اون چیزی که آقای شکوهی گفتن من هرچی فکر کردم متوجه نشدم چطوری؟ مثلا خروجی این سنسور وقتی آهنربا در 2 سانتیمتری باشه یک هست وقتی در یک سانتی هم باشه بازم یک؟

آقای برهنی راستش یک جای دیگه هم که این سایت رو معرفی کرده بودین من نگاه کردم و نتونستن چیزی پیدا بکنم فقط یک چیزایی راجع بع Transducer ها وجود داشت.

با تشکر از همه
          شهریار
          Circuit Designers Choose Different Horses For Different Courses!

دیدگاه

پاسخ : سنسور مغناطیس (Hall Effect Sensor)

سلام
            میتونین از سنسور UGN 3503 استفاده کنین.

دیدگاه

پاسخ : سنسور مغناطیس (Hall Effect Sensor)

نوشته اصلی توسط ghasemsss نمایش پست ها
              سلام
              میتونین از سنسور UGN 3503 استفاده کنین.
              سلام
              واقعا حیف شد. اگر 13 سال زودتر جواب میدادی اون بنده خدا کارش راه میوفتاد! (شوخی)
              تاپیک برای حدود 13 سال پیشه برادر؛ جواب دادن نمیخواد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X