اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در زمینه استخراج وِِیژگی (لطفا کمک کنید!!)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در زمینه استخراج وِِیژگی (لطفا کمک کنید!!)

سلام
    من میخام به کمک الگوهای استخراج ویژگی یا feature extraction شکل مستطیل رو در داخل یه تصویر پیدا کنم و استخراج کنم. از طرفی تازه دارم در زمینه ی پردازش تصویر مطالعه میکنم. دوستانی که کار کردند میتونند بگن چقدر طول میکشه تا بتونم این کارو انجام بدم و کد C اون رو بنویسم؟! آیا امکانش هست دو هفته ای بتونم انجام بدم ؟و اگه مطلبی در این زمینه دارن که میتونه کمک کنه ممنون میشم در اختیارم بذارن...

پاسخ : سوال در زمینه استخراج وِِیژگی (لطفا کمک کنید!!)

توی چه محیطی پردازش تصویر رو انجام میدید متلب یا opencv

دیدگاه

نوشته اصلی توسط VAHIDGK
      توی چه محیطی پردازش تصویر رو انجام میدید متلب یا opencv
      والا هنوز شروع نکردم و به اون قسمت نرسیدم. ولی کد نهایی که باید تحویل بدم به زبان C باید باشه و بعبارتی از همون محیط opencv باید استفاده کنم. میدونین چه الگوهایی برای این کار وجود داره و کدومش بهتره؟؟

دیدگاه

اول از همه باید لبه های تصویرتون رو پیدا کنید بعد اون جسم مورد نظرتون رو از توی شکل دومی که لبه ها داخل اون مشخص شدند پیدا کنید به این سایت هم ی سر بزنید شاید بدردتون بخوره www.artificial.ir

دیدگاه

پاسخ : سوال در زمینه استخراج وِِیژگی (لطفا کم

دوستان من میخام از داخل یک تصویر شکلی خاص (شکل زیر) رو استخراج کنم. این شکل موردنظرم اندازه های خاصی نداره ولی نسبت ابعادش مشخصه و باید هر شکل با این مشخصات رو از داخل تصویر استخراج کنم. از چه الگوریتمی باید استفاده کنم؟! و مراحل انجام کار چیه؟ البته از توابع پیشرفته ی متلب هم نباید استفاده کنم و فقط باید از توابع ابتدایی استفاده کنم. دوستان کمک کنید لطفـــــــا

اضافه شده در تاریخ :
          کسی نمیتونه کمک کنه؟!!؟! :sad:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X