اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایسی 12ولت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایسی 12ولت

سلام ذوستان
    من یه ایسی میخوام که با 12 ولت(باطری ماشین)کارکنه باکیفیت و صداش هم زیاد باشه ترجیحا استریو
    حقیقتش صدا ظبت ماشینم پایینه :cry2: دو باند فابریک سمنداز یه جایی خدا رسونده دستم :wow: :rolleyes:میخوام امپلی بسازم که بتونه باند هارو
    راه اندازی کنم
    چه ایسی هایی پیشنهاد میکنین؟
    اگريك فلج مادر زاد در مسابقه دو ماراتون نفراول نشود مقصر فقط وفقط خودش است...

پاسخ : ایسی 12ولت

دوست عزیزاگه به جای تاپیک زدن یه گشتی میزدی مداری که می خواستی پیدامیکردی حداقل 10تاتاپیک به اسم امپلی 12ولت ماشین هستش خواهشا یکم رعایت کنید.
    سفارش سوئیچینگ آمپلی فایر ماشین پذیرفته میشود.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emparator
      دوست عزیزاگه به جای تاپیک زدن یه گشتی میزدی مداری که می خواستی پیدامیکردی حداقل 10تاتاپیک به اسم امپلی 12ولت ماشین هستش خواهشا یکم رعایت کنید.
      سلام گشت زدم چیز خاصی دستگیرم نشد
      ده تا پیش کش
      یه سه تاشو معرفی میکردیکه البته دیگه نمیخواد مرسی
      اگريك فلج مادر زاد در مسابقه دو ماراتون نفراول نشود مقصر فقط وفقط خودش است...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط milad066
        سلام ذوستان
        من یه ایسی میخوام که با 12 ولت(باطری ماشین)کارکنه باکیفیت و صداش هم زیاد باشه ترجیحا استریو
        حقیقتش صدا ظبت ماشینم پایینه :cry2: دو باند فابریک سمنداز یه جایی خدا رسونده دستم :wow: :rolleyes:میخوام امپلی بسازم که بتونه باند هارو
        راه اندازی کنم
        چه ایسی هایی پیشنهاد میکنین؟
        سلام ودرود
        دوست عزیز شما می توانی با tda7377درست کنی که من هم درست کردم وکیفیت خوب داره وصدایش هم 2*35وات است
        اگر مدار هم خواستی بگو برات بزارم

دیدگاه

بیا دوست عزیز از این مدار استفاده کن
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

دوست عزیز این هم مدار
            http://320volt.com/wp-content/uploads/2008/04/tda7377-ile-2-30w-anfi-devresi-pcb.rar

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X