اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغییر فوت پرینت تعداد زیادی المان با هم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغییر فوت پرینت تعداد زیادی المان با هم

سلام. من یه فایل شماتیک دارم که در مرحله اول میخوام بدونم که چطور میشه از بین همه المانها مثلا فقط نوع خازن رو انتخاب کنم و بعد از انتخاب چطور میتونم فوت پرینت رو واسه یکی ست کنم و بقیه هم فوت پرینتشون تغییر کنه؟

با تشکر

اضافه شده در تاریخ :
    مرحله اول رو میدونم. تو دومی گیر کردم
    We Stand Up To The End

پاسخ : تغییر فوت پرینت تعداد زیادی المان با هم

1- اسم فوت پرینت مربوطه رو کپی بگیرین. یا اگه یادتون میمونه که هیچی!
    2- روی یکی از خازن ها کلیک راست کنین
    3-اولین گزینه از بالا رو انتخاب کنین.(find similar objects )
    4-تو صفحه ی باز شده، با توجه به اینکه بقیه خازن ها چه وجه اشتراکی با این خازن دارن، گزینه ی مورد نظر رو از نوع any، به same تغییر بدین و بعدش ok
    5-از SCH Inspector برین قسمت فوت پرینت رو پیدا کنین و مطابق میل خودتون (همون گزینه ی 1) عوضش کنین.

دیدگاه

نمیدونم مشکلش کجاست که مراحلی که شما گفتی رو انجام میدم ولی دست آخر فقط فوت پرینت همون المانی عوض میشه که از اول روش راست کلیک کرده بودم.

میخوام همه فوت پرینت هام بشه SMD-0805

اضافه شده در تاریخ :
      الان تستکردم دیدم اگه از تو محیط PCB اینکاری که شما گفتی رو انجام بدم بعد شماتیک رو پدیت کنم همه چی درست میشه ولی بالعکسش کار نمیکنه!
      الان درست فهمیدم یا اینکه ایراد از کار منه؟
      We Stand Up To The End

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsan_faal
        نمیدونم مشکلش کجاست که مراحلی که شما گفتی رو انجام میدم ولی دست آخر فقط فوت پرینت همون المانی عوض میشه که از اول روش راست کلیک کرده بودم.

میخوام همه فوت پرینت هام بشه SMD-0805

اضافه شده در تاریخ :
        الان تستکردم دیدم اگه از تو محیط PCB اینکاری که شما گفتی رو انجام بدم بعد شماتیک رو پدیت کنم همه چی درست میشه ولی بالعکسش کار نمیکنه!
        الان درست فهمیدم یا اینکه ایراد از کار منه؟
        از شماتیک هم باید بشه، حالا شاید گزینه هایی که عرض کردم رو پیداش نکردین. مهم نیست. بالاخره همشون رو یه جا Update کردین دیگه...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X