اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رسم خروجی دو برنامه بر روی یک نمودار درhspaice

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رسم خروجی دو برنامه بر روی یک نمودار درhspaice

سلام
    کسی میتونه راهنمایم کنه چطور دو خروجی از دو برنامه رو روی یک نمودار در hspiceرسم کنم
    مثلا من میخوام با تغییر w,lببینم خروجی مدارم نمودارش چه تغییری میکنه حالا دو برنامه جداگانه نوشتم که هر کدام w,lمتفاوتی دارند خروجی هر کدام رو در اوان ویو دیدم ولی میخوام این دو خروجی در یک نمودار باشه تا تفاوتش رو دقیق ببینم
    باتشکر

پاسخ : رسم خروجی دو برنامه بر روی یک نمودار درhspaice

هیچ کی نیست کمکی کنه :angry: :angry: :angry: :angry:

دیدگاه

جوابی که من پیدا کردم شاید به کار بقیه بیاد
      به این صورته که یکی از برنامه ها رو ران کنیم و خروجیشو تو آوان ویو نشون بدیم بعدش دوباره از همان آوان ویو designبعد openو ادرس برنامه دوم رو در همان آوان ویو قبلی بدهیم و خروجی های جدید بر روی خروجی های مدار اول خواهد افتاد
      با تشکر :applause:

دیدگاه

توی یک فایل pdf فارسی دیدم که برای اینکار از گزینه multijobهمانجا که کلیذ simulation است با موفقیت این کار انجام شده بود متاسفانه ادرس فایل را ندارم

دیدگاه

برای این کار باید از Cscope استفاده کنید
          وقتي مشغوليات زياد بشه براي همه کارها وقت کم داري.
          اگر جواب پيام ندادم، ايميل بزنيد که شرمنده نشم.

دیدگاه

به نام خدا
            سلام
            1- فایل هر دو برنامه را در یک پوشه ذخیره کنید .
            2- در قسمت multi job در پنجره اول پوشه را آدرس دهی کنید پس از رسیدن به پوشه مورد نظر گزینه append را انتخاب کنید ودر آن select all را انتخاب کنید.
            3- Simulation را انتخاب کنید.
            4- پس از این که هر دو فایل شما شبیه شازی شدند در زیر Simulationگزینه avanwave را انتخاب کنید و قتی پنجره مربوط به آن باز شد از قسمت file گزینه open را انتخاب کرده فایل اول را انتخاب و خروجی مور نظر را رسم کنید در همان پنجره avanwave دوباره مسیر file\open را طی کرده و فایل دوم را انتخاب و خروجی آن را رسم کنید .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X