اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت دستگاه رطوبت ساز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت دستگاه رطوبت ساز

با سلام
    دوستان کسی در مورد این دستگاههایه رطوبت ساز اطلاعاتی داره؟
    گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
    "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

پاسخ : ساخت دستگاه رطوبت ساز

نوشته اصلی توسط heidarali
    با سلام
    دوستان کسی در مورد این دستگاههایه رطوبت ساز اطلاعاتی داره؟
    بنام خدا
    سلام بر دوست گرامی.
    رطوبت ساز از دو قسمت تشکیل شده :
    1- تشکیل بخار با استفاده از یک المنت و آب
    2- ارسال بخار آب با استفاده از یک پره متصل به موتور که دارای دور متوسط باشد
    البته روشن و یا خاموش شدن و حتی دور موتور آن را می توان با یک مدار الکترونیکی که شامل یک سنسور رطوبت سنج است کنترل کرد و بدین وسیله میزان رطوبت را تحت کنترل داشت.
    لبته نمونه های صنعتی متفاوت با میزان رطوبت سازی متفاوت وججود دارند که در فروشگاههای ابزار کشاورزی می توان انها را تهیه نمود

دیدگاه

سایتی در این مورد هستش که بتونه کمک کنه
      یا این که مداری در این مورد دارید
      با تشکر
      در كودكي مي خواستم جهان را عوض كنم ، جوان كه شدم مي خواستم كشورم را عوض كنم ، به ميانسالي كه رسيدم مي خواستم شهرم را عوض كنم ، اكنون كه به پيري رسيدم فهميدم كه اگر خودم را عوض مي كردم شايد مي توانستم جهان را عوض كنم

دیدگاه

من یه رطوبت ساز واسه دستگاه جوجه کشی میخام.رطوبت سنج رو درست کردم.
        فقط میخوام بدونم قیمت اون دستگاه چنده و مصرفش چقدره.اگه خودم بخام بسازم از چه المنتی باید استفاده کنم که هم کم مصرف باشه و هم
        عمر طولانی داشته باشه؟
        متشکرم.
        یا حق
        گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان

دیدگاه

نوشته اصلی توسط heidarali
          من یه رطوبت ساز واسه دستگاه جوجه کشی میخام.رطوبت سنج رو درست کردم.
          فقط میخوام بدونم قیمت اون دستگاه چنده و مصرفش چقدره.اگه خودم بخام بسازم از چه المنتی باید استفاده کنم که هم کم مصرف باشه و هم
          عمر طولانی داشته باشه؟
          متشکرم.
          یا حق
          مصرف المنت وابسته به میزان دمای محیط شما دارد که می خواهید تنظیم کنید . نوع المنت هم خیلی فرق نمی کنه . فقط المنتی بگیر که زنگ نزنه
          نکنه مهم در دستگاه جوجه کشی شیلد کردن دستگاه برای از بین نرفتن انرژی است . اگر شیلد کردن شما خوب باشد عمر تمام دستگاههای الکترونیکی شما زیاد میشه .
          در مورد قیمت باید بگم که با توجه به بزرگی دستگاه شما قیمت متفاوت است. کافیه کمی در اینترنت بگردی . تعداد زیادی شرکت تو ایران این کارو کردن

دیدگاه

با سلام
            دستگاهی که میخاو بسازم حدود 1 متر مربع هستش. المنت خوب چطور مشخصاتی داره؟

دیدگاه

با سلام
              برای ساختن یک دستگاه بخارساز صنعتی که به صورت مدام بخار تولید کنه و دبی خروجی ان کم نباشه برای شستشو به چه المنت و چه ظرفی وچه نوع لوله ای نیاز هست؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X